Lehké spaní u 17m chlapečka a další dítko na cestě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 29.09.18 18:38
Lehké spaní u 17m chlapečka a další dítko na cestě

Ahojte:) Máme doma 17m chlapečka, jako miminko měl spánek super, mohli jsme vedle něho vrtat a on spinkal. Cca kolem roku nastal zlom, kdy potřebuje mít totální ticho. V noci spí celkem fajn vkuse už dlouho, nedávno začal jeden spánek přes den po obědě (spí hodku až dvě) ale fakt musí být ticho, nemůžu si pomalu ani dát myčku :zed: Celkem dost to omezuje, jenže když se nevyspí podle sebe, tak potom je protivný až do večera :zed: Taky jste to tak měli? Snažili jsme se ho naučit na hluk, ale prostě od toho roku to nejde. A ted je další mimčo na cestě a mám celkem obavy, jak to bude v budoucnu. Jestli mimi bude plakat a malý se vzbudí ze svého klidného spánku :nevim: :mrgreen: Takže budu potřebovat asi pevné nervy co :D Jak jste to řešili??

Reakce:
Diana69
Kecalka 154 příspěvků 11 inzerátů 29.09.18 19:49

Taky by mě zajímalo,co se bude dit:D řeším stejný problém.. dcera tedy není až tak hakliva na hluk,ale taky tu nesmíme úplně radit :D

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16796 příspěvků 29.09.18 19:50

Mě děti v roce a půl spaly přes den pouze jednou, hodinku až dvě :think: A navíc se budily v noci na kojení 8)
Takže to je normálka :think: Pokud jsi v začátku těhotenství, tak počítek, že za těch 8 měsíců bude starší denního spánku stále ukrajovat :think: Takže je možné, že pak už nebud spát vůbec :nevim:
Jinak kdyby se děti ve spánku navzajáem rušily, tak jedině dát každé do jiné místnosti :think: Nebo máte malý byt a nejde to?

chaela
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 2 inzeráty 29.09.18 19:57

Já jsem se toho bála taky a syn to vyřešil za mě. Asi měsíc nebo dva po porodu jeho bráchy přestal po obědě spát :) do te doby spal vždycky jindy než mimino, ale to bylo dokonale hodný, takže ho nebudilo.
Moji jedinou radou tedy je neřešit to. Nemá to cenu, děti, situace a okolnosti si to vyřeší za tebe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >