Lék na zánět močáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smajlik345
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 31.08.18 18:04
lék na zánět močáku na B

Kamoška mi říkala o jednom fajn léku, který ji velmi pomohlo. Bohužel jsem zapomněla název tak zkouším zda nebudete vědět vy? Lék je na předpis vím že začíná na B s doplatkem okolo 400 kč možna už i víc. Lékaři ho nějak moc nechtějí davat je silnější, musí se brát podle předpisu v třech cyklech s tím že co jsem pochopila tak stejný lék má více podkategorii určení, jakože jeden např. b 1 je na angínu a zanět močového měchyře, druhý lék se stejným jmeném b 2 je na laryngitidu, kašel. Překope a nastartuje celou imunitu znova a lék má poté dlouhodobe učinky že člověk má x let pokoj od zánětu močaku. Až kámoška potkám tak se ji zeptam, ale zkouším zda nebude někdo rychlejší. Jdu k doktorce a chci si ho nechat napsat

Reakce:
IvaB
Kelišová 6267 příspěvků 28 inzerátů 31.08.18 18:07

Lék na močové cesty znám akorát Biseptol, ale ten to určitě nebude :think:

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 31.08.18 18:15

Taky znám na močové cesty Biseptol.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 31.08.18 18:39

Tak jestli to ma byt imunomodulans/sti­mulans tak me napada jenom Uro-Vaxom. Na B je Broncho-vaxom na dychaci cesty. Na infekce se dava nejcasteji Furolin.

Příspěvek upraven 31.08.18 v 18:42

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 31.08.18 18:41

To bude ono, užívá se i na záněty dýchacích cest apod. Je to chemoterapeutikum

histep
Závislačka 3983 příspěvků 31.08.18 18:57

@Tichošlápek Ale Biseptol se urcite neuziva tak jak pise zakladatelka.

To o cem pise, bude skutecne nejaka stockvakcina, imunomodulacni bakterialni lyzaty, ktere pri cyklickem uzivani funguji jako ockovani proti danemu zanetu. Akorat nevim o pripravku na mocove cesty od B. Znamy je UroVaxom.

renda micro
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 31.08.18 19:14

napadá mě Biseptol, chemoterapeutikum, dcera ho měla i dlouhodobě jako zajišťovací léčbu. Na podporu imunity močových cest znám jen Urovaxom.
Ještě mě napadá nemyslela Blokurimu? ta je ale volně prodejná, stojí kolem těch cca 400,– a schema užívání je tam podobné

Ijen
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 31.08.18 20:14

Blokurima neni registrovana jako lek, to by zakladatelka neresila jestli to dr chteji predepisovat nebo ne, to si muze kdykoliv koupit.

Jana206
Nadpozemská drbna 26763 příspěvků 01.09.18 09:43

Biseptol,ale je bez doplatku nebo jen s minimálním. To samé je sumetrolim.

Jana206
Nadpozemská drbna 26763 příspěvků 01.09.18 09:45

Nemyslis Biostim? Brala jsem to jako dítě av dospívání. Cykly užívání podobné,lék už se nevyrábí,nemá registraci. Jestli je neco podobneho pod jiným nazvem,nevím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >