Leky na kocovinu

13.11.19 17:49

Leky na kocovinu

Ahojte, blíží se akce v práci ke konci roku a chtěla bych se na ni připravit. Ikdyz moc nepiju tak druhý den to špatně snáším. Vím že řešení je nepít, ale neznáte nějaké léky nebo přírodní doplňky které mi zmírní kocovinu? Kdysi jsem měla alcostop a ten byl na tohle úžasný. Našla jsem antiethanol, ale s tím nemám zkušenost. Díky za rady. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2694
13.11.19 17:55

Doplnit tekutiny a mineraly. Treba po ranu stahnout flasku vincentky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 17:57

Pokud budeš fakt na hadry, tak po příchodu domů se snažit vše vyzvracet, hodně zavodnit a před spaním si dát Smectu, černé uhlí. Ráno je prý dobré vypít Kulíška, ale to jsem nezkoušela. Jo a mít doma zásobu coly. Já trpím na to zvracení, s hlavou neporadím. Tak good luck! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57008
13.11.19 17:59
@Cenarius píše:
Doplnit tekutiny a mineraly. Treba po ranu stahnout flasku vincentky :palec:

Přesně tak, hodně je to o dehydrataci a minerálové dysbalanci. Pít, nejlépe trochu oslazení a se solí ( minerálka nebo i ta obyč kuchynská) případně zminovaný Kulíšek udělá stejnou službu.
Já to piji ještě v noci, než jdu spát a mám další připraveno na ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
13.11.19 18:11

Hlavně se najíst a jíst i v průběhu akce. A o tý vincentce jsem také slyšela, že dokáže zázraky :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18991
13.11.19 18:15

Prokladat piti na vecirku neperlivou vodou a mineralkou, udealne s citronem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5657
13.11.19 18:46

Antiethanol jsem používala :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
13.11.19 18:55

Antiethanol si davam, kdyz vim, ze druhy den musim fungovat. Trpim hodne na zbytkovy alkohol, takze cola, antiethanol a funguju:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1110
13.11.19 19:00

Acylpyrin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
13.11.19 19:25

Osolena cola a vymackat citron :D zni to desne.ale da se to.
Plus ja se zavodnuju sprchou nebo vanou. Za mladych let jsem u znamych na chate vlezla do sudu s destovkou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
13.11.19 20:28

Enterosgel, nejlepsi je si ho dat uz pred pozitim a pak rano..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 20:36

Jak už někdo psal, pít během akce i vodu, to může udělat obří rozdíl. Mně pomáhalo do sebe nacpat kyselou okurku večer po příchodu, to mě naučil muž :D třeba i vypít trochu láku. Po ránu třeba u nějaký šumák, něco teplého do žaludku (vývar nebo nějakou hutnou polívku), a malého frťana na vyrovnání hladiny :lol: přímo s léky zkušenosti nemám, hlavně ať se akce vydaří :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10819
13.11.19 20:38

1. nemíchat druhy alkoholu.
2. nepít sladký alkohol.
3. nepít patokyy
4. nepít na prázný žalzudek.
5. z čirého alkoholu je menší kocovina, než z tmavě zabarveného. Cokoliv má nějakou velmi výraznou barvu, tak je tam moc věcí navíc a to znamená špatná kocovina.
6. za každou sklenici alkoholu vypít stejnou sklenici vody.

Tím výrazně zmírníš problémy, které pití alkoholu sebou nese - tedy dehydrataci.

Na ztrátu minerálů během procesu zpracoávní alkoholu se hodí dát si před spaním banán, nebo rajče.

Ráno pak doplnit tekutiny, minerály a sacharidy - dle osobnách preferencí. a případně si dát ibuprofen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama