Lékař který umožní očkování 2+1 v Prostějově?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mataseb
Povídálka 49 příspěvků 14.10.14 10:54
Lekar , ktery umozni ockovani 2+1 v prostejove?

Ahojky holky z prostejovska, na jare se nam narodi mimco :srdce:. Chtela bych sehnat detskeho lekare, ktery nam bez vetsich problemu " povoli" ockovani ve schematu 2+1, s tim ze prvni davku bychom chteli dat vnejdrive v pul roce veku ditete. Znate nekdo takoveho lekare??? Dekuji :srdce: :srdce:

Reakce:
soleile
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 14.10.14 11:20

Ahoj, nikdy jsem očkování neřešila, první 4 měsíce jsem chodila s malou do Bedihoště k Dr. ani nevím jak se jmenuje a věřila jsem jí.
Její přístup byl neskutečný :cert: Na otázku co je to za očkování nebyla schopná odpovědět, prostě hrozný :cert:
Tak jsme přešli k dr. Koryčánkovi a je úplně suprovej, na vším se s ním dá domluvit :palec: Hodně preferujeme homeopatika, tak nám je automaticky píše, očkování teda malé dodělal v rámci možností, protože už byla očkovaná od staré dr., tak to musel nějak dotáhnout, ale úplně hleděl, jak jí to nešetrně dělala :nevim: Ještě že jsme v čas odešli a Koryčánek je fakt supr.

mataseb
Povídálka 49 příspěvků 17.10.14 08:16

Holky z Prostějova, nevíte někdo? Díky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >