Lékař a zdravotní pojišťovna

Anonymní
7.7.20 12:04

Lékař a zdravotní pojišťovna

Ahoj, jsem teď těhotná, takže chodím na gyndu často. Můj doktor teď vyvěsil na dveře, že doporučuje změnu pojišťovny klientkam zrovna té mé pojišťovny a že upozorňuje, že si budeme hradit vše, nad nějaký měsíční limit. Četla jsem to při odchodu a už jsem se nevracela. Jsem z toho v šoku, zrovna k té mé pojišťovně teď dost lidí přechází. Nevím, co se děje a proč bych měla platit. Pochopila bych, kdyby doktor neměl smlouvu s mojí pojišťovnou, ale do teď vše ok. Máte někdo zkušenost s něčím takovým?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4550
7.7.20 12:14

Tak buď nemá a nebo má novou s jinýma podmínkama pro něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 12:18
@Cenarius píše:
Tak buď nemá a nebo má novou s jinýma podmínkama pro něj.

No neumím si představit co se mohlo změnit, pojistovna plati 50 milionu za totalne zbytecnou lecbu jednoho dítěte a mi nezaplatí vysetreni v tehotenstvi? :think: to ani nejde zmenit ze dne na den pojistovnu ne? Asi holt vytahnu penezenku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4550
7.7.20 12:26

Ale on tu smlouvu může mít podepsanou dlouho s účinností třeba od 1.7. třeba.

Jinak s tím dítětem a placením lečby… Nebyl bych tak lehkovážný s výrokem, abyste nakonec nebyla ta, která za takovou pomoc bude ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14572
7.7.20 12:39

Když podáš žádost o změnu teď do konce září, tak se ti to změní od ledna. Aby to bylo teď od července, tak na to byla lhůta do konce března…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14572
7.7.20 12:40

Zavolej jemu, nebo do své pojišťovny a zeptej se na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11150
7.7.20 12:52
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem teď těhotná, takže chodím na gyndu často. Můj doktor teď vyvěsil na dveře, že doporučuje změnu pojišťovny klientkam zrovna té mé pojišťovny a že upozorňuje, že si budeme hradit vše, nad nějaký měsíční limit. Četla jsem to při odchodu a už jsem se nevracela. Jsem z toho v šoku, zrovna k té mé pojišťovně teď dost lidí přechází. Nevím, co se děje a proč bych měla platit. Pochopila bych, kdyby doktor neměl smlouvu s mojí pojišťovnou, ale do teď vše ok. Máte někdo zkušenost s něčím takovým?

Zmenu gynekologa bys mela rychlejsi.

@Anonymní píše:
No neumím si představit co se mohlo změnit, pojistovna plati 50 milionu za totalne zbytecnou lecbu jednoho dítěte a mi nezaplatí vysetreni v tehotenstvi? :think: to ani nejde zmenit ze dne na den pojistovnu ne? Asi holt vytahnu penezenku :nevim:

K tomuto se radeji vyjadrovat nebudu :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2188
7.7.20 13:03

A není to myšleno tak, ze napr. pojišťovna hradí pro preventivní prohlídce vyšetření+cytologii, ale UTZ už neuhradí. V tom případě je UTZ nad rámec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama