Leifheit mop dlouhodobé zkušenosti

1185
25.5.16 11:50

leifheit mop dlouhodobé zkušenosti

Zdravím, :mavam:
mám doma naprosto nevyhovující mop, takže jsem se naštvala a vytírám hadrem. Dlouhodobě je to ale pěkně na 2 věci. Koukala jsem na nějaké testy i tady na zkušenosti v diskuzi a jsem napůl rozhodnutá pro tenhle mop: http://www.leifheit-online.cz/…2014-p-10269 cena je ale vyšší a tak mě moc zajímají dlouhodobé zkušenosti s užíváním - jestli ten mechanismus vydrží tak 3-4 roky velmi častého používání, tak do toho asi půjdu. Jinak info: máme barák a všude dlažbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9371
25.5.16 11:54

Mám Leifheit Twist už asi tak 8 let nebo možná i víc a dobrý, mám ho moc ráda, vytírá se s ním dobře. Ale vytírám tak jednou za měsíc, takže velmi používaný rozhodně není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
25.5.16 11:56

@AnastazieB právěže mi tu leze 9m dítě, které rádo ochutnává podlahu :) a dost se tu našlape z dvorku - on sice už chodí kolem nábytku, ale musím vytírat každý den, či obden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1033
25.5.16 11:58

Mám ten starší typ víc jak 5 let a bez závad, dokupuju jen ty „hadry“. Vytírám cca 1× týdně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
25.5.16 12:00

Tento typ konkrétně nemám, mám od Leifheit jiný. Bydlíme v bytě, tak musím mít něco skladnějšího a menšího, než je Twist, ale mám ho už šestým rokem a jsem s ním spokojená. Vytírám zhruba 1 x do týdne. Občas jen dokoupím hadry. Žádný problém jsem nikdy neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5359
25.5.16 12:06

Ahoj, mám Viledu z DM, tuhle https://www.mall.cz/…amax-set-box?… a je to i po 6 letech ok, jen ten hadr už mám druhý, u prvního zřejmě praním v pračce došlo k lehkému uvolnění té gumové spínací části. vytírám plovoučku, dlažbu a parkety 1×týdně. Skladný je pěkně, červnený vršek je sundavací a pak mám obyč. oválný kýbl. tyč je šroubovací teleskopická

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
25.5.16 12:17

@dalmati Mám teda jen rok, ale jsem mooc spokojená. Zatím nevypadá, že by se chtěl rozpadnout. Akorát ta hadra už je docela sepraná, kde kupuješ náhradní @TinaAn? My ho máme z Hornbachu, ale ty hadříky tam nemají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
25.5.16 14:49

Kompaktnost u mě není podmínkou, asi si ho objednám večer. Doufám, že syna brzy přestane bavit ochutnávání podlahy - dle mého vůbec není dobrá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
732
29.5.16 23:42

My tento mop máme a upřímně - čekala jsem větší bombu. Nebo takhle - na hladkou plovoučku a dlažbu ok ale my máme dřevěnou olejovanou podlahu a tu nejlíp vytřu hadrem a pěkně po kolenou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12066
29.5.16 23:56

Tenhle typ mi přijde fajn, ale dneska jsem měla možnost si vyzkoušet Leifheit Set Combi Clean a to byl děs. Nechápu, kdo to vymyslel. Klasický mop funguje o moc líp, vyždímá se rychleji a lépe a hlavně vám při zasouvání do ždímacího košíku nenafackuje tyčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama