Lehké cvičení pro začátečníky

Anonymní
2.6.20 17:32

Lehké cvičení pro začátečníky

Zdravím.. chci začít cvičit, ale nevím které cviky pro začátek.
Vážím 87kg, zkusila jsem cvičit podle nějakých videí na youtube ale sotva jsem popadala dech při zahřívání :( potřebuji začít pomalu, nějakými cviky.. poradíte mi někdo kdo se v tom vyzná prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

99
2.6.20 17:37

Začínala jsem nedávno cvičit s ladylab na YouTube… Začala jsem cvičením bez výskoku za týden jsem dala celou sestavu chce to nevzdat co nejde dnes půjde zítra a nebo po zítří :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 17:41

@Enli Zkoušela jsem i ladylab ale s mou váhou to fakt nejde.. to je samé skákání :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
82
2.6.20 17:43

Ja kdysi cvicila s ketbelem. A na youtube se to nazyvalo to video zcut workout. Zkus kouknout. Zda te to zaujme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
2.6.20 17:51

Právě mě to skákání taky nejde takže jsem se rozcvicila tím cvičením bez výskoku a po něm dávala třeba břicho nebo ruce ty skákací začátky jsem preskakovala :) A fakt je to den ode dne lepší :) Třeba prkno nedam taky vůbec tak si ho prostě nahradim něčím co mi jde lip nebo ho zkousim s kolenama na zemi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1447
2.6.20 18:53

Pokud umis anglicky, doporucila bych ti Yoga with Adriene. A nejlepe rovnou program 30 days of yoga. Zacina se tam hezky zlehka, je to protahovani i lehke posilovani. Pro lidi bez fyzicke kondice dobre a navic se na tom neda uplne moc pokazit, protoze tam nedela nic tezkeho. Kdyby te to zaujalo, tak pak je fajn na nejake vedene hodiny jogy zajit, abys vedela, jak ty cviky delat spravne. Ale to plati asi o kazdem cviceni. Taky jsem zacinala cvicit doma a az casem jsem zjistila, ze je stejne nejlepsi, kdyz na tebe nekdo koukne a rekne ti, co delas spatne a jak cvik delat dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama