Reklama

Lékárna Pilulka neboDr. Max-pracujete tam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.18 17:45
lékárna Pilulka neboDr. Max-pracujete tam?

Chci se zeptat, zda je tu někdo, kdo pracuje v lékárně Piluka nebo Dr.Max.
Ráda bych změnila zaměsnání, ale nevím, jaké jsou podmínky ve výše zmíněných lékárnách a tak se ptám. Jste tam spokojené, co finanční ohodnocení, bonusy, různé benefity, kolik máte dovolené, pracovní doba atd.? Prostě plusy a mínusy.
Bohužel nemám nikoho známeho v těchto řetězcích, abych se zeptala. A znáte to, když se někam jdete ptát, tak naslibují hodně a pak skutek utek :).
Omlouvám se za anonym, ale nechci mít už teď v práci peklo.


Reklama

Reakce:
 
sepos
Kecalka 123 příspěvků 13.06.18 17:50

O jakou pozici se jedná?:)

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.18 17:54

Farmaceutický asistent nebo laborant.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.18 18:18

Opravdu nikdo? Prosím… :mavam: :mavam:

 
Miyako7
Nováček 4 příspěvky 20.07.18 00:17

Ahoj, nevím do jaké míry je dotaz ještě aktuální, ale pracuji v Maxovi, tak Ti na něco můžu odpovědět. Zrovna teď je nejlepší doba se k nám přidat. Po lidech je hlad a asistenti i lékárníci chybí všude. Finanční podmínky jsou dobré. Minimální plat je již při nástupu na pozici asistenta 26000,– Kč plus bonusy za plnění obchodu (cca 2000-3000,–Kč). Čtvrletně jsou k tomu pak i větší odměny (cca 10000,–Kč.) Můžeš mít i víc, když budeš dobře pracovat.
Dále, máme zdarma zajímavá školení (elektronická několikrát do měsíce) a velká klasická (většinou dvoudenní) pořádaná Maxem jednou za 3 měsíce. Pro magistry jsou bodované. Plus můžeš dostat proplacena i jiná externí školení, co si vybereš sama.
Dovolené je 5 týdnů. 100,– Kč stravenky (55% hradí Max). Slevy na léky a doplňky pro zaměstnance (na nákupní cenu). Máme hodně levné tarify od T-mobilu (i pro rodinu). Po 3 letech příspěvek na penzijní nebo životní připojištění a finančního poradce z Fincentra zdarma. Multisport kartu, slevy na zájezdy od Čedoku, slevy na počítače a hardware od HP.
Dostaneš možnost profesního růstu (nově teď máma kariérní program).
Pracovní doba záleží jaký typ lékárny si vybereš. Já jsem v klasické “streetové”, otevřeno máme 10 hodin denně Po-Pá a 8 hod. směny. V obchodních centrech jsou většinou i víkendy a při nich 12 hod. směny. Na druhou stranu je to dobře zaplacené a někdo to preferuje, má pak více času během týdne.
Jako software používáme Farmis 2 a je to úplně supr program. Jak ho budeš ovládat si hodně můžeš upravit k obrazu svému, když budeš chtít. Personifikované klávesové zkratky a tak.
Vedení je vstřícné a již kolikrát se stalo, že když jsme něco na naší práci chtěli změnit, vždy nás vyslechli a pokud to bylo možné, změnili to. Mám pocit, že můžeme do chodu mluvit a navrhovat případná zlepšení.
Před Maxem jsem pracovala cca 7 let u 3 různých soukromníků a nedá se to srovnávat. Neměli o nás zájem, neplatili přesčasy, neobnovovali postupně stárnoucí vybavení, plat se vůbec nezvedal a nedostávala jsem žádné benefity (jeden z nich nám tedy k vánocům dal každému 7000,–Kč).
Takže z mě Ti Maxe mohu jen doporučit.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 18:14

@Miyako7 Ahoj.Díky za info. Pořád jsem se nerozhodla :oops: .
Při čtení jsem chvilkama váhala, zda opravdu pracuješ za tárou :oops: nebo jako náborový pracovník :lol: (myslím to v dobrém). Vypsala jsi samé plusy a bonusy a je mi divné že žádné zápory. Ale to nevadí. Asi jsi opravdu spokojená a to je dobře.
Konec konců, byla jsi jediná, kdo reagoval a tak moc děkuji.
Doufám, že to, co jsem napsala, nevyznělo nějak špatně nebo ošklivě. To bych opravdu nerada.
Měj se hezky a ještě jednou dík. Třeba mi i toto pomohlo se rozhodnout :dance: :mavam: .

 
Miyako7
Nováček 4 příspěvky 28.08.18 23:24

Vůbec není zač.
Jinak, pracuji vskutku jen za tárou :) V lékárně jsme pouze 4 holky + 1 sanitářka, takže tam panuje rodinné prostředí. Ale to je různé, lékárna od lékárny.
Mě se na Maxovi asi nejvíc líbí, že je to lídr trhu a tím pádem má dostatek prostředků na investování do zaměstnanců a dalšího vývoje firmy. Je tu snaha každodenní procesy co nejvíce pro nás zjednodušit, abychom měli více času na klienty a nemuseli ztrácet čas papírováním. Hodně věcí hlídá centrála, takže si jich vůbec nemusíme všímat (např. přeceňování a změny úhrad, stahování SÚKLu se zobrazuje samo na intranetu a nemusíš to nikde hledat, atd…). Všechno ti v podstatě servírují až pod nos. Když však přeci jenom potřebuješ s něčím poradit, máš možnost komunikovat přímo se všemi odděleními České lékárny holding (IT, technické, personální, marketing, HR…) a ty to buď vyřeší za tebe nebo ti pomohou.
Jako nevýhodu (ale jen pro někoho) bych viděla, že se člověk může chvilkově cítit zahlcen všemi těmi novinkami a změnami. Každý den nám chodí emaily z centrály a je potřeba to sledovat, aby byl člověk v obraze. Ale většinou si na to lékárna vyčlení jednoho kolegu, který je čte a důležité inormace předává ostatním. Já osobně miluji novinky, pokrok, technologie a osobní rozvoj (to je asi to, co mě u Maxe nejvíc drží), avšak má důchodová kolegyně je z toho občas na prášky :D
Rozhodni se každopádně podle sebe, v sočasné době po Tobě skočí všude :)

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 20:40

@Miyako7 Díky za reakci :mavam: .
Ono je to vždy o lidech…Když se sejde bezva kolektiv, tak je to výhra.
A to, že Max může investovat do zaměstnanců a do firmy, je příjemné. Já jsem zatím u soukromníka a můžu potvrdit tvoje slova z předešlého příspěvku-nezájem o nás, neproplácení přesčasů, nezvedání peněz, odměny jen na vánoce (něco lepší než nic, ale nepředá se), problém je i s pracovním oděvem a s botama…O nějaké obnově stárnoucího vybavení ani nemluvím… :cert: . A pátý týden dovolené???-tak to si můžeme nechat zdát.
Uvidím, jak se rozhodnu. Škoda, že se neozval nikdo další. Je vždy dobré slyšet názory a zkušenosti ostatních…

 
Miyako7
Nováček 4 příspěvky 29.08.18 22:03

Tak, tak. Také bych ráda slyšla někoho od Pilulky. Zajímá mě, jak to mají.
P.S. U Maxe dostaneš 4 kalhoty a 8 vršků s vyšitým jménem a hodností :) Každý týden si pro špinavé oblečení přijede do lékárny jedna firma a zároveň ti doveze vyprané. Takže to nemusíš tahat domů.


Reklama

 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >