Lehké golfky nebo velmi skladný sporťák s polohovacími zády.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 08.03.09 19:48
Lehké golfky nebo velmi skladný sporťák s polohovacími zády.

Ahoj holky,
potřebuji vaše zkušenosti. Letíme koncem dubna s malým a bohužel nemáme z Prahy přímý let (takový není). Máme naštěstí jen 1 mezipřistání,ale zato 3h dlouhé. Malej má už teď 9kg a 75cm, ale ještě sám nesedí, no za 2 měsíce snad bude. Na letecké společnosti mi řekli, že sporťák nám vezmou, ale nevyndají ho na to mezipřistání - jediným řešení jsou golfky.
Takže potřebujeme koupit golfky - pro 10m dítě s polohovacími zády - velmi skladné a lehké. Buď nové - ale ne moc drahé nebo jsem připravená se kouknout po bazarech- je to jen na tu cestu, protože tam kočárek máme k dispozici, . :D :D :D
Díky předem za vaše rady.
P.S. Na všechno jsou půjčovny, ale na kočárky ne. :evil: :twisted:

Reakce:

žaneta
Kecalka 130 příspěvků 08.03.09 20:04

určitě golfky budeš používat až ti malý odroste . Já mám cosato pogo a max spokojenost (sice stojí 5000,–).ale zas vydrží .Kamarádka má quinny zapp a je taky spokojená.přeji dobrý výběr jen bych nešla do poláku to je můj názor

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.09 20:29

Ahoj, určitě bych teda nešla do avízovbaných Quinny, nemají polohování zad. Golfky určitě využiješ víc než sporták, tudíž určitě nečšetři, ale pořádně vybírej. Já mám polský kočár Espiro Magic 3 a je to naprostá bomba, dokonce kvalitnější než stejný typ od Moon. I trojkomboínaci na druhou dceru sjme měli polskou a taky úžasná. takže se nenech odradit.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 09.03.09 12:24

Zaneth, pro 10m dítě bych do letatdla uvažovala o babypoint mark, moon buggy nebo espiro magic, jsou všechny skoro stejné, nepatrně se liší cenově, ale jsou skladné, mají polohovací záda - nohy ne, ale skoro nikomu to neva a dítko už bude veliké - a určitě s ním budeš tak spokojená, že si ho necháš :) u nás v listopadkách /chodím na B-C/ je mají skoro všichni. sama mám zappky, ale nemají polohovací záda. nikdy nám to nevadilo, teda synovi ne, jelikož v nich dokázal od začátku prospat klidně hodinu. usíná zá:,–(ně v sedě. ale je to o dítku…

http://www.detskydum.cz/…rk-3-339901/
http://www.detskydum.cz/…it-3-109101/
http://www.detskyraj.cz/…magic-3-2008-

kupovala bych kolekci 2008, ta 2009 se mi zdá podražila..

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 09.03.09 14:16

ahoj Zaneth,
tak právě řeším podobný problém … letíme na velikonoce pryč a dnes jsem objednala golfky Jane Energy 09 - jsou lehké 5,6 kg a mají polohovatelný záda téměř do lehu, stříšku a pláštěnku http://www.slune-cz.cz/…jane-energy/
Tak doufám že budu spokojená :)
Hezký den

ajabenz
Nováček 6 příspěvků 09.03.09 15:55
Nataša píše:
Zaneth, pro 10m dítě bych do letatdla uvažovala o babypoint mark, moon buggy nebo espiro magic
Taky mi zrovna vrtají v hlavě tyhle 3 kočárky. Dlouho jsem se rozhodovala, kterému dám přednost , jestli lehčím Moonkám , nebo Babypointu . Na konec to asi bude Mark 3 2009 pink Babypoint - dala jsem přednost vizáži před praktičností. :P Ale ještě jsem je neobjednala, jinak slyším na všechny samou chválu.

katul 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.10 12:01
magic 3

Souhlasím, dens jsem si ho přinesla a zatím jsem z něj nadšená, lehký, prostorný…a spojené madlo a cena už od 2400,– :dance:

katbarbru 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.10 12:55

Přidávám se, energy jsou fajn, ale ještě lepší je podle mě novinka babypoint mark Q- ty jsou fakt lehounké a skladné.

Chytilenka
Kecalka 117 příspěvků 03.09.10 21:37

a hlavně ten Mark Q má polohovací opěrku nohou! :-).Taky se mi líbí, zatim nejvíc, byla jsem dnes v detskemraji.cz a tyto jediné u mě padají v úvahu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >