Lék guajacuran - jak na vás působil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Topgal
Stálice 84 příspěvků 05.07.19 15:46
Lék guajacuran jak na vás působil?

Ahoj, chci se zeptat, dostala jsem tenhle lék na krční páteř, měla jsem motání hlavy a zatuhlou šíji spolu s Novalginem na bolest, mám je brát 3× denně po dobu 7 dnů. Dnes je to třetí den a já jsem malátná a ospalá a není mi celkově dobře, měly jste to někdo taky tak? Krční páteř už mě nebolí, ve středu jsem byla na masáži a myslím, že mi pomohla. Po těch práškách se necítím ve své kůži a už jsem z tohoto stavu zoufalá, mám je přestat brát?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 16:10

Tak po guajacuranu nitrožilně jsem málem umřela. Měla jsem paradoxní reakci. Nemohla jsem dýchat, cela jsem se klepala, nervozita. Než do mně napíchali asi 3 druhy léků, než ten poslední zabral, tak jsem myslela, že to nedám. Jinak jsem to měla presně na to, k co vy. Motani hlavy od krcní patere, ztuhlá šíje. Trvalo to dýl, tak jsem sla na neurologii. Už z principu, pokud nemate potíže, vysadila bych to. Nechte si udelat magnetickou rezonanci pátere. Mně zjistili výhrez meziobratlove plotenky c5/c6. Pomahá cviceni SM systém. V akutni fázi pouzívam límec a ten pomuze rychle.

Topgal
Stálice 84 příspěvků 05.07.19 16:42

Děkuji za odpověď, asi to vysadím, necítím se prostě ve své kůži, jsem podrážděná, vůbec to nejsem já. Pokud by se to objevilo znovu, tak si nechám napsat od lékaře žádanku na tu neurologii. Díky moc :kytka: Masérka mi tu ztuhlou šíji rozmasírovala a ukázala mi pár cviků, tak je dělám 3 x denně a zatím mě nic nebolí, možná i díky tomu Novalginu na bolest. Kdyby se mi nezačala motat hlava, tak ani nevím, že je to od páteře. Ale mám fyzicky namáhavější práci a ještě mě ofouklo z větráků v práci v těch vedrech a už to bylo.

sophie11
Kecalka 189 příspěvků 05.07.19 22:43

Mě poměrně hodně oblboval. Taky mi to nesedlo, brala jsem ho proti tremě, ale negativa převažovaly pozitiva..

Váš příspěvek
Reklama