Lék na kvasinkovou infekci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 20:55
Lék na kvasinkovou infekci?

Ahoj, potřebuji od vás prosím poradit a znát vaše zkušenosti. Týká se to kvasinkové infekce. Před dvoumi měsíci jsem byla u gynekologa a už předtím jsem si všimla silnějšího výtoku, ale nijak jsem si z toho nic nedělala. Jenže nedávno mě to začalo i svědit a cítím takový divný zápach. Volala jsem proto kvůli výsledkům z cytologie a prý mám menší nález a že mě můžou objednat až na listopad. Jenže je to vážně nepříjemný a nevím jestli bych to tak dlouho vydržela, proto se vás chci zeptat, jestli nemáte nějaký osvědčený lék na volný prodej nebo cokoliv jiného, co vám zabralo. Omlouvám se, jestli je to tu jako časté téma, ale našla jsem jen rady s canestenem gyn, který se zřejmě už neprodává, tak bych potřebovala něco aktuálního. Předem moc děkuji za každou radu, budu moc vděčná.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Levandule121
Závislačka 2509 příspěvků 20.09.18 21:02

Tak se zeptej v lékárně. Třeba gynopevaryl. Byl i kombi pack - čípky + mastička. A určitě ti dají na výběr i další.

Daenerys91
Kecalka 369 příspěvků 20.09.18 21:02

Já vždycky jdu do lékárny a nechám si něco doporučit (vaginální čípky nejčastěji), ale značku nevím. Když jsi volala ohledně cytologie, tak ses mohla rovnou zeptat, co by ti na to doporučili… Jinak na to ještě pomáhají bílé jogurty a cokoliv s těmi kulturami, podmáslí a tak… samozřejmě nebýt ve vlhku, používat vždy čistý a suchý ručník, ale to asi víš.

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 20.09.18 21:05

Me vzdycky perfektne srovna mikrofloru Rosalgin. Vetsinou se po prvnim pouziti zlepsi tak o 50%, po druhem uz je to dobry a treti pouziti uz je jen preventivne.

Hadumi
Extra třída :D 13562 příspěvků 20.09.18 21:09

Mně pomáhá - vysadit všechen cukr, bílou mouku a na noc si tam dávat bílý jogurt ;) .

Uživatel je onlinesara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 21:09

Resila jsem to nedavno.V lekarne doporucili Clotrymazol.Kom­binace cipky a masticka.Po 3 dnech se mi ulevilo a za tyden byl klid.

fia80
Závislačka 2995 příspěvků 20.09.18 21:09

CLOTRIMAZOL - mají buď vaginální tablety nebo krém.

Luska
Kecalka 300 příspěvků 20.09.18 21:12

Čípky Candybene.

fia80
Závislačka 2995 příspěvků 20.09.18 21:12

A Canesten by se měl prodávat normálně ne?

Koukla jsem se na netu na 3 lékárny a všude ho mají v nabídce.

I na heurece - https://www.heureka.cz/?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 21:22
@fia80 píše:
A Canesten by se měl prodávat normálně ne?

Koukla jsem se na netu na 3 lékárny a všude ho mají v nabídce.

I na heurece - https://www.heureka.cz/?…

Já především hledala ten canesten gyn combi pack a nikde ho nemají skladem. Ale asi umíte hledat lépe než já, protože jsem nenašla ani ten canesten gyn 6 dní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 21:56

Holky - mam dotaz - mam ted mykozu, vzdy jsem pouzivala jenamazol, ktery vzdy pomohl, tri dny a byl pokoj. Ted mi ale nezabira, uz je to ctvrty den, melo by to byt ok, ale neni. Bohuzel je vikend, takze navsteva doktorky nemozna. Myslite, ze i kdyz jsem ted 4 dny pouzivala Jenamazol, muzu plynule prejit na jiny produkt, treba canesten? Neni to prasecina to takhle střídat? Bohuzel me nenapada co ted s tim…

histep
Závislačka 3677 příspěvků 26.10.18 22:04

Vymenit to urcite muzes, kdyz to nezabira, ale Jenamazol ma stejnou ucinnou latku jako Canesten, takze tato zmena nema smysl. Je treba pouzit neco jinyho, bud GynoPevaryl nebo Fungicidin.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 22:17

V letaku pisi, ze se léčba muze zopakovat ale nevim zda to ma stejnym pripravkem smysl… Děkuju za upozorneni, s tou ucinnou latkou me to nenapadlo..

histep
Závislačka 3677 příspěvků 26.10.18 22:24

Ja to totiz ted resila taky, Jenamazol najednou nezabral, drive zabiral, ale ja nemam problemy casto, a perfektne mi ted zabral GynoPevaryl.
Jeste jsou na kvasinky ucinny boraxovy globule (tetraboritan sodny).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 22:31

Ja mela ted dva roky pokoj, ale posledni dva mesice zase bojuju… Tak super, zkusim zitra koupit ten gyno pevaryl.. Cipkum jsem se sice chtela vyhnout, ten krem jemi milejsi, ale co naplat :) Moc diky, ja jen nevedela jestli muzu hned prejit na jinej pripravek…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >