Reklama

LEIFHEIT mop na plovoucí podlaha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanisska11
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 10:00
LEIFHEIT mop na plovoucí podlaha

Ahoj prosím o radu. Ráda bych si pořídila mop od Leifheit. Po celém bytě máme plovoučku. Který typ je nejlepší (podlahový mop Profi, mop Combi nebo Twist)? Máte zkušenosti? Plus prosím info jak se staráte o plovoucí podlahy? Jaké používáte přípravky? děkuji :) :) :srdce:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 29.04.18 10:09

Ahoj, já jsem si před lety koupila ten Twist, jsem s ním maximálně spokojená. Mam ho 8 let a pořád funguje suprově. Mám na něj dva návleky, jeden na dlažbu a lino, druhý na plovoucí podlahy, perou se až na 60 stupňů. Odstřeďuje opravdu dostatečně. Kamarádka má doma ten ždímací( také Leifheit),mačká se takovou tou pákou a říkala, že má podlahu strašně dlouho mokrou. A na vytírání se mi nejlépe osvědčil univerzální čistič od W5 z Lidlu, nenechává čmouhy a krásně voní. Opravdu můžu jen doporučit!!!

Hanisska11
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 10:39

@Aduš8 Také se mne zdá že ty s tou páčkou málo ždímaji. Máte mop M nebo XL? přemýšlím jakou velikost vzít :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 29.04.18 11:28

Máme Leifheit Twist a prostředky značka Merida (na podlahy Merida Floor).

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 01.05.18 18:05

@Hanisska11 Řekla bych M, ale tehdy to byla novinka a jiná velikost nebyla. Slouží už deset let! :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama