Léky na bolest zoubků - jak často dávat?

225
12.5.18 21:28

Léky na bolest zoubků - jak často dávat

Ahoj, mojí 8měsíční dcerce lezou horní zoubky, po měsíci utrpení vylezl první horní. Teď jí roste zřejmě na druhé straně. Začala se mi budit co 15 min. :zed: Už 5.den jí dávám čípek Paralenu, aby se vyspala. To spi vkuse 4-6 hodin. Ale asi bych jí ho neměla dávat dlouhodobě, ne? V letaku je 3-5 dní. Máte nějaké rady jak zmírnit bolest? Dávám jí i Calgel, ale ten bych řekla nepomáhá. Děkuji za podnětné zkušenosti a rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
91
12.5.18 21:38

Nam pomahal Aloclair a take homeopatika. Kdyz bylo nejhur, tak nurofen. Take jsem davala treba tyden. Lepsi nez trapeni s bolesti. Navic pak musi byt unavena. O delsim uzivani se poradte s doktorkou. Pevne nervy a at to brzy prejde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
12.5.18 21:39

Lepší na zoubky je nurofen. Bojujeme se zoubkama neskutecne, dle mudr. Nevadí dlouhodobé podávání tzn. Klidne měsíc v kuse. ( u nas treba 5-6 dnu pak treba 3 dny klid…) calgel u nás zabere jen přes den, korále, homeopatika atd. Nic moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6012
13.5.18 06:57

Kup malé homeopatika na zoubky (koupíš v lékárně) a necpi ji zbytečně dlouho chemií. ;) Já dávala homeo a jednou za čas až čípek, či sirup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
15.10.18 14:38

@DanielkaSuchar osobne nemam zkusenosti,ale hodne lidi si to chvali. :) ja fam obcas Nurofen,aby se vyspala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.19 09:56

Holky řeším co koupit Filípkovi na bolest zoubků. Vím určitě, že nechci žadnou chemii. Dále se rozmýšlím v jaký formě - gely, kapky nebo čípky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.19 13:54

Rozhodně čípky

Ahoj Denisko, já bych šla rozhodně do čípků to máš jistotu že všechny aktivní látky půjdou přesně tam kde mají. Já osobně mám dobrou zkušenost s čípky Viburcol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama