Lehký kombinovaný kočár vhodný i na skejt

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 12:01
Lehky kombinovany kocar vhodny i na skejt

Dobry den,

uz jsem z toho jelen. Behem mesice musim poridit novy kocar (sportak) pro synka, aktualne 18m. Cekame prirustek v unoru 2019, synovi budou cerstve 2, cili chci koupit takovy, aby plnil fci nyni sportak, pak prestavba na korbu se skejtem.

Me pozadavky: LEHKY, se spojenou rukojeti, dobre ovladatelny, skladny, aspon trochu odpruzeny.
Typove neco jako Valco (tam se mi ale mimi moc davat nechce, byť s korbou). Pak uz me napada jen Britax, ale se skejtikem se pry vubec neda ovladat :nevim:. Mam k tomu jeste 4,5 letou dceru. Takze az se prte narodi, potrebuji v kritickych chvilich uvezt kocar se skejtem jednou rukou.

Diky za tipy.

Anonym: nikdo nevi, ze cekame treti a chodi sem zname.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aniga
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 27.07.18 12:14

Mam holcicku 10 mesicu a kocarek britax go big. Vzhledem k tomu, ze planujeme druhe, zkusila jsem si na kocarek v obchode pridat stupatko na big a po obchode s nim jezdila. Tam se mi to ovladalo dobre, ale… bylo bez ditete a na super rovnem povrchu :lol: :mrgreen:
Ja tedy jsem hledala i skejt pro dospelaka, ze bych nekdy mela rychlejsi presuny, ale zadny jsem nenasla, ktery by asi sel nasadit primo na ten nas.. . nebo myslis, ze ty univerzalni padnou?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 12:21

@Aniga Skejt budu take teprve porizovat, ale to az podle kocaru.
Chci to vicemene do mesta, kdyz pujdeme pro nejstarsi do skolky, na nakup apod. Se 3 malyma detma na vylety a tak budu pouzivat auto, prip. v zaloze mam i nositko, ale obcas ten kocar se skejtem v provozu bude.

pettta
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 4 inzeráty 27.07.18 12:23

@Aniga jste otazka mimo misu, co myslis skejtem pro dospelaka? Jako jeste pro tebe, ze bys na nem jela za kocarem z kopce?

Aniga
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 27.07.18 12:27

@pettta no z kopce asi ne :lol: , ale po rovine jo ;)
Predtim jsem dost jezdila na kolobezce po meste a to s kocarem jaksi nejde :lol:
To na fotce se jmenuje mamaboard, ale nevim, zda to jde primontovat na muj kocarek :nevim:

Aniga
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 27.07.18 12:29

Pro zakladatelku: to by mozna mohl Ti vyhovovat ten britax go big co mam ja… ma navic super veliky nakupni kos :palec:
Kazdopadne si to chce v obchode poradne vyzkouset ;)

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 27.07.18 13:06
@Anonymní píše:
Dobry den,

uz jsem z toho jelen. Behem mesice musim poridit novy kocar (sportak) pro synka, aktualne 18m. Cekame prirustek v unoru 2019, synovi budou cerstve 2, cili chci koupit takovy, aby plnil fci nyni sportak, pak prestavba na korbu se skejtem.

Me pozadavky: LEHKY, se spojenou rukojeti, dobre ovladatelny, skladny, aspon trochu odpruzeny.
Typove neco jako Valco (tam se mi ale mimi moc davat nechce, byť s korbou). Pak uz me napada jen Britax, ale se skejtikem se pry vubec neda ovladat :nevim:. Mam k tomu jeste 4,5 letou dceru. Takze az se prte narodi, potrebuji v kritickych chvilich uvezt kocar se skejtem jednou rukou.

Diky za tipy.

Anonym: nikdo nevi, ze cekame treti a chodi sem zname.

Peg-pérego Book Plus a k němu PP skejt a v balení je i prodloužení rukojeti. Máme ten kočárek a je super. Zmiňuješ se o třetím miminku, tak bych zvolila korbu Pop Up ta lze složit i s podvozkem. Měla jsem ji u druhého synka a jednoznačně doporučuji. Kočárek je lehký, skladný a má velký nákupní košík do kterého je snadný přístup i když je sporťák v lehu nebo když je dítě na skejtu. Prostě není nic v čem by tě mělo Peg-pérego nějak omezovat (funkčně myslím). Měla jsem možnost svézt pětiletého synka na skejtu a na konstrukci jsem měla nasazený sporťák a jelo se fakt dobře i jednou rukou. To jsem sama valila oči jak to jede. :)

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 27.07.18 13:32

Ještě přikládám fota …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 15:57

@Pavla087 To vypada skvele, diky za tip. Omrknu!

Aniga
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 27.07.18 16:00

@Pavla087 taky se mi to dle fotek líbí :palec:

debra.morgan
Závislačka 3754 příspěvků 27.07.18 16:13

@Pavla087 sorry za OT, ale k tomu PP se dají dokoupit přední kola, oni tomu myslim rikaji terenní kola, která jsou stejně velká jako ta zadní (nevyhoda je ze nejsou otočné), nemáš s tím zkušenost?

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 28.07.18 09:26

@debra.morgan jasně že se dají dokoupit Off Road kola. Ale jen na podvozek Book Plus (S i 51 nebo 51s ;) ). Já momentálně jezdím s Book Completo (neotočný) na něj nejdou dát. Osobně jsem je nikdy nepotřebovala. Pokud nemáš PP a zvažuješ koupi, kup spíš Scout. Sice to je tříkolka, ale přední kolo je úplně stejný jako Off Road. Jezdila jsem s ním všude i v hlubokém sněhu a bez námahy :palec: Jde o to, že se do jakéhokoliv terénu musí vždy otočná kola aretovat takže bys měla projet i s normálními jako má Book Plus. Já s Completem projedu taky vše :D

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 28.07.18 09:43

Milá Anonymko a @Aniga, kočárek je suprovej. Padl tu i Scout, ten je taky dobrej. Měla jsem i Cross, ale nevyhovovalo mi polohování zad na pásky. Nemám sílu v rukou totiž. Na Scout jde nasadit stejná sportovní nástavba jsko na Book Plus. Strašně mě baví ta kompatibilita. Jinak ještě pokud mohu fakt dobře poradit, tak kupte korbičku Pop Up (už jsem dávala foto) a sportovní nástavbu Pop Up 2018 Completo v kolekci Breeze. Breeze je thermo materiál, tak v létě je v kočárku příjemně a v zimě neprofučí. Zkrátka se v kočárku drží příjemná teplota. Navíc cim se ještě výrazně liší od předchozích kolekcí, tak má prodlužovací stříšku. Je krásně mega dlouhá :) viz. foto…

debra.morgan
Závislačka 3754 příspěvků 28.07.18 10:17

@Pavla087 prosimtě ten 3 kolový podovozek v pravo, to je co zač? ja myslela, že na PP trojkolkách se sedačka otáčet nedá…

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 28.07.18 10:22

@debra.morgan prosím tě to je Book Scout :mrgreen: a jako na jediný tříkolce od Peg-pérego jde otočit sportovní nástavba ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >