Lehký kočárek x kvalitní kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 01.03.18 10:25
Lehký kočárek kvalitní kočárek

Maminky, vybíráme náš první kočárek. Je to těžší než jsem si myslela. Na první pohled jsou všechny krásné. Když však začnu zkoumat víc nevyhovuje snad žádný. Vybírám podle sportovní verze. Budu jezdit ve městě, ale také po zpevněná cestě v lese nebo kolem řeky. Navštívila jsem prodejny kočárků, kde mi byly nabízeny polské kočárky. Hezké, s bohatou výbavou a těžké jako tank, které ve mě nevzbuzovaly důvěru. Když už mi nějaký padne do oka např. Britax nemá zase žádnou výbavu. Jaký lehký, kvalitní kočárek, který něco vydrží a hned se nerozvrže, ideálně 4 kola?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8208 příspěvků 01.03.18 10:29

Koukni na concord, jsou kvalitní. Ja sama jsem do terénu měla Patron, ale jsou těžší - cena za bytelnost a stabilitu.

Heivka
Závislačka 2738 příspěvků 01.03.18 10:50

Můžu doporučit Easywalker QTRO, je lehký, projel mi všude v Jizerkách, při skládání sportovní verze do auta se nic nemusí odendávat, sedačka se skládá spolu s kostrou. Dětská korba má nožky a jde použít jako cestovní postýlka pro novorozence. A je možnost přikoupit adaptéry na vajíčko Cybex. I když jsem spíš syna nosila v šátku (pro mě se dvěma psy a mini výtahem jediný způsob jak se sama dostat ven) tak koupě dražšího kočárku nelituji, když jsme šly na procházku s kamarádkou (děti máme týden od sebe) tak její dva měsíce starý kočár (Camarelo) už všemožně vrzal a už měl dvakrát měněné lanka a jednou i bovden brzd. Jediný zvuk od našeho kočárku bylo chrastítko našeho syna.

Ornwen
Závislačka 3596 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 10:56

Protože lehké a terén se většinou vylučuje. Kočárky do terénu bývají těžší, aby ten terén dobře zvládly, měly odpružení a tak.
Aby byl kočárek lehčí, musí někde ubrat.
A co znamená výbava? Ladící přebalovací taška nebo vyměnitelné potahy nebo co?
Mám britaxe. Starší verzi. Šlo mi hlavně o město a mhd ale i výlety do přírody. To, co jsem chtěla, splnil. Potřebnou výbavu - pláštěnku na sporťák, fusak pro mimčo, držák na lahev a přebalovací tašku jsem pořídila zvlášť. Až když jsem to potřebovala.

SábaW
Kecalka 139 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 11:01
@Ornwen píše:
Protože lehké a terén se většinou vylučuje. Kočárky do terénu bývají těžší, aby ten terén dobře zvládly, měly odpružení a tak.
Aby byl kočárek lehčí, musí někde ubrat.
A co znamená výbava? Ladící přebalovací taška nebo vyměnitelné potahy nebo co?
Mám britaxe. Starší verzi. Šlo mi hlavně o město a mhd ale i výlety do přírody. To, co jsem chtěla, splnil. Potřebnou výbavu - pláštěnku na sporťák, fusak pro mimčo, držák na lahev a přebalovací tašku jsem pořídila zvlášť. Až když jsem to potřebovala.

Výbavou myslím přesně jak píšeš: fusak nánožník, pláštěnka, moskytiéra, tašku… Mně se líbí britax go big 2018… Tím, že je nový, není na něj moc recenzí.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 01.03.18 11:12

Mám Hauck a jsem velice spokojená. Je to rakouská firma, žádný polák. Lehký a skladný. Jezdíme s ním všechny terény a bez problémů.

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3852 příspěvků 6 inzerátů 01.03.18 11:52

Bebetto rainbow

zuzanx
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 01.03.18 20:54

Jané Slalom. Ale už se nevyrábí. Jedině z druhé ruky. A je to teda trojkolka. Váha sporťáku je 9kg a zvládá v pohodě i lesní cestu.

krabice.od.susenek
Povídálka 43 příspěvků 04.03.18 12:35

@Heivka Prosím tě, jak velká je u easy walker korbička? Budeme mít letní miminko, tak aby se mi tam v zimě vešlo i s fusakem. Děkuju ;)

Heivka
Závislačka 2738 příspěvků 04.03.18 15:35

@krabice.od.su­senek Vnitřní rozměr korby je 80cm, syn byl velký a vešel se do půl roku, narodil se na konci léta, takže podzim, zima (v doma šitém vlněném fusaku) a na velikonoce byl v korbě naposledy. Pak už jezdil ve zvýšeném lehu ve sporťáku. Jediné co nejde tak u hluboké korby zvýšit do pololehu (třeba kvůli ublinkávání) ale to lze v případě potřeby vyřešit molitanovým klínem ze zdravotnických potřeb za 150 korun.

krabice.od.susenek
Povídálka 43 příspěvků 04.03.18 20:16

@Heivka Děkuju za odpověď. :)

Pavla087
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 12:24

Peg-pérego Book Scout a korba i sportovní nástavba Pop Up 2018 :palec:

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 05.03.18 13:14
Peg Perégo

@Pavla087 Na tento jsme se chtěli poptat přímo v prodejně těchto kočárků. Nicméně paní nejevila téměř žádný zájem o prodej kočárků na prodejně vůbec. Po vyzvání a kladení otázek odpovídala stylem, kdy všechny kočárky váží stejně a byla naprosto neprofesionální… Následně si sedla k PC a psala a psala a nám nevěnovala absolutně žádnou pozornost. Tato značka mě pro přístup zaměstnance ODRADILA!!!

Pavla087
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 13:58

@Marffusha napiš mi zprávu :lol:

krabice.od.susenek
Povídálka 43 příspěvků 05.03.18 15:27

@Pavla087 Ahoj, jezdíš s ním i v terénu? Má odpružená kolečka?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama