Lék Betahistin Actavis 24 mg

16.12.19 17:22

Lék Betahistin Actavis 24 mg

Hezký podvečer, ráda bych se zeptala, jestli je tu někdo, kdo má zkušenost s tímto lékem, je to lék na pískání a zvonění v uchu a mám to i na nedoslýchavost ucha, ve kterém mě píská.
Beru ho dva týdny a zatím bez většího účinku. Doktor mi říkal, že to zabere do pár dnů, tak nevím, jestli to má smysl to dál brát. Volala jsem k němu, ale v záznamníku se ozvalo, že mají dovolenou a ordinují až 6.ledna. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1675
16.12.19 17:27

@Jančakecalka manžel ho bral asi tři měsíce a víceméně bez efektu. Byl potom i týden v nemocnici na kapačkách a také bez efektu, takže si zvyká na permanentní šum a pískání v uchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 17:32
@Martis83 píše:
@Jančakecalka manžel ho bral asi tři měsíce a víceméně bez efektu. Byl potom i týden v nemocnici na kapačkách a také bez efektu, takže si zvyká na permanentní šum a pískání v uchu.

Hm, tak toho jsem se obávala, je mi totiž divný, že furt nic no :zed: Tak to je mi líto, soucítím s tvým mužem, je to fakt hrozné. V lednu tedy zavolám a nejspíš brát dál nebudu, nemá to smysl.Jen je mi po něm divně od žaludku a nic z toho. :? Nejraději bych vysadila hned, ale zase nevím, co by se dělo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34160
16.12.19 17:50

@Jančakecalka
Taky zalezi na davce. Jestli mas 2×16, tak je to malo

Edit. Koukam, 24. A kolik tablet denne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299
16.12.19 17:57

Ja ho brala taky na piskani, ale spolu s momoxem do nosu, ginkem, pamyconem… a zabralo to vsechno asi za tri dny a piskani zmizelo za tyden. Cetla jsem, ze lidi hodne rikaji, ze ten Betahistin je k nicemu, ale kdyz ho pak vysadi, tak zjisti, ze bez nej je hur. Je mi te hrozne lito, byla jsem na mrtvici, kdyz jsem si predstavila, ze by mi to huceni v uchu zustalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
16.12.19 18:17

Manzel
Ho bral spolecne s prednisonem. Neodtekala mu lynfa v hlave ci co (zavrate, ztrata sluchu…) ale myslim, ze pomohl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 09:51
@Baba píše:
@Jančakecalka
Taky zalezi na davce. Jestli mas 2×16, tak je to maloEdit. Koukam, 24. A kolik tablet denne?

Mám tabletu ráno a večer, ale je to na nic. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 09:52
@FenekUsaty píše:
Ja ho brala taky na piskani, ale spolu s momoxem do nosu, ginkem, pamyconem… a zabralo to vsechno asi za tri dny a piskani zmizelo za tyden. Cetla jsem, ze lidi hodne rikaji, ze ten Betahistin je k nicemu, ale kdyz ho pak vysadi, tak zjisti, ze bez nej je hur. Je mi te hrozne lito, byla jsem na mrtvici, kdyz jsem si predstavila, ze by mi to huceni v uchu zustalo.

Uvidím, hned v lednu tam zajdu a domluvím se doktorem, jak to řešit dál, protože mě to fakt otravuje. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 09:53
@Vemas píše:
Manzel
Ho bral spolecne s prednisonem. Neodtekala mu lynfa v hlave ci co (zavrate, ztrata sluchu…) ale myslim, ze pomohl

Naštěstí závratě nemám, ale na ucho dle doktora slyším hůř. V lednu se snad dozvím, co dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama