Lék na zánět močáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smajlik345
Kecalka 469 příspěvků 31.08.18 18:04
lék na zánět močáku na B

Kamoška mi říkala o jednom fajn léku, který ji velmi pomohlo. Bohužel jsem zapomněla název tak zkouším zda nebudete vědět vy? Lék je na předpis vím že začíná na B s doplatkem okolo 400 kč možna už i víc. Lékaři ho nějak moc nechtějí davat je silnější, musí se brát podle předpisu v třech cyklech s tím že co jsem pochopila tak stejný lék má více podkategorii určení, jakože jeden např. b 1 je na angínu a zanět močového měchyře, druhý lék se stejným jmeném b 2 je na laryngitidu, kašel. Překope a nastartuje celou imunitu znova a lék má poté dlouhodobe učinky že člověk má x let pokoj od zánětu močaku. Až kámoška potkám tak se ji zeptam, ale zkouším zda nebude někdo rychlejší. Jdu k doktorce a chci si ho nechat napsat

Reakce:

IvaB
Kelišová 6168 příspěvků 29 inzerátů 31.08.18 18:07

Lék na močové cesty znám akorát Biseptol, ale ten to určitě nebude :think:

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 31.08.18 18:15

Taky znám na močové cesty Biseptol.

Ijen
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 31.08.18 18:39

Tak jestli to ma byt imunomodulans/sti­mulans tak me napada jenom Uro-Vaxom. Na B je Broncho-vaxom na dychaci cesty. Na infekce se dava nejcasteji Furolin.

Příspěvek upraven 31.08.18 v 18:42

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 31.08.18 18:41

To bude ono, užívá se i na záněty dýchacích cest apod. Je to chemoterapeutikum

histep
Závislačka 3458 příspěvků 31.08.18 18:57

@Tichošlápek Ale Biseptol se urcite neuziva tak jak pise zakladatelka.

To o cem pise, bude skutecne nejaka stockvakcina, imunomodulacni bakterialni lyzaty, ktere pri cyklickem uzivani funguji jako ockovani proti danemu zanetu. Akorat nevim o pripravku na mocove cesty od B. Znamy je UroVaxom.

renda micro
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 31.08.18 19:14

napadá mě Biseptol, chemoterapeutikum, dcera ho měla i dlouhodobě jako zajišťovací léčbu. Na podporu imunity močových cest znám jen Urovaxom.
Ještě mě napadá nemyslela Blokurimu? ta je ale volně prodejná, stojí kolem těch cca 400,– a schema užívání je tam podobné

Ijen
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 31.08.18 20:14

Blokurima neni registrovana jako lek, to by zakladatelka neresila jestli to dr chteji predepisovat nebo ne, to si muze kdykoliv koupit.

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 01.09.18 09:43

Biseptol,ale je bez doplatku nebo jen s minimálním. To samé je sumetrolim.

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 01.09.18 09:45

Nemyslis Biostim? Brala jsem to jako dítě av dospívání. Cykly užívání podobné,lék už se nevyrábí,nemá registraci. Jestli je neco podobneho pod jiným nazvem,nevím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >