Lehký kočárek pro dvojčata - do MHD, na nákupy,...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 16:18
Lehký kočárek pro dvojčata - do MHD, na nákupy,...

Ahoj,

prosím poraďte vhodný kočárek pro dvojčátka. Už máme doma easywalker, takže na klasické procházky a do terénu kočárek máme. Přecejenom bych však uvítala ještě o kus lehčí a skladnější kočárek na cesty, do MHD, na návštěvy, případně když je třeba zajet nakoupit apod…tedy takový druhý kočárek hlavně do města. Požadavky kromě váhy a skladnosti žádné nemám, nebude ani plně vytížený, takže nemusí toho zase tolik vydržet. Nevím ani, zda je lepší vedle sebe (třeba valco snap duo), nebo za sebou, případně taková ta varianta, jak můžete dát sedačky nad sebe (ten je asi nejskladnější). Jakou máte zkušenost? V případě vyšší ceny budeme hledat i v bazaru. Děkuju

Reakce:

Dzinovka
Kecalka 175 příspěvků 7 inzerátů 01.02.17 16:44

Ahoj, kdybys uz jeden kocarek nemela, doporucila bych jednoznacne Bugaboo Donkey - lehky, dobre se ovlada, otocis ho na miste, skladny..

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 01.02.17 17:08

City Mini Double nebo Snap Duo. A kdybys chtěla golfky, tak dvojkový Maclareny nebo Twin Swift od Inglesiny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 17:15

@kotyk A nevadí, že jsou to široké kočárky? Já právě zatím moc nevím, jak se jezdí v MHD s kočárkem se sedátky vedle sebe. Jedna zámá radila kočárek PHIL & TEDS PROMENADE, je tedy dost drahý, ale snažím se dívat hlavně na bazarech. Nemám právě moc představu o té praktičnosti. Ono jsem to sice dost řešila v obchodech a hledala info, ale myslím, že to stejně zjistím až při používání :D

smurfka
Nadpozemská drbna 29800 příspěvků 01.02.17 17:17

Baby jogger city mini double..je lehky, skladný..na netu si přečti kolik měří a pokud se vleze do výtahu, vleze se i to busu:o)

já kdybych měla dvojičky, nechtěla bych kočárek nad sebou ani za sebou…chudáci­..vedle sebe si budou povídat a každý uvidí před sebe stejně a bude mít stejný prostor

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 01.02.17 18:35

Je to celkem v pohodě. Zvlášť v mikrobusech je kupodivu lepší být přiměřeně široký než krapet delší, protože pak lidi neprojdou na horní sedačky. Dveře nízkopodlažních busů jsou naprosto v pohodě. Jestli chceš něco za sebou, tak lehčí než Easywalker nebudou, jenom se s nima snáž procpeš uličkama a dveřma. Po bazarech jsou City Select nebo pokud už sedí, tak klidně nějakou PH trojkolku, co už nemá úplně stejné sedačky.

Jinak Promenade je dokonce těžší než Easywalker.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 20:26

@kotyk Dobře, děkuju. Já si právě zkoušela manipulaci a daleko lépe se mi manipulovalo se sedačkami vedle sebe. Ale to MHD mě trochu děsí, protože ho budu nucena sem tam používat. A to i meziměstský bus. Ještě mě napadlo pořídit nějaké opravdu lehké golfky, které by šly dát do úplného lehu. A s vložnými taškami by to snad na kratší dobu nevadilo.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 01.02.17 21:22

Jukni na ty Inglesiny. Ani tašky nebudeš potřebovat, jen nějakou vložku na fixaci hlavičky. Ono je i bezpečnější, pokud budeš hodně drandit, když budou děti připoutané. Když jsem hledala kočárek pro holky, tak jsem je očuchávala. Jezdily hezky a byly pohodlné i holkám. Akorát já si fakt nedokázala představit, jak je tlačím jednoruč terénem s jednou ležící a druhou zdrhající před kočárem :mrgreen:. Tou dobou už to nebyly žádný babátka. Nakonec jsem to odjezdila s BJ GT, což je váhou na úrovní toho easywalkeru. Ale kdyby se sem vozil Snap, tak bych i přes ty dvojkola šla asi do něj. Na dvojku je lehoučký.

Nevím, jaké meziměstské busy máte, ale do těch starých se na tu relativně velkou plošinu dalo nacpat jen s užším monokočárem, protože zadní dveře byly prostě úzké.

Ještě se můžeš juknout na B-Dual. Známá v tom spodním sedadle normálně vozila miminko, takže dvě miminka by měl v poho dát.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >