Lehký a skladný sporťák na cesty

3864
24.2.21 13:57

Lehký a skladný sporťák na cesty

Máme doma dvojkombinaci a jsme s ní spokojení, ale rádi bychom pořídili nějaký skladnější sporťák na cesty, aby nezabíral jenom kočár celý kufr auta. Normálně bych zašla do obchodu něco vybrat, ale teď to jaksi nejde, tak prosím o tipy s čím jste spokojení.
Musí mít větší gumová/gelová kola (ať to není úplně kostitřas jako golfky), polohovatelná záda i nohy, nákupní košík, jednoduché ovládání a skládání a váhu max kolem 10 kg. Poradíte? Podle videí na internetu se mi moc líbí sporťáky od Babydesign, ale nenašla jsem na ně v podstatě žádné recenze. Koukala jsem i na Britax B-Agile M, Joie, atd. ale v podstatě nikde nepíšou, jaká má který model kolečka a recenzí na kočárky taky moc není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
295
24.2.21 14:14

Ahojky. Já jsem si pořídila Valco snap 4 sport. Právě ta verze sport má nafukovací kolečka. Vše, co píšeš splňuje. Už se těším až ho na jaře vytáhnu. :) tak na něj jukni na net i na YouTube, je tam video i jak se skládá, polohuje, podle toho jsem pak hned věděla a je vážně super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2095
24.2.21 14:19

A nejsou prodejny s kocarky otevrene? :think: taky budem potrebovat, ale ja si to fakt potrebuju vyzkouset a obhlidnout..posledni dobou mi nejak nakupy pres net nejdou :zed:, na ty Valco snap mrknu, uz jsem o nich cetla driv, ale radsi bych sla nekam do „kocarkarny“ :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
24.2.21 14:23

@September88 na Valco jsem koukala, ale nafukovačky moc nechci, nechce se mi to furt dofukovat a lepit píchlé duše, bude to kočárek na návštěvy/chatu/k doktorovi, nebude jezdit denně. Dělá se i s pěnovými koly, ale do toho se zas budou asi zapichovat kamínky a prý taková kolečka celkem drncají. Mám gelová kolečka na dvojkombinaci a chtěla bych je i na sporťák, ale moc se asi nedělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10464
24.2.21 14:24

Nejvíc kočárků uvidíš venku někde v parku, akorát teď je na to zima, no.

Lehké a skladné (složení na placku) a odpružené do terénu jsou trojkolky typu „jogger“ - Baby Jogger Summit, Thule Urban Glide, BoB, Mountain Buggy, Red Castle atd.

To jsou kočáry na výlety a túry klidně do 3 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 15:03

Rozhodně Valco snap 4! dvojkombinaci už pak nevytáhneš ani normlně, když ti dojde, jak je lehoučký a krásně ovladatelný :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1441
24.2.21 16:48

Záleží na jaké cesty. Pokud jde o asfalt, tak Mamas&Papas Sola.
Do přírody bych ho nebrala, je to vysloveně městský kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
24.2.21 16:55

@KKKopretina nj, ale valco nemá myslím gelová/gumová kola, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
25.2.21 13:28

Nemáte zkušenost se sporťáky Baby design? Podle videí na netu se mi moc líbí modely Look a Wave. O kolech se toho na netu sice moc nedočtu, ale měli by je mít v Sambaby a po domluvě se prý dají vyzkoušet. Jenom jsem na ně nenašla v podstatě žádné recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
25.2.21 20:59

@Melodie91 nevím, odkud jste, ale ptala jsem se a v Ostravě je možné po domluvě přijít kočárky vyzkoušet, tak třeba budou ochotní i jinde. Je fakt, že to je celkem velká investice a na slepo bych taky nerada objednávala a pak zase vracela.
Mám vyhlídnutý Baby Design Wave, má všechno co chci včetně koleček, tak doufám, že bude dobrý i na živo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat