Reklama

Lék na zánět močáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smajlik345
Kecalka 391 příspěvků 31.08.18 18:04
lék na zánět močáku na B

Kamoška mi říkala o jednom fajn léku, který ji velmi pomohlo. Bohužel jsem zapomněla název tak zkouším zda nebudete vědět vy? Lék je na předpis vím že začíná na B s doplatkem okolo 400 kč možna už i víc. Lékaři ho nějak moc nechtějí davat je silnější, musí se brát podle předpisu v třech cyklech s tím že co jsem pochopila tak stejný lék má více podkategorii určení, jakože jeden např. b 1 je na angínu a zanět močového měchyře, druhý lék se stejným jmeném b 2 je na laryngitidu, kašel. Překope a nastartuje celou imunitu znova a lék má poté dlouhodobe učinky že člověk má x let pokoj od zánětu močaku. Až kámoška potkám tak se ji zeptam, ale zkouším zda nebude někdo rychlejší. Jdu k doktorce a chci si ho nechat napsat

Reklama

Reakce:

IvaB
Kelišová 6042 příspěvků 16 inzerátů 31.08.18 18:07

Lék na močové cesty znám akorát Biseptol, ale ten to určitě nebude :think:

natyber
Kelišová 6001 příspěvků 31.08.18 18:15

Taky znám na močové cesty Biseptol.

Ijen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 31.08.18 18:39

Tak jestli to ma byt imunomodulans/sti­mulans tak me napada jenom Uro-Vaxom. Na B je Broncho-vaxom na dychaci cesty. Na infekce se dava nejcasteji Furolin.

Příspěvek upraven 31.08.18 v 18:42

Tichošlápek
Echt Kelišová 9633 příspěvků 31.08.18 18:41

To bude ono, užívá se i na záněty dýchacích cest apod. Je to chemoterapeutikum

histep
Závislačka 3078 příspěvků 31.08.18 18:57

@Tichošlápek Ale Biseptol se urcite neuziva tak jak pise zakladatelka.

To o cem pise, bude skutecne nejaka stockvakcina, imunomodulacni bakterialni lyzaty, ktere pri cyklickem uzivani funguji jako ockovani proti danemu zanetu. Akorat nevim o pripravku na mocove cesty od B. Znamy je UroVaxom.

renda micro
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 31.08.18 19:14

napadá mě Biseptol, chemoterapeutikum, dcera ho měla i dlouhodobě jako zajišťovací léčbu. Na podporu imunity močových cest znám jen Urovaxom.
Ještě mě napadá nemyslela Blokurimu? ta je ale volně prodejná, stojí kolem těch cca 400,– a schema užívání je tam podobné

Ijen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 31.08.18 20:14

Blokurima neni registrovana jako lek, to by zakladatelka neresila jestli to dr chteji predepisovat nebo ne, to si muze kdykoliv koupit.

Jana206
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 01.09.18 09:43

Biseptol,ale je bez doplatku nebo jen s minimálním. To samé je sumetrolim.

Jana206
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 01.09.18 09:45

Nemyslis Biostim? Brala jsem to jako dítě av dospívání. Cykly užívání podobné,lék už se nevyrábí,nemá registraci. Jestli je neco podobneho pod jiným nazvem,nevím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama