Lekař nepovrdil srdíčko

122
22.2.16 12:52

lekař nepovrdil srdičko

Ahoj holčiny. prosim o radu či vaše skušenosti.10.2.2016 jsem byla u lekaře který mi dle uz potvrdil těhu podle ms 7tt ale srdičko neviděl. podle ms bych těd měla byt 8+5 ale jela jsem na pohotovost diky tlačení celého bříška kde mi lekař zdělil že podle ms bych měla byt 8tt dle uz je plod 7+4 a že nevidí srdeční akci.prej se mimi v 7+4 přestalo vyvíjet. ale ja revizi odmitla s tím že si zajdu ještě ke svému dr pořád doufám že se lekař na pohotovti splet máte prosím nějaká skušenot? nebo co si o tom myslíte? je možné že jsem měla třeba posunutou ovulku čili mužu byt i v menším tydnu čili by srdičko s toho duvodu nebylo? nebo je mžné žese srdičko muže oběvit i později? děkuji za kažkou opověd..tedn strach je važně něco..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19184
22.2.16 12:55

@ivanka164 Pokud plod odpovídá podle UTZ 7+4 tak by srdíčko mělo rozhodně už být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
22.2.16 12:55

@ivanka164 zkusenost nemam.ale srdecni akce byva videt uz v 6 tydnu :-(.drzim pesti aby to byl omyl.

• Citovat
  • Upravit
levante
22.2.16 12:56

Jabti neporadím. Nemám podobnou zkušenost. Ale držím palce, ať jsi hodně na začátku těhu a aby tam to srdíčko příště bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
9733
22.2.16 12:58

Pokud plod na ultrazvuku odpovídal velikostí 7+4tt, tak by už srdíčko mělo být vidět. Samozřejmě, že můžeš počkat ale moc velké naděje bych si nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
22.2.16 13:00

@ivanka164 Mám podobnou zkušenost, v 7tt mi nepotvrdil srdeční akci, pozval na další kontrolu za čtrnáct dní. Na tu jsem nakonec nešla, protože toho rána se spustil samovolný potrat. Za což jsem ráda, revizi bych nechtěla; takhle jsem mohla fungovat normálně dál a otěhotnět se podařilo ob další cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
22.2.16 13:00

@ivanka164 Buhužel když ti řekl že jsi podle utz 7+4 tak to je podle velikosti plodu co naměřil, to už by srdíčko určitě mělo být. Já si tím prošla už dvakrát, jednou s revizí podruhé bez. Ale třeba se stane zázrak a ještě se objeví, ale raději si moc nadějí nedávej ať nejsi zbytečně ještě víc zklamaná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
22.2.16 13:01

Ja si naděje moc nedělám rači čekám tu horší zprávu ale někde v diskuzích jsem se dočetla že byli i ženy které měli srdeční akci až 9 tt podle uz byli třeba 7 tt a srdičko se oběvilo těsně před revizí. tak jen mužu doufat a modlit se abych byla jedna s těch co by měli takové stěštíí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
22.2.16 13:03
@ivanka164 píše:
Ja si naděje moc nedělám rači čekám tu horší zprávu ale někde v diskuzích jsem se dočetla že byli i ženy které měli srdeční akci až 9 tt podle uz byli třeba 7 tt a srdičko se oběvilo těsně před revizí. tak jen mužu doufat a modlit se abych byla jedna s těch co by měli takové stěštíí

Jenže ty jsi jiný případ, ty podle UTZ jsi v 8tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9733
22.2.16 13:04
@ivanka164 píše:

Ale v takovém případě byla posunutá ovulace a plod byl mladší. Ale pokud u Tebe lékař naměřil velikost plodu 7+4, tak už by opravdu srdíčko mělo být vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
22.2.16 13:07

Já bych na Tvém místě také počkala…8. týden je kranice (pokud bys tedy měla posunutou ovulaci), ale spíše bych počítala s horší variantou. Ale já sama bych zvolila čekat na přirozený potrat (jsem na konci prvního trimestru, takže jsem reálně uvažovala stylem co by, kdyby…). Než se teď hnát na revizi a pak se užírat, co když jsem ještě měla počkat :nevim: Pokud je konec, začneš mít bolesti a potrácet, pokud j šance, srdíčko se roztluče, když víš, že není mimo dělohu, tak podle mě nemáš co ztratit, když ještě počkáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
22.2.16 13:09

Děkuji za vaše názory :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50107
22.2.16 13:11

Pokud velikostně odpovídá 7+4, tak srdíčko být musí. To je embryo nějakých 10-15 mm, přičemž od 4-6 je srdíčko jasné. Na potvrzení od jiného lékaře bych samozřejmě trvala, nešla bych na revizi na základě jediného ultrazvuku, ae pokud opravdu velikostně odpovídalo 7+4, naděje bych si moc velké nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
22.2.16 13:11

Kamarádka byla stejný případ. Dávala si naději že tlak podbrisku je z rostoucí dělohy a ze by urcite měla bolesti a krvacela by kdyby se plod nevyvijel. Opak je pravdou…osobně jsem ji do nemocnice vezla :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
22.2.16 13:19

Proto raději nic dobrého nečekám ale za zeptání nic nedám..známá mi právě psala že měla to samé 7+5 srdičko nebylo pak šla na konrolu 9tt a už bylo tak je to asi individuální a nebo prostě jen měla štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama