Lékaři ve Zlíně - pediatr, nefrolog + pro dospělé

8936
12.9.11 08:13

Lékaři ve Zlíně - pediatr, nefrolog + pro dospělé

Ahoj holky :kytka:
stěhujeme se do Zlína a potřebovala bych poradit dobrého pediatra pro dceru. Má i problém s ledvinami, takže by se šikl dobrý nefrolog. K tomu bych potřebovala i všechny lékaře pro sebe - normálního doktora, očaře atd, však to znáte. Poradíte? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1200
12.9.11 08:28
Fen-fire píše:
Ahoj holky :kytka:
stěhujeme se do Zlína a potřebovala bych poradit dobrého pediatra pro dceru. Má i problém s ledvinami, takže by se šikl dobrý nefrolog. K tomu bych potřebovala i všechny lékaře pro sebe - normálního doktora, očaře atd, však to znáte. Poradíte? :mrgreen:

Dobrá pediatrička pro děti je Bačová. Pro tebe ti neporadím, nemám moc dobrou a nefrologa neznám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.11 08:40

V Malenovicích ul. Zahradní v takové vilce MUDr. Kudělková Blanka - dětská lékařka. Vynikající přístup, péče, vše nám bylo vždy perfektně vysvětleno.

A pro dospělé jsem chodila k MUDr. Heleně Nedbálkové, s tou jsem byla také vždycky moc spokojená, ale já toho moc nenamarodila :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1939
12.9.11 08:51

Tak to ti poradím přesně! Paní doktorka Radomíra Jelínková…je to pediatrička a zároveň má specializaci na nefrologii (děti) a její manžel je urolog (i to je výhodou, že ledasco ví)…ordinují spolu na patře v krásné budově za zlínskou poliklinikou. Jmenuje se to lékařský dům Kotěrova ul. Paní doktorka je známá mých rodičů, ale chválí si ji všichni, je moc hodná, velice pečlivá a důsledná, ordinaci a čekárnu má moderní, plnou hraček a dětem se tam líbí. Já jsem moc spokojená a opravdu doporučuji :palec: Není problém s ní komunikovat mailem, kdykoli telefonicky, poradí mi kdykoliv. Takže ji určitě zkus!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. Alichi
12.9.11 13:29

Chodíme k dr. Bačové (výše zmíněná), sídlí ve stejné budově jako Dr. Jelínková. Vyhlášený pediatr je i Dr. Křížová (na poliklinice) a Dr. Martíšková (brzy asi přesídlí do ordinace vedle Baťovy vily) - ta je zároveň i dětský endokrinolog, tak by možná pro vás byla fajn.
Praktici - to je asi horší. Možná Dr. Urbánková nebo Dr. Pagáčová (ale ta asi nepřibírá). Moji Dr. doporučit nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
1939
13.9.11 10:57

No, o Bačové nevím víc než od mamky, protože ta tam chodila ještě se mnou a spokojená nebyla…bývala jsem hodně nemocná, tlačila do mě akorát antibiotika a moje babička ji musela zdupat, aby mi píchala B12, abych se z toho zbrchala (za komoušů to měla schované jen pro známé a prominentní pacienty). A navíc co vím, tak na poliklinice bývají teda mega řady a je tam velký pohyb nemocných i jiných lidí, takže když je období viroz nebo chřipek, asi bych do takového doupěte s dítětem nešla :think:
A co se týká dospělých obvodďáků, tak chodím do Mojí Ambulance, objednám se, nikdy nečekám a mají laboratoř myslím v Olomouci pod Fakultkou, čili lepší než ve Zlínské nemocnici. Doktoři jsou tam v pohodě. Chodila jsem před tím jinde k nějaké mudr.Bosákové a ta mi vždycky řekla, ať si dám čaj a slivovici, a co mě nezabije, to mě posílí a takové rady, absolutně nic neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.9.11 11:02

Pro tebe bych doporučila doktorku Maděrovou na poliklinice.
Pro děti v ordinaci dr Bačové je ještě pani doktroka Přecechtělová - super přístup, milá, volat můžeme i v sobotu a neděli na mobil,když je třeba.

Co vím, doktorka Křížová bere jen novošky.

• Nahlásit
  • Citovat
8712
7.10.11 17:26

Super doktorka je MuDr. Křížová, chodily jsme k ní obě se sestrou, ta byla hodně nemocná, perfektně se o ni starala, navíc je to velice chytrá a inteligentní dáma. Má ordinaci v menší budově za poliklinikoi hned v přízemí a do čekárny se vchází hned z chodbičky za hlavním vchodem. Takže nikdo cizí tam nechodí a jde tam vjet i s kočárem. Kdybych se neodstěhovala do KM, tak bych k ní chodila s dětma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
26.12.11 21:53

ahojky vynikající pediatr je doktorka Bačová očař Pna doktor Kuběna a praktický lékař pro dospělé je paní doktorka Hanulíková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
9.4.12 22:45

Doporučí mi někdo dobrého pediatra/ičku na Jižních svazích? hlavním kritériem je odbornost a pečlivost. všichni výše jmenovaní jsou z ruky :(
díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
9.4.12 22:49

Brychtova na 2 segmente:)

Jinak je jedna super ve meste ale t pises ze to mas daleko:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
9.4.12 22:51

ahojky dobrá doktorka je Svatava Brychtová sídlí na adrese Středová 4786, Zlín kamarádka k ní chodila ale odstěhovali se do centra a tak lékaře kvůli vzdálenosti změnila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
9.4.12 22:51

Hlavne ne na 1 segmente( kolarova a malotova) je to hruza!!! Chodila jsem k nim ako decko a nikdy vice!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
9.4.12 22:54

nic osobního v té změne tehdy nebylo jen ta vzdálenost jinak s paní doktorkou Brychtovou byla naprosto spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
10.4.12 07:21
@Janichka píše:
Hlavne ne na 1 segmente( kolarova a malotova) je to hruza!!! Chodila jsem k nim ako decko a nikdy vice!!

je mi 35 let a chdila jsem k nim taky jako děcko.Hrůza.Ony ještě žijou?.-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama