Reklama

Lékař 1 den v měsíci ve zkušební době

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terkacek
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 20.01.17 11:44
lékař 1 den v měsíce ve zkušební d

Aho všem,
skončil mi rodičák a teď hledám novou práci. Dnes jsem byla na pohovoru, pracovní doba 8:30 - 17. A teď se ptám, mám nárok 1× v měsíci na lékaře? Chodím už půl roku na biologickou léčbu do revmatologického ústavu 1× v měsíci. chodím tam hned ráno a odcházím cca mezi 10-11 hodinou. Časem už budu chodit jen 1 za dva měsíce.
Pokud mě vezmou, tak se bojím, že jim to bude vadit a najjdou si za mne náhradu.
Mám nárok na dr? Kolikrát v měsíci?

Děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

mroe
Extra třída :D 14241 příspěvků 20.01.17 11:47

Na navstevu dr mas nárok na nezbytne nutnou dobu, pokud to nejde zaridit po pracovni době. Takze ze zákona mas nárok, jak potrebujes.

terkacek
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 20.01.17 11:50

@mroe děkuji
bojím se, že budu nova a hned budu lítat po dr, ale jinak to nejde. Léčb mi zčína zabírat a nerada bych ji kvůli praci ukončila.

Jarka K
Závislačka 3901 příspěvků 20.01.17 11:52

Ze zákona nárok máš, což ale není záruka, že to zaměstnavateli nebude vadit…
každopádně bych jim to hned na začátku neříkala… jednou měsíčně není taková hrůza, abych měla blbý pocit, že jsem něco důležitého zatajila.
Pokud bude zaměstnavatel normální, proběhne to v klidu.

mroe
Extra třída :D 14241 příspěvků 20.01.17 11:52
@terkacek píše:
@mroe děkuji
bojím se, že budu nova a hned budu lítat po dr, ale jinak to nejde. Léčb mi zčína zabírat a nerada bych ji kvůli praci ukončila.

Lecbu neukoncuj, zdravi je dulezitejsi nez práce. V praci se domluv, vysvetli situaci, inteligentni clovek to pochopi, s blbem je lepsi nespolupracovat.

terkacek
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 20.01.17 11:58

Děkuji, myslela jsem si to. Léčbu ukončovat samozřejmně nechci. Jen je to takové pro mě nepříjemné, říkat novému zaměstnavteli, že nemůžu, že mam dr.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama