Leidenská mutace a vyvolání porodu :(

Anonymní
7.6.21 13:18

Leidenská mutace a vyvolání porodu :(

Dnes jsem 40+2 a v porodnici chtějí vyvolávat porod, já bych ráda ještě alespoň do čtvrtku nebo patku počkala, jestli se to nerozjede samo.

Myslíte, že je to velké riziko? Rodila některá s Leidenskou mutaci po termínu? Mutace ke heterozygotní.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1540
7.6.21 13:31

Mamka má Leidenskou mutaci a mě i ségru rodila až v 42 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
7.6.21 13:51

První mi vyvolávali v den termínu a druhou dceru mi chtěli taky vyvolávat, nechtěli mě nechat ani den přenášet. Porodila jsem den před plánovaným vyvoláváním. Mám úplně stejnou diagnózu. Teď jsem těhotná potřetí 35.tyden a doufám, že to půjde samo a rychle :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69331
7.6.21 15:21
@Anonymní píše:
Dnes jsem 40+2 a v porodnici chtějí vyvolávat porod, já bych ráda ještě alespoň do čtvrtku nebo patku počkala, jestli se to nerozjede samo.

Myslíte, že je to velké riziko? Rodila některá s Leidenskou mutaci po termínu? Mutace ke heterozygotní.

Děkuji

Jak která porodnice. Někde nechávaji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
8.6.21 02:08

Mam leidena a nejake dalsi potize ne uplne optimalni celkove pro prirozeny porod. K vyvolani se pristoupilo az 41+2 po dohode, kdybych hodne chtela, nebyl problem domluvit se i na 41+5. Asi zalezi nejen na porodnici, ale na tom, jak to vnitrne citis ty. Ja vedela, ze chci chvili pockat, ale zase nechci zbytecne riskovat (byla bych nervozni).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat