LEIFHEIT mop na plovoucí podlaha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanisska11
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 10:00
LEIFHEIT mop na plovoucí podlaha

Ahoj prosím o radu. Ráda bych si pořídila mop od Leifheit. Po celém bytě máme plovoučku. Který typ je nejlepší (podlahový mop Profi, mop Combi nebo Twist)? Máte zkušenosti? Plus prosím info jak se staráte o plovoucí podlahy? Jaké používáte přípravky? děkuji :) :) :srdce:

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 29.04.18 10:09

Ahoj, já jsem si před lety koupila ten Twist, jsem s ním maximálně spokojená. Mam ho 8 let a pořád funguje suprově. Mám na něj dva návleky, jeden na dlažbu a lino, druhý na plovoucí podlahy, perou se až na 60 stupňů. Odstřeďuje opravdu dostatečně. Kamarádka má doma ten ždímací( také Leifheit),mačká se takovou tou pákou a říkala, že má podlahu strašně dlouho mokrou. A na vytírání se mi nejlépe osvědčil univerzální čistič od W5 z Lidlu, nenechává čmouhy a krásně voní. Opravdu můžu jen doporučit!!!

Hanisska11
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 10:39

@Aduš8 Také se mne zdá že ty s tou páčkou málo ždímaji. Máte mop M nebo XL? přemýšlím jakou velikost vzít :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 29.04.18 11:28

Máme Leifheit Twist a prostředky značka Merida (na podlahy Merida Floor).

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 01.05.18 18:05

@Hanisska11 Řekla bych M, ale tehdy to byla novinka a jiná velikost nebyla. Slouží už deset let! :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >