Lehký sporták - asi jsem náročná

24519
28.6.15 09:21

Lehký sporták -asi jsem náročná

Zdravím ženy, tak nějak jsem měla jasno ale situace se změnila a vybírám kočárek. Malá je zatím v hluboké korbě. Doma mám sice PaT ale syn už chodí celkem bez problémů, tak půjde asi z domu. Proto vybírám sporták. Jenže času projíždět net nemám tolik a když mě něco zaujme, pokaždé to má dost chyb.Budu ráda za typy ale postačí jen jen zkušenosti s tím, který máte :)Určitě bude potřeba aby byl trochu lepší, bude v něm dcerka, nyní jí bude 8 měsíců a jakmile bude sedět, šla by do něj. Takže bych nerada nějaký chrastítko:)Prostorný, děti mám velké a spousta kočárků velikost nic moc v zimě s fusakem. Madlo aby bylo, velký nákupní koš, stahovací velká střecha, ne moc těžký, budu potřebovat abych po cestě uhlídala a uhonila další děti :lol: Kola mi jsou celkem fuk ale gumové by byly lepší. Rozhodně ne malinká všechny. Aby byl výběr barev. Polohovaní asi i nožíček a pokud možno zádička ne na pásky(i když to už tak neřeším, hlavně aby šly do lehu).Cenu zatím neřeším ale obecně koukám tak po cca do 6tisíc s tím že možná trochu výš, pokud by kočárek za to stál, připlatila bych. A kdyby na kočárek šel přidělat skejtík bylo by to také plus. A v ceně aby byl i nánožník, který za něco bude stát.
Existuje takový kočárek? Nebo budu muset slevit z nároků? :oops: KOčárky jsem pořádně pár let nestudovala a je toho tolik až z toho jde hlava kolem. Nemám možnost objíždět obchody a zkoumat.Tak budu ráda ža každý typ co by mohlo projít sítem:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6583
28.6.15 09:25

Britax B-agile. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11345
28.6.15 09:36

Prodávám krásný Peg Perego Book, dle mého splňuje vše stoprocentně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4775
28.6.15 09:40

@Crystal87 Kouknete na Baby Jogger City Mini Gt, az na cenu a nevim jak je to se skejtikem. Plne odpovida pozadavkum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.15 09:40

Ahoj,

je to asi individualni, ale posilam svoje tipy, oba kocarky mam a prijdou mi super.

1. Valco Baby Snap 4- vyhoda je predevsim v tom, ze je lehoucky (cca 6,5 kg), jednoduse a rychle se slozi a je to neco mezi sportakem a golfkama, takze na jaro, leto, podzim je idealni. V zime jsem s nim zatim nejezdila. Da se barevne nakombinovat, kos je podle me uplne v pohode, polohovat se da uplne do sedu a temer do lehu. Nevyhody, jestli se tomu tak da rikat: jizdni vlastnosti vic podobne golfkam, neni to zkratka mohutny odpruzeny sportak, ale nam se s nim i tak jezdi naprosto skvele. A pak nic moc nanoznik. Jinak se da koupit bez a nebo s polohovanim nozicek a cena okolo 5-6 tis.

2. Baby Jogger City Mini - super lehky a skvele skladaci a skladny sportacek, navic je krasnej a da se koupit v ruznych barvach. ALE nema polohovani nozicek a neda se dat do uplneho kolmeho sedu, ale zatim nam to nevadilo.Cena taky od cca 6tis. Nanoznik na nej nemam. Krasne se ovlada.

Co do velikosti, tak ja v nich vozim ted uz 2 letou dceru, ktera neni zadny tintitko a uplne v pohode se v tom i vyspi.

Doporucuju zkusit. Nevim odkud jsi, ale v Praze v Detskem dome jsou super lidi a dobre poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11345
28.6.15 09:42

@Eliskaxox BL CM GT mám a plně teda požadavkům neodpovídá :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24519
28.6.15 09:51

Můj favorit byl britax b motion, ale tam si nejsem jistá jak je to s tím polohováním nožiček a střechou. Valco snap mě právě odradily recenze, byl to favorti:(Peg perégo se mi moc nelíbí a baby joger mi také zrovna nepadl do oka, hlavně nemá madlo:(
Já to projíždím co můžu ale moc času není :roll: začínám být docela v časové tísni a o to víc mě to začíná nervovat:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24519
28.6.15 09:52
@lovesmile píše:

A jaký je rozdíl mezi agile a motion?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
28.6.15 09:58

Já mohu doporučit jediný: http://www.x-lander.cz/xa.php Ale teď koukám, že cena je vyšší. Nicméně je skvělý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4775
28.6.15 10:17

@Crystal87 k bj city mini gt se da madlo dokoupit. Agile ma plastova koleck a nema polohovaci rukojet, motion ma nafukovacky a poloh. rukojet. Ja mam motion do mesta, je lehky krasne se sklada. Do terenu mam Concord wanderer. Sedacka pro dite je obri, je perfektne odpruzeny a projela jsem s nim kde co. Nema velkou strisku ale mj super slunecni clonu. Jen ma 13 kg, takze do auta jsem chtela neco lehciho. Jinak bych wanderera nevymenila za nic. To je pan kocarek a pokud ho nebudes skladat 3× tydne do auta tak bych sla do nej. Jo a muj rocni syn ( 9,5 kg a 73 cm) v nem vypada jak pulrocni mimi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5179
28.6.15 10:38

Popis nároků mi trochu připadá, jako když si blondýnka kupuje nové auto a chtěla by nějaké malinké, aby s ním dobře zaparkovala a zároveň by se do něj mělo vejit stejně věcí, jako do průměrného kamionu… ;)

Tvoje požadavky si prostě protiřečí. Buď chceš kočárek LEHKÝ x nebo ho chceš veliký, na něm chceš mít navěšené všechny možné kraviny, používat ho jako nákupní tašku a mít v něm věci na celý den venku…a pok asi logicky nebude moc lehký.
A z kočárků druhého typu, pokud chceš šetřit na váze, tak se to dá vyřešit jen odlehčenými materiály, které jsou zase logicky trochu drahé a pak se nebavíme o 6tis., ale třeba o trojnásobku i více…

Tak si spíš ujasni, jak ten kočárek budeš používat, co by opavdu měl mít, a pak se postav tváří tvář realitě.

Ohledně doporučení - myslím, že každá logicky doporučí ten svůj kočárek. Málokterá asi uzná, že to, co si vybrala a koupila, byla úplná kravina ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.15 10:51

Taky jsem hoodně střídala a až na 3tí dítě jsem úplně spokojená ale není to tak jednoduchý. Je to podvozek concord Fusion + vzadu nafukovací Jané kola, sportovní nástavba z Jane Nomad. Lze sehnat už jen mezi použitými kočárky.
Obecně starší Jane byly fajn protože byly hodně prostorné a hodně lehké + snadno ovladatelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
28.6.15 13:20
@Crystal87 píše:
A jaký je rozdíl mezi agile a motion?

motion má nafukovací kolečka a je tudíž dražší. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
28.6.15 16:02

Mám Valco baby snap 4 Sport - má nafukovací kolečka. Naprostá spokojenost. Splňuje všechny tvé požadavky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16810
28.6.15 21:56
@lovesmile píše:
:think: Britax? pominu-li polohování zad na pásky, které nejdou dát do sedu, tak nemá ani polohování noh. Košík 00 prd :mrgreen: :mrgreen: Kolečka nejsou nafukovací. Nene, přes britax asi cesta nevede :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama