LEIFHEIT mop na plovoucí podlaha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanisska11
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 10:00
LEIFHEIT mop na plovoucí podlaha

Ahoj prosím o radu. Ráda bych si pořídila mop od Leifheit. Po celém bytě máme plovoučku. Který typ je nejlepší (podlahový mop Profi, mop Combi nebo Twist)? Máte zkušenosti? Plus prosím info jak se staráte o plovoucí podlahy? Jaké používáte přípravky? děkuji :) :) :srdce:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 29.04.18 10:09

Ahoj, já jsem si před lety koupila ten Twist, jsem s ním maximálně spokojená. Mam ho 8 let a pořád funguje suprově. Mám na něj dva návleky, jeden na dlažbu a lino, druhý na plovoucí podlahy, perou se až na 60 stupňů. Odstřeďuje opravdu dostatečně. Kamarádka má doma ten ždímací( také Leifheit),mačká se takovou tou pákou a říkala, že má podlahu strašně dlouho mokrou. A na vytírání se mi nejlépe osvědčil univerzální čistič od W5 z Lidlu, nenechává čmouhy a krásně voní. Opravdu můžu jen doporučit!!!

Hanisska11
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 10:39

@Aduš8 Také se mne zdá že ty s tou páčkou málo ždímaji. Máte mop M nebo XL? přemýšlím jakou velikost vzít :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 29.04.18 11:28

Máme Leifheit Twist a prostředky značka Merida (na podlahy Merida Floor).

Aduš8
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 01.05.18 18:05

@Hanisska11 Řekla bych M, ale tehdy to byla novinka a jiná velikost nebyla. Slouží už deset let! :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Autogramiáda „sluníčkové“ Lucie Vondráčkové: Za podpis chce 120 korun!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) má početnou fanouškovskou základnu, čehož se... číst dále >

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Pravda, nebo mýtus? Maminky upřednostňují syny a na dcery jsou přísné

Když se narodí kluk, většinou přejí příbuzní novopečeným rodičům ještě... číst dále >

Reklama