Lékárna Pilulka neboDr. Max-pracujete tam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.18 17:45
lékárna Pilulka neboDr. Max-pracujete tam?

Chci se zeptat, zda je tu někdo, kdo pracuje v lékárně Piluka nebo Dr.Max.
Ráda bych změnila zaměsnání, ale nevím, jaké jsou podmínky ve výše zmíněných lékárnách a tak se ptám. Jste tam spokojené, co finanční ohodnocení, bonusy, různé benefity, kolik máte dovolené, pracovní doba atd.? Prostě plusy a mínusy.
Bohužel nemám nikoho známeho v těchto řetězcích, abych se zeptala. A znáte to, když se někam jdete ptát, tak naslibují hodně a pak skutek utek :).
Omlouvám se za anonym, ale nechci mít už teď v práci peklo.

Reklama

Reakce:

sepos
Kecalka 123 příspěvků 13.06.18 17:50

O jakou pozici se jedná?:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.18 17:54

Farmaceutický asistent nebo laborant.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.18 18:18

Opravdu nikdo? Prosím… :mavam: :mavam:

Miyako7
Nováček 2 příspěvky 20.07.18 00:17

Ahoj, nevím do jaké míry je dotaz ještě aktuální, ale pracuji v Maxovi, tak Ti na něco můžu odpovědět. Zrovna teď je nejlepší doba se k nám přidat. Po lidech je hlad a asistenti i lékárníci chybí všude. Finanční podmínky jsou dobré. Minimální plat je již při nástupu na pozici asistenta 26000,– Kč plus bonusy za plnění obchodu (cca 2000-3000,–Kč). Čtvrletně jsou k tomu pak i větší odměny (cca 10000,–Kč.) Můžeš mít i víc, když budeš dobře pracovat.
Dále, máme zdarma zajímavá školení (elektronická několikrát do měsíce) a velká klasická (většinou dvoudenní) pořádaná Maxem jednou za 3 měsíce. Pro magistry jsou bodované. Plus můžeš dostat proplacena i jiná externí školení, co si vybereš sama.
Dovolené je 5 týdnů. 100,– Kč stravenky (55% hradí Max). Slevy na léky a doplňky pro zaměstnance (na nákupní cenu). Máme hodně levné tarify od T-mobilu (i pro rodinu). Po 3 letech příspěvek na penzijní nebo životní připojištění a finančního poradce z Fincentra zdarma. Multisport kartu, slevy na zájezdy od Čedoku, slevy na počítače a hardware od HP.
Dostaneš možnost profesního růstu (nově teď máma kariérní program).
Pracovní doba záleží jaký typ lékárny si vybereš. Já jsem v klasické “streetové”, otevřeno máme 10 hodin denně Po-Pá a 8 hod. směny. V obchodních centrech jsou většinou i víkendy a při nich 12 hod. směny. Na druhou stranu je to dobře zaplacené a někdo to preferuje, má pak více času během týdne.
Jako software používáme Farmis 2 a je to úplně supr program. Jak ho budeš ovládat si hodně můžeš upravit k obrazu svému, když budeš chtít. Personifikované klávesové zkratky a tak.
Vedení je vstřícné a již kolikrát se stalo, že když jsme něco na naší práci chtěli změnit, vždy nás vyslechli a pokud to bylo možné, změnili to. Mám pocit, že můžeme do chodu mluvit a navrhovat případná zlepšení.
Před Maxem jsem pracovala cca 7 let u 3 různých soukromníků a nedá se to srovnávat. Neměli o nás zájem, neplatili přesčasy, neobnovovali postupně stárnoucí vybavení, plat se vůbec nezvedal a nedostávala jsem žádné benefity (jeden z nich nám tedy k vánocům dal každému 7000,–Kč).
Takže z mě Ti Maxe mohu jen doporučit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama