Lékárnice poradila na prd !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:15
Lékárnice poradila na prd !

Zdraví holky v pátek 21.12 jsem byla u Dr bolest hrudní páteře, lopatky a práve ruky. Vše od zad a předepsal Dorsiflex první 3 dny 3×2 po3 dnech 3×1. Předepsal i lék na uklidnění mívám stavy paniky frontin 2×1 tabletku. Vím mohou vyvolat návyk. V lékárně při vyzvednutí léků mi Paní lékárnice řekla, že u toho Dorsiflexu musím cvičit na hrudní páteř jelikož je to lék hlavně na kosterní svalstvo hlavně v oblasti míchy. Takže jsem tak užívala a našla si cviky na hrudní páteř a dvakrát denně jsem k tomu protahovala hrudní páteř 8o. Včera jsem byla v lékárně koupít dcerce kapky na kašel a zeptala jsem se jak dlouho se má užívat ten Dorsiflex, že beru poctivě a k tomu cvičím. Zhrozila se :cert:, že u toho se nesmí cvičit, že to může zablokovat více a to plotýnky u lopatek. Když jsem ji vysvětlila, že mě to řekla její kolegyně tak nechápala. Muj Dr tam bude až 7.1 mám ještě jednu krabičku a nevím jestli mám užívat dále? Bolest je u pravé lopatky a na hrudi práva strana nad prsem ty žebra a jde to do ramene. Z dýcháním to nemá souvislost při tom bolest necítím ani žádný kašel. Děkuji za Vaše rady a přeji do nového roku vše nej :srdce: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petula306
Stálice 100 příspěvků 30.12.18 12:22

A co jako chcete radit? Tohle je na fyzioterapeuta třeba.. prostě bolest zad, může mít milion příčin i řešení. Můžete si vzít něco od bolesti a třeba to pomůže. Nebo třeba masáž, mastičku..a hledat tu příčinu. A myslím, že správné cviky taky nebudou na škodu.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 30.12.18 12:23

Musíš se ptát pouze jedné lékarnice. Když jich je víc-kolik hlav -tolik názorů. To je jakoby ses ptala více lidí na recept bramborového salátu…

amylon
Kecalka 291 příspěvků 30.12.18 12:29

Nic hroznýho se nestalo,podstata věci je v tom,že Dorsiflex uvolňuje svalové spasmy a kdyby ti ty svaly uvolnil hodně a cvičila si zátěžové cviky tak by sis mohla bolest paradoxně zhoršit,protože by svaly „nedržely“ .Ale to je teorie,protahováním nic nezkazíš a ber Dorsiflex co nejméně,pokud vydržíš bez něj,tak ho vysaď,nic se nestane.A ještě-Frontin a Dorsiflex se ve svém účinku posilují.
Obě lékárnice měly svým způsobem pravdu :D

free333
Generální žvanilka 21236 příspěvků 30.12.18 12:31

Já bych spíš měla strach z té kombinace s Frontinem, to by s někým i mohlo pomalu seknout, např. se mnou… :)
Asi víš, že se k tomu nesmí alkohol a někdo může být tak ospalý, že ani nemůže řídit auto?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:33

@Petula306 Mám problémy s páteří už léta cvičím jógu je pravda , že fozioterapeuta jsem ještě nikdy nenavštívila . Jen nevím jestli mohu dál užívat ten lék na svalstvo ? Brala jsem týden

Helca83
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 30.12.18 12:33

Nemate nahodou dite, ktere zvedate a nosite? Ja to mela z toho, vyhozena zebra a obratel… fakt musite k doktoru nebo na fyzio, tady vam nikdo neporadi bohuzel :nevim: Urcite to ale mejte v teple a bacha na pruvan.

amylon
Kecalka 291 příspěvků 30.12.18 12:34

to freee333:No tak to zakladatelce určitě pomůže, když bude vědět, z čeho ty máš strach.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:36

@Božislava to je pravda ;)

Verun83
Echt Kelišová 9080 příspěvků 33 inzerátů 30.12.18 12:38

Asi mas neco zablokovany a silne pochybuji, ze ti nejake prasky vrati kosti tam kam patri. Najdi dobreho fyzioterapeuta at te narovna. Nebo na to jsou skvele thajske masaze, neco jemnejsiho, kdyz mas problem a oni i prokrupou. A pak cvicit jogu na zafixovani ve spravne poloze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:38

@amylon Děkuji za radu :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:41

@free333 Děkuji alkohol nepijí a auto zatím nechám stát . Mívám stav úzkosti strachu a tohle pomáhá snažím se vzít si jen př akutním stavu .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:44

@Verun83 Děkuji fozioterapeuta zkusím hned po novém roce a s dcerkou začneme s plaváním .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:45

@Helca83 maličké je 5 let občas chce chovat a zvedám ji . Děkuji :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:52

Holky ještě se zeptám na jeden názor když užijí Fortin tak do 30 minut mě nic nebolí přitom podle lékaře tenhle lék neovlivňuje bolest jen uklidňuje . Občas mám pocit , že za moje problémy může být i psychické potíže . Je to 50/50 . Když mám atak úzkosti a panického strachu cítím hrudník záda ruku vezmu si prášek uklidní mě to a je půl dne klid bez bolesti . ( Tlaku spíše ) nemivam bolesti spíše tlak a při zvednutí ruky cítím tlak podél lopatek . Vím že stres ovlivňuje svalstvo . . Už jsem Byla ve stavu kdy jsem se bála , že mám rakovinu plic :,( :,( . Pak mám panické stavy . A snažím se uklidnit , že kašel nemám a nekouřím pár let .

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >