Lehké cvičení na večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 15:38
Lehky cvičení názor

Ahoj :mavam: je mi 19,jsem dost vytizena..vstavam v 6-7 do 13 jsem ve skole a od 14 v praci do cca 21hod..některé dny mam jen skolu..přesto bych rada zkusila ještě po praci nejake cviceni..třeba jogu nebo tak neco, date mi radu na efektivni cviceni ktery trva ale jen max 30 minut a da se delat vecer? Pokud mozno rada bych konkretni videa z youtoube treba podle ceho cvicite doma vy..:)

Reakce:
Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 05.11.18 15:40

Ahoj, podle Hanky Kynychové :)

P4ja
Kelišová 6603 příspěvků 05.11.18 15:41

Cvičím podle Yoga with Adriene na YouTube a mám předplatné na kondici. Dá se vybrat, ale pokud jsi nikdy jógu necvičila, tak nedoporučuji začínat u videa. To samé třeba pilates.

lachtanice86
Kelišová 6637 příspěvků 05.11.18 15:53

Nevím proč to dáváš anonymně. Co je na tom tak intimního, ale cvičení do 30minut jsem dělala insanity. Jde to dělat doma u pc. Zase začnu jakmile porodim

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 05.11.18 15:54

Najdi si HIIT. To je kolikrát i 10min moc.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33502 příspěvků 10 inzerátů 06.11.18 08:05

:think: Předpokládám, že z práce přijdeš domů nejdřív o půl 10 a to bych zvolila maximálně 15 minut protažení, jógy apod. Nevím, jakou děláš práci, ale snažila bych se dostat nějakou aerobní aktivitu do toho času škola - práce. Třeba vyběhnout si párkrát schody ve škole o přestávce, zaposilovat si v práci chvilku, večer se už jenom protáhnout, zrelaxovat a jít chrnit. Zbytečné přemáhání k ničemu nevede, jen k vysílení. Větší sportovní aktivitě bych se věnovala ve dnech, kdy máš volno, takže třeba v sobotu šla na kolo, na větší túru, běhat, plavat apod. :kytka:

weyky
Neúnavná pisatelka 19216 příspěvků 65 inzerátů 06.11.18 08:10

Spíše bych si ráno přivstala a zkusila cvičit ráno,např. Jill Michaels,nebo Boba Harpera,Shauna-T,Zuzku light atd. Večer cvičení tohoto typu není moc zdravé pro dobrý spánek..Rozproudíš si tím krev a hůře se spí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >