Reklama

Lehké spaní u 17m chlapečka a další dítko na cestě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenulexp
Povídálka 18 příspěvků 29.09.18 18:38
Lehké spaní u 17m chlapečka a další dítko na cestě

Ahojte:) Máme doma 17m chlapečka, jako miminko měl spánek super, mohli jsme vedle něho vrtat a on spinkal. Cca kolem roku nastal zlom, kdy potřebuje mít totální ticho. V noci spí celkem fajn vkuse už dlouho, nedávno začal jeden spánek přes den po obědě (spí hodku až dvě) ale fakt musí být ticho, nemůžu si pomalu ani dát myčku :zed: Celkem dost to omezuje, jenže když se nevyspí podle sebe, tak potom je protivný až do večera :zed: Taky jste to tak měli? Snažili jsme se ho naučit na hluk, ale prostě od toho roku to nejde. A ted je další mimčo na cestě a mám celkem obavy, jak to bude v budoucnu. Jestli mimi bude plakat a malý se vzbudí ze svého klidného spánku :nevim: :mrgreen: Takže budu potřebovat asi pevné nervy co :D Jak jste to řešili??

Reklama

Reakce:

Diana69
Kecalka 113 příspěvků 17 inzerátů 29.09.18 19:49

Taky by mě zajímalo,co se bude dit:D řeším stejný problém.. dcera tedy není až tak hakliva na hluk,ale taky tu nesmíme úplně radit :D

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16001 příspěvků 29.09.18 19:50

Mě děti v roce a půl spaly přes den pouze jednou, hodinku až dvě :think: A navíc se budily v noci na kojení 8)
Takže to je normálka :think: Pokud jsi v začátku těhotenství, tak počítek, že za těch 8 měsíců bude starší denního spánku stále ukrajovat :think: Takže je možné, že pak už nebud spát vůbec :nevim:
Jinak kdyby se děti ve spánku navzajáem rušily, tak jedině dát každé do jiné místnosti :think: Nebo máte malý byt a nejde to?

chaela
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 29.09.18 19:57

Já jsem se toho bála taky a syn to vyřešil za mě. Asi měsíc nebo dva po porodu jeho bráchy přestal po obědě spát :) do te doby spal vždycky jindy než mimino, ale to bylo dokonale hodný, takže ho nebudilo.
Moji jedinou radou tedy je neřešit to. Nemá to cenu, děti, situace a okolnosti si to vyřeší za tebe.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >