Lehké spaní a buzení 5měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 16:36
Lehké spaní a buzení 5měsíčního dítěte

Omlouvám se za anonym, ale připadám si jako neschopná matka a mám nervy na pochodu, tak nechci, aby mě někdo poznal.
5mesicni syn od porodnice nikdy nespal celou noc, budil se na UM s taky někdy chtěl jet otočit nebo pohladit. Poslední měsíc už začal krásně spát celou noc nebo se vzbudil jednou a po obědě taky na dvě až tři hodiny usnul. Jenže poslední týden po obědě spí stylem, že se 10× probudí s pískotem, někdy stačí cucnout UM a spí dal, jindy nespí už vůbec a v noci se mu spánek zkracuje. Chodí spát kolem půl deváté a dvakrát je vzhůru a ráno už v 6 vstává a nechce být v postýlce. Já jsem nevyspana, nemůžu moc spát poslední dobou, ani když malý spal a teď bych spala já, ale in se budí :roll: Mohly by to být zuby? V puse nic nevidím, ale cpe si tam pořád ruce, všechny hračky a hrozně slinta. Jednu noc měl záchvaty breku a nic nepomohlo, fakt řval bolesti, dostal Panadol a usnul. Mohly by být příčinou buzení zuby? Hrát si nechce, je protivný, ospaly, ale spát mu nejde. Už nevím, co s tím. Děkuji Moc za rady.

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5218 příspěvků 18.06.19 17:17

Co od něj v pěti měsících čekáš? Usne v devět, budí se dvakrát za noc a vstává v šest 8o a ty si stěžuješ? Tak si jdi lehnout s ním. Miminka se normálně budí, můžou to být zuby, zpracovává vjemy z celého dne… Asi tě nepotěším, ale celou noc ještě hodně dlouho spát nemusí. Mně se budí jednou až dvakrát za noc skoro dvouletý. Jen se chce ujistit, že je maminka nablízku.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 1 inzerát 18.06.19 18:21

Na petimesicni dobry - muzou to byt zuby, muze to byt proste obdobi. Maly deti maj furt nejaky obdobi. Odejde jedno, prijde druhy. Moje dvouapulleta ma ted couravy obdobi, furt se coura k nam do postele a pak chce odnest zpatky do pokojicku a za chvili je zpatky :mrgreen: Spi tak jak tvuj malej, kolem osme usne, dvakrat trikrat se projde, rano nejpozdeji v sest me picha do oka a ze prej mam vstavat. Prijde mi to jako celkem normalni spanek. Jinak ze ses nevyspala, no to tak bejva, kdyz mas maly dite :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama