Lehký 4 kolový kočárek hluboká korba + sporťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 09:45
Lehký 4 kolový kočárek hluboká korba + sporťák

Vybírám kočárek a z toho množství na trhu to není až tak jednoduché. Mám představu 4 kolky, která nebude drahá, bude lehká (váha je pro mě důležitá, nechci tlačit těžký kočár, x kilové dítě, potřeby pro dítě a nákup) a aby zvládl i menší terén. Nízká cena, nízká hmotnost, menší terén. Existuje takový?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 02.03.18 09:45
@Anonymní píše:
Vybírám kočárek a z toho množství na trhu to není až tak jednoduché. Mám představu 4 kolky, která nebude drahá, bude lehká (váha je pro mě důležitá, nechci tlačit těžký kočár, x kilové dítě, potřeby pro dítě a nákup) a aby zvládl i menší terén. Nízká cena, nízká hmotnost, menší terén. Existuje takový?

Nvm, my kupovali Easy walker. ALe nový je palba, kupovali jsme z druhé ruky.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 02.03.18 09:49

Švagrová má taky easy walker. Nevím přesně jaký typ.

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 02.03.18 09:50
@Martina84 píše: Švagrová má taky easy walker. Nevím přesně jaký typ.

Buď je sky, ten má 3 kolečka a nebo quatro a ten má 4.

Tichošlápek
Extra třída :D 10466 příspěvků 02.03.18 09:53

Volila bych původně dražší kočárek z druhé ruky - concord, hartan.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 02.03.18 09:57

Tak na požadavky, až na cenu sedí Easywalker (já mám QTRO). Je lehký, odolný, skladný. Jinak cena se odvíjí mimo jiné, od použitých materiálů a lehké odolné materiály jsou vždycky dražší než ty „obyčejné“ doporučuji pohledat použitý kočár, náš Easywalker vypadá jako nový (až na pár škrábanců na podnožce od špatně umístěného šroubu ve výtahu) a brzy ho zase ze sporťáku přestavím na korbu pro miminko.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 11:06

@Heivka @P4ja @Martina84 Hmmm, holky, vypadá hezky. Líbí se mi ten hranatý design. Jen mě mrzí, že se údajně nedá otočit sporťák proti směru jízdy. Kdyby byl otočný v oba dva směry, byl by to ideál! Váha je také krásná :srdce:

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 02.03.18 11:12
@Anonymní píše:
@Heivka @P4ja @Martina84 Hmmm, holky, vypadá hezky. Líbí se mi ten hranatý design. Jen mě mrzí, že se údajně nedá otočit sporťák proti směru jízdy. Kdyby byl otočný v oba dva směry, byl by to ideál! Váha je také krásná :srdce:

Já se ptala té paní, co jsme to kupovali a říkala, že u sporťáku to stejně nevyužila, že děti koukaly ven než na ní. Jinak korbička se dá nasadit obráceně, a le tam je to zbytečné.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 02.03.18 11:28
@Anonymní píše:
@Heivka @P4ja @Martina84 Hmmm, holky, vypadá hezky. Líbí se mi ten hranatý design. Jen mě mrzí, že se údajně nedá otočit sporťák proti směru jízdy. Kdyby byl otočný v oba dva směry, byl by to ideál! Váha je také krásná :srdce:

Tak ona ta sporťáková korba, co jde otočit by tu váhu hodně pokazila. Jinak moje ségra vozila dcerku zásadně obličejem k sobě a vypadalo to tak že holka vyvlíknutá z pásu (později na kšírách) visela z kočárku aby viděla kam jede. Když s malou šli na procházku prarodiče nebo tatínek tak jakmile byli z dohledu korbu otočili a holka v klidu koukala kam jede a nedělala žádné opičárny.

Tichošlápek
Extra třída :D 10466 příspěvků 02.03.18 12:09

No já tedy otočný sportak doporucuju. U nás kluci ze zacatku koukali na mne a az časem chtěli jezdit zády

CrazyDuck85
Kecalka 109 příspěvků 02.03.18 12:22

Lehký, dobře skladný kočárek je Britax. Volila bych určitě b motion. Já měla 4 kolový, ale v zimě na vesnici měl problém projet. Nyní máme Britax b motion 3kolku a nemůžu si stěžovat, je sice 0,5kg těžší než 4kolka ale má větší kola a projede opravdu všechno. Ke kočárku se dá dokoupit i korba a pomocí adaptérů na konstrukci nasadit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 12:26

@CrazyDuck85 jj na britax jsem se také dívala. Konkrétně na big go 2018 a líbil se mi. Ale dát 25 000 Kč za sporťák, korbu a vajíčko, bez fusáku, nánožníku a přebalovací tašky… No pro mě je to dost.

CrazyDuck85
Kecalka 109 příspěvků 02.03.18 12:37

@Anonymní: Big Go je drahý, ale ten Motion se dá koupit i nový, myslím že do 10 000 Kč by se dalo pořídit jak sporťák, tak korba. Já koupila 3kolku z druhé ruky, ježděný 3 měsíce za 4000Kč a je v naprosto super stavu, k tomu bazarová korba se dá pořídit něco mezi 1000-2000Kč. Až budeme čekat druhé, rozhodně si kočárek nechát a jen chci dokoupit korbu.

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 02.03.18 12:41
@Anonymní píše:
@CrazyDuck85 jj na britax jsem se také dívala. Konkrétně na big go 2018 a líbil se mi. Ale dát 25 000 Kč za sporťák, korbu a vajíčko, bez fusáku, nánožníku a přebalovací tašky… No pro mě je to dost.

Tak zkus bazary. Já bych nevěřila kolik kočárků tam je a i z blízka. MY koupili dvojkombinaci EW za 6 tisíc + fusak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >