Lékaři v Rožnově kteří přijímají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra1920
Nováček 1 příspěvek 27.06.19 17:27
Lékaři

Zdravím chtěla bych se zeptat jestli nevíte o praktických lekarich v Rožnově kteří přijímají jak doktoři pro děti tak dospělý nemůžeme nikoho sehnat hlavně nechceme soukromí drahý doktory napište prosím na můj email dekuji

Reakce:
Zumpa
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 27.06.19 17:35

Já bych při registraci dával nějaký jazykový test jako povinnou součást před zaregistrováním uživatele.

Uživatel je onlineNatálka26
Kelišová 5870 příspěvků 27.06.19 17:36

@Petra1920
Krom toho, že se to nedá číst tak nevím co vadí na soukromých lékařich? Většina z nich má smlouvy s pojišťovnami.

Evkad
Kecalka 221 příspěvků 27.06.19 17:43

Mám za to, že většina lékařů je již soukromá a vše je hrazeno pojišťovnou.
Pokud má lékař placené nadstandardní služby, tak to má většinou uvedené i na svých internetových stránkách.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30744 příspěvků 27.06.19 17:59
@Petra1920 píše:
Zdravím chtěla bych se zeptat jestli nevíte o praktických lekarich v Rožnově kteří přijímají jak doktoři pro děti tak dospělý nemůžeme nikoho sehnat hlavně nechceme soukromí drahý doktory napište prosím na můj email dekuji

Ty nechceš soukromí? ;)

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 27.06.19 18:48
@Petra1920 píše:
Zdravím chtěla bych se zeptat jestli nevíte o praktických lekarich v Rožnově kteří přijímají jak doktoři pro děti tak dospělý nemůžeme nikoho sehnat hlavně nechceme soukromí drahý doktory napište prosím na můj email dekuji

prosím tě kde u mudr dnes platíš ošetření, kromě plastický estetický medicíny?

TopSecret
Závislačka 4684 příspěvků 27.06.19 18:55
@Petra1920 píše:

Ja bych i napsala. Jen nevim, kde ta email. adresa je… :think: :lol: :lol:
A zakladku mas uspesne za sebou? :think:

debra.morgan
Echt Kelišová 9452 příspěvků 27.06.19 18:58

Tk hledat nesoukromeho lekare, tak to good luck holka… :mrgreen: spis hledej takoveho, ktery ma smlouvu s tvoji pojistovnou. a myslim, ze pojistovna by mela byt schopna ti rict, ktery lekar bere, ale nemusi se ti zas libit…

Váš příspěvek
Reklama