Lékař Prostějov

Lentilka04
3.6.13 16:53

Lékař Prostějov

Ahoja, víte prosím někdo o nějakém lékaři či lékařce pro dospělé z Prostějova, který normálně nabírá nové pacienty? Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Aneta Opl
3.6.13 17:32

Marcela Labounková, ordinuje na Finské/Norské a na Husáku…

• Citovat
  • Nahlásit
655
3.6.13 21:30

Mudr. Jana Faltýnková, já se přistěhovala do PV a budu se přihlašovat k ní, hledala jsem na netu a zjišťovala různá doporučení, nejlépe mi hodnotili tuto doktorku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
24.6.13 22:39
@Radanka25 píše:
Mudr. Jana Faltýnková, já se přistěhovala do PV a budu se přihlašovat k ní, hledala jsem na netu a zjišťovala různá doporučení, nejlépe mi hodnotili tuto doktorku :lol:

u Faltynkové na Travnické jsem chodila a od ní jsem přešla k Labounkové, když mi bylo špatně od žaludku dlouho tak Faltynková mi na to nic nedala a poslala mě s tím na gyndu, na gyndě se doktorka divila že obvodní doktorka mi nic na to nedala a ani mě nevyšetřila a poslala mě s tím na gyndu, ještě mi Faltýnková pořád říkala asi nejsem těhotná i když jsem ji opakovaně řekla že ne tak semnou nic nedělala. Jak jsem od ní přešla k Labounkové minulý rok, tak Labounková mi hned udělala jak mě vzala preventivní prohlídku a poslala mě na ultrazvuk břicha, tam se zístilo že mám žlučníkové kameny o velikosti 5cm a měla jsem jich 8,Labounková mě hned poslala na operaci ze žlučníkem, to jsem žádné bolesti neměla ale při prohlídce měla podezření na zvedčené játra a nakonec to byl žlučník. Labounková si to všechno hlídá, každé 2 roky dělá preventivní prohlídky a posílá oznámení o preventivní prohlídce, jsem u ní já, přítel, mamka, známá a od ní i manžel a všichni jsme s paní doktorkou Labounkovou spokojení. Já jsem s ní na začátku spokojená byla a to několik let, u ní jsem byla od 16let - 28let a poslední dobou jsem s ní spokojená nebyla. Když jsem potřebovala potvrdit papír na úřad práce tak se mě ptala co tam má napsat a podle mě by doktorka měla vedět co tam má označit respektivě co můžu a nemůžu dělat a né se ptát pacienta co tam má napsat nebo co tam má označit. To je moje zkušenost s paní doktorkou Faltýnkovou. Labounková ta hned když má nějaké podezření pošle na vyšetření ale Faltynková ne, místo aby mě poslala na vyšetření břicha tak místo toho mě pošle na gyndu. já jsem dospělého praktického lekáře měla teda Faltýnkovou a teďka mám Labounkovou a jsem ráda že jsem k ní přešla za v času, Faltýnová by semnou začla možná něco dělat až bych k ní přišla s velkýma bolestma. Bolesti jsem nezažila ale od mamky a babičky vím když je chytl žlučník a taky byly na operaci s ním že to jsou hrozné bolesti. Před operací jak mi sestřička brala krev a nemohla mi ji vzít, podařilo se to až na po třetí tak se mi omlouvala že mi tak dopichala ruku, že nerada někomu tak moc opíchavá ruku ale nic se nedalo dělat když byla potřeba ji vzít a nešlo to. Já za sebe i rodinu doporučuji Labounkovou.Ta si všechno hlídá a je pečlivá. U Faltýnokové když jsem chtěla po 10 letech přeočkovat na tetanovku tak mi ji odmítla dát s tím že mám přijít za 5 let, že se hranice posunula z 10 na 15let, u Labounkové s tím problém nebyl. Sestřička je fajn i doktorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35045
29.7.14 13:53

Zkouším obnovit tuto diskuzi, nechci zakládat druhou, až když by mi nepřišla odpověď..

Nevíte náhodou, o nějakém zubaři nebo zubařce v Prostějově,který by přijímal nové pacienty?
Chodíme k doktoru Kozákovi na starou polikliniku(na Trávnické),ale nejsem vůbec spokojená, už delší dobu uvažuju o změně zubaře..Vadí mi hlavně ta neskutečně dlouhá čekací doba, i když jsem objednaná, vždy se to minimálně o třičtvrtě hodiny zpozdí, což mi značně naruší další plány na ten den(nehledě na to, že mě nebaví sedět v čekárně na zadku)..Tak dlouho jako u něj, nečekám na vyšetření ani ve FN Brno nebo FN Olomouc, kam pravidelně, jednou za půl roku jezdím..Dále mi vadí, že když je nějaký akutní problém, nemá nás kdy vzít..Dítě třeba bolí zub a my tam musíme čekat půl dne, než se udělá místo. Sestra řekne, přijďte ráno a počkáte si. Pracovní dobu má napsanou od 7:40,ale stejně dřív než v 8:30 nepřijede(je tam jen ta arogantní sestra),na dřívější hodinu si ani pacienty neobjednává..Dále mi vadí, že mi tam dají třeba 3 termíny dva měsíce dopředu(např. při zubním kazu nebo převrtávání starých plomb),copak já vím, co se do té doby může stát..Když potom potřebuju změnit termín nebo nemám hlídání, tak je problém..To samé, když přijdu se všemi třemi dětmi, které se navíc v takové situaci umí chovat poměrně slušně, dvě starší sedí jak pěny a nemladší prikurtovaná v kočáře jí rohlík - jsou zvyklé, jinde to nevadí, když je vezmu s sebou v případě nouze(gynekologie, kardiologie)..TAk jeho arogantní a nepříjemná sestra mi řekne, že je to tady jak v mateřské školce :roll:..

Vím, že se zubaři je problém obecně, ale ráda bych nějakého, který bude mít trochu slušné jednání a pochopení - to samé očekávám od zdravotní sestry..Vím, že mě nemůže vzít přesně v minutě, ale hodina skluz je na můj vkus fakt moc..Objednávat dva tři měsíce dopředu je podle mě na palici taky.
Nerada bych ale zase někoho předraženého - aby mi cpal za každou cenu speciální plomby a nechal si platit přemrštěné částky za registraci nebo jen odstranění zubního kamene(platím 30 Kč, což je přiměřené).

Už jsem se ptala na doporučení známých po dalších zubařích na té „staré“ poliklinice, ale mají všichni plno..Původně jsme chtěli k někomu jinému, ale ta zubařka nás přijmout nemohla a zavedla nás k němu.

Kdybyste náhodou o někom věděli, budu ráda za doporučení a kontakt..Potřebuju přeregistrovat sebe a tři děti..
Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
29.7.14 14:21

@Jana206
Já jsem kdysi chodila na staré poliklinice k MUDr. Melicherové a kdybych se neodstěhovala, tak tam chodím dodnes. I když Tě třeba nevezme hned, zkus se zeptat, jestli by neměla místo do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
29.7.14 14:49
@Jana206 píše:
Zkouším obnovit tuto diskuzi, nechci zakládat druhou, až když by mi nepřišla odpověď..

Nevíte náhodou, o nějakém zubaři nebo zubařce v Prostějově,který by přijímal nové pacienty?
Chodíme k doktoru Kozákovi na starou polikliniku(na Trávnické),ale nejsem vůbec spokojená, už delší dobu uvažuju o změně zubaře..Vadí mi hlavně ta neskutečně dlouhá čekací doba, i když jsem objednaná, vždy se to minimálně o třičtvrtě hodiny zpozdí, což mi značně naruší další plány na ten den(nehledě na to, že mě nebaví sedět v čekárně na zadku)..Tak dlouho jako u něj, nečekám na vyšetření ani ve FN Brno nebo FN Olomouc, kam pravidelně, jednou za půl roku jezdím..Dále mi vadí, že když je nějaký akutní problém, nemá nás kdy vzít..Dítě třeba bolí zub a my tam musíme čekat půl dne, než se udělá místo. Sestra řekne, přijďte ráno a počkáte si. Pracovní dobu má napsanou od 7:40,ale stejně dřív než v 8:30 nepřijede(je tam jen ta arogantní sestra),na dřívější hodinu si ani pacienty neobjednává..Dále mi vadí, že mi tam dají třeba 3 termíny dva měsíce dopředu(např. při zubním kazu nebo převrtávání starých plomb),copak já vím, co se do té doby může stát..Když potom potřebuju změnit termín nebo nemám hlídání, tak je problém..To samé, když přijdu se všemi třemi dětmi, které se navíc v takové situaci umí chovat poměrně slušně, dvě starší sedí jak pěny a nemladší prikurtovaná v kočáře jí rohlík - jsou zvyklé, jinde to nevadí, když je vezmu s sebou v případě nouze(gynekologie, kardiologie)..TAk jeho arogantní a nepříjemná sestra mi řekne, že je to tady jak v mateřské školce :roll:..

Vím, že se zubaři je problém obecně, ale ráda bych nějakého, který bude mít trochu slušné jednání a pochopení - to samé očekávám od zdravotní sestry..Vím, že mě nemůže vzít přesně v minutě, ale hodina skluz je na můj vkus fakt moc..Objednávat dva tři měsíce dopředu je podle mě na palici taky.
Nerada bych ale zase někoho předraženého - aby mi cpal za každou cenu speciální plomby a nechal si platit přemrštěné částky za registraci nebo jen odstranění zubního kamene(platím 30 Kč, což je přiměřené).

Už jsem se ptala na doporučení známých po dalších zubařích na té „staré“ poliklinice, ale mají všichni plno..Původně jsme chtěli k někomu jinému, ale ta zubařka nás přijmout nemohla a zavedla nás k němu.

Kdybyste náhodou o někom věděli, budu ráda za doporučení a kontakt..Potřebuju přeregistrovat sebe a tři děti..
Díky.

Ahoj, já chodím k paní zubařce Haně Kolářové ale ta nebere, jsem tam chtěla dostat i přítele k ní ale když k ní přítel volal tak mu sestřička řekla že mají plno.Od něho z práce kamoš mu doporučil mladou zubařku na Šárce, u zastávky jak je lékarna Šárka tak vedle lékarny je barák a tam jsou 2 zubařky, můj k ní chodí 3 roky a je spokojený, říká že sestřička i zubařka jsou fajn, jenom nevím teda jak se jmenuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35045
29.7.14 21:29

@Ivana1000 Dík,právě dr. Melicherová nás poslala ke Kozákovi. Místo nemá a malé děti bere nerada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35045
29.7.14 21:30

@destovakapka Dík,a nevíš, jak ta zubařka řeší třeba RTG? Myslím čelist celkově, na to je taky preventivně nárok jednou za rok..Posílá do nemocnice? Nemám na mysli malý RTG, který má každý zubař pomalu ve své ordinaci, ale RTG celé čelisti.
Právě ten mi odhalil ten vnitřní kaz, který ani dr. dřív nepoznal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
29.7.14 22:15
@Jana206 píše:
@destovakapka Dík,a nevíš, jak ta zubařka řeší třeba RTG? Myslím čelist celkově, na to je taky preventivně nárok jednou za rok..Posílá do nemocnice? Nemám na mysli malý RTG, který má každý zubař pomalu ve své ordinaci, ale RTG celé čelisti.
Právě ten mi odhalil ten vnitřní kaz, který ani dr. dřív nepoznal.

Rengen má v te budově někde dule, mojemu tam dělala rengen zubů horní i spodní část čelisti takže do nemocnice neposílá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat