Reklama

Lehký kombinovaný kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 09.02.18 15:59
Lehký kombinovaný kočárek

Zdravím, poradíte z vlastní zkušenosti nějaký lehčí kočárek? Momentálně máme Maked Lucky, ale ten má 16kg a syn ma 8kg. Takže je to docela makacka, když nastupujeme do autobusu nebo ho potřebuji vezt jednou rukou a v druhé držet dcerku za ruku. Za rady moc děkuji!

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5778 příspěvků 09.02.18 16:37

Máme easywalker quatro a super.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 3556 příspěvků 09.02.18 16:40

@P4ja máš už sporták? jaká je ta stříška? mě přijde docela krátká, ale možná fotky klamou…

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5778 příspěvků 09.02.18 16:43

@debra.morgan Koupili jsme dvojkombinaci. Stříška je asi kratší, ale neporovnávala jsem to s ostatníma kočárkama. Mám zatím osahanou korbičku od švagrové a samozřejmě kolečka a jezdí se s ním skvělě. Tady jinde než do lesa moc nemůžeme a je fakt lehkej a ovladatelnej.

Závislačka 3556 příspěvků 09.02.18 16:47

@P4ja ja ho mam taky vybranej, koupime dvojkombinaci, už na ni šetřím, jen ta stříška mi přijde tochu kratší, ale zas tam je ta clona…no stejne je to siroko daleko nejlepsi kocar… mas na sportak koupeny nejaky nanoznik?

a abych nebyla úplne OT, tak zakladatelko jeste babyjoggery jsou fajn, ale ja nejsem úplně zastáncem tříkolek, takze u me vede easywalker.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5778 příspěvků 09.02.18 16:52

@debra.morgan Mám od té paní, od které jsme kupovali. Máme z druhé ruky. Novej je drahej jako kráva, tohle byl dobrej kup. Tak myslím, že bude stačit.

Závislačka 3556 příspěvků 09.02.18 16:58

@P4ja tk to jo, no my asi koupime novej sportak, libi se mi ten zelenej, ten je „jen“ za 13 tisic a korbicku z druhe ruky. nebo klidne cely z druhe ruky, ale s osobnim odberem, jenze ted zrovna nikdo neprodava. ale mame jeste cas tohle poresit.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5778 příspěvků 09.02.18 17:03

@debra.morgan Jj, taky jsem si říkala, že je čas, ale objevil se jeden pěknej tady poblíž, takže mám za 6tis dvojkombinaci, tak fajn.

vodnarka2013
Kecalka 333 příspěvků 09.02.18 21:17

Greentom :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >