Lék na bolesti - menstruace + migréna

10
15.4.20 15:06

Lék na bolesti - menstruace + migréna

Zdravím. :)
Od mé první menstruace mě každý měsíc provázejí hodně silné bolesti, takže se skoro žádný měsíc neobejdu bez prášků na bolest. Zároveň už od malička trpím na silné migrény - od těch si musím pomáhat taky nějakými prášky…
Vždycky jsem brala Ibalgin 400 (ten růžový), ale ze všech stran do mě lidi hučeli, ať ho neberu, že je to strašný driák. Tak jsem se teď rozhodla, že zkusím něco jiného, Ibáč jsem dobrala a koupila jsem si Nalgesin S - paní lékárnice mi řekla, že prý je to nejsilnější volně prodejný lék. Tak jsem si ho plná naděje koupila a nic. V podstatě vůbec nepomáhá. Paralen mi také nezabírá, Acylpirin mi umocňuje menstruační krvácení a to mám velmi silné i tak, takže Acylpirin také nepřipadá v úvahu.
Bolestivou menstruaci jsem řešila s gynekoložkou a dostala jsem nějaké čípky, které jsem si měla zavést 3 dny před začátkem menstruace… jenže tu mám nepravidelnou a tři dny předem se můžu pokusit tak maximálně odhadnout. :( Navíc jsem po čípku byla naprosto sjetá - aktivní a vychechtaná jak lečo. Takže taky nic.

Zajímalo by mne, jaké prášky berete vy, jak jste s nimi spokojené atd…? Hledám něco, co bych mohla brát na menstruaci i migrénu, aby to nebylo příliš škodlivé, když beru léky pravidelně a ideálně, aby to bylo i cenově dostupné. Máte nějaké tipy? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6608
15.4.20 15:29

Ibalgin 400 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15453
15.4.20 15:33

Na migrénu ti volně prodejné léky nezaberou…já mám prášky na předpis…jinak beru Apo-ibuprofen rapid, je to stříbrnooranžová krabička…je gelový a nedráždí žaludek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
15.4.20 17:35
@baimoli píše:
Ibalgin 400 :mrgreen:

Super. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
15.4.20 17:36
@Monchichik píše:
Na migrénu ti volně prodejné léky nezaberou…já mám prášky na předpis…jinak beru Apo-ibuprofen rapid, je to stříbrnooranžová krabička…je gelový a nedráždí žaludek..

To je pravda, ten jsem nedávno zahlédla v reklamě a docela mě zaujal… možná vyzkouším, díky. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7307
15.4.20 18:19

Na migrénu beru Migralgin, ten je bez předpisu, bohužel je teď nějaký výpadek a těžko říct, jestli bude ještě k dostání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama