Lék Nootropil - zkušenosti?

Anonymní
14.3.16 14:20

Lék Nootropil-zkusenosti?

Ahojte maminky :mavam: Ctěla bych se zeptat zda tady máte někdo zkušenosti s lékem Nootropil? Má dcera má 3 roky a zjístili jí ADHD…Zajímá mě jestli lék funguje a na jaké bázi a jestli není návykový…Moc díky za vaše odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7974
14.3.16 14:43

Podle studií funguje, na jaké bázi se úplně přesně neví, návykový není.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15071842

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4519
14.3.16 15:28

Ahoj, mám zkušenost z práce, kdy ho jeden chlapec (5 let), začal užívat, a pak ho bral dlouhodobě. Zlepšení bylo patrné, stejně tak bylo zřejmé, když lék neužíval. Ale u tříletého dítěte mi přijde jeho nasazení brzy… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11694
18.10.16 13:22

Máte někdo zkušenosti s Nootropilem u miminka? Malá má za dva dny 4 měsíce, je trochu línější při pasení koníků, ale jinak všechny reflexy v pořádku. Neurolog mi ho popsal jako doplněk stravy, který předepisují běžně, no nevím, moc se mi do toho nechce po přečtení příbaláku. :think:
Jako by v dnešní době se každá miniaturní odchylka hned musela řešit léky. Jsi živější? Máš hyperaktivitu. Jsi línější? Dostaneš Nootropil… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2780
18.10.16 13:56

Ahoj, nas maly bral Encephabol, je to take nootropikum, nekdy mezi 7-10mes, taky byl linejsi. Neprislo mi, ze by mu nejak pomohl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11694
18.10.16 14:17

@Danulinka16
A byl po něm živější? Méně spal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2780
18.10.16 14:29

Mene nespal, toho jsem se bala, ale na spanek to nemelo vliv…myslim si, ze zivejsi po nem nebyl, myslim, ze mu to bylo k nicemu, dost se rozjel az po roce a to uz ho nebral…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599
9.11.20 15:33

Má někdo další zkušenosti? U 2,5 letého? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu