Lék na zánět močáku

1699
31.8.18 18:04

lék na zánět močáku na B

Kamoška mi říkala o jednom fajn léku, který ji velmi pomohlo. Bohužel jsem zapomněla název tak zkouším zda nebudete vědět vy? Lék je na předpis vím že začíná na B s doplatkem okolo 400 kč možna už i víc. Lékaři ho nějak moc nechtějí davat je silnější, musí se brát podle předpisu v třech cyklech s tím že co jsem pochopila tak stejný lék má více podkategorii určení, jakože jeden např. b 1 je na angínu a zanět močového měchyře, druhý lék se stejným jmeném b 2 je na laryngitidu, kašel. Překope a nastartuje celou imunitu znova a lék má poté dlouhodobe učinky že člověk má x let pokoj od zánětu močaku. Až kámoška potkám tak se ji zeptam, ale zkouším zda nebude někdo rychlejší. Jdu k doktorce a chci si ho nechat napsat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6652
31.8.18 18:07

Lék na močové cesty znám akorát Biseptol, ale ten to určitě nebude :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
31.8.18 18:15

Taky znám na močové cesty Biseptol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
31.8.18 18:39

Tak jestli to ma byt imunomodulans/stimulans tak me napada jenom Uro-Vaxom. Na B je Broncho-vaxom na dychaci cesty. Na infekce se dava nejcasteji Furolin.

Příspěvek upraven 31.08.18 v 18:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15532
31.8.18 18:41

To bude ono, užívá se i na záněty dýchacích cest apod. Je to chemoterapeutikum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
31.8.18 18:57

@Tichošlápek Ale Biseptol se urcite neuziva tak jak pise zakladatelka.

To o cem pise, bude skutecne nejaka stockvakcina, imunomodulacni bakterialni lyzaty, ktere pri cyklickem uzivani funguji jako ockovani proti danemu zanetu. Akorat nevim o pripravku na mocove cesty od B. Znamy je UroVaxom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
644
31.8.18 19:14

napadá mě Biseptol, chemoterapeutikum, dcera ho měla i dlouhodobě jako zajišťovací léčbu. Na podporu imunity močových cest znám jen Urovaxom.
Ještě mě napadá nemyslela Blokurimu? ta je ale volně prodejná, stojí kolem těch cca 400,– a schema užívání je tam podobné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
31.8.18 20:14

Blokurima neni registrovana jako lek, to by zakladatelka neresila jestli to dr chteji predepisovat nebo ne, to si muze kdykoliv koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33392
1.9.18 09:43

Biseptol,ale je bez doplatku nebo jen s minimálním. To samé je sumetrolim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33392
1.9.18 09:45

Nemyslis Biostim? Brala jsem to jako dítě av dospívání. Cykly užívání podobné,lék už se nevyrábí,nemá registraci. Jestli je neco podobneho pod jiným nazvem,nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat