Léky na stimulaci vajíček

240
2.11.19 08:24

Léky na stimulaci vajíček

Jaké jsou dobře léky na stimulaci vajíček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
462
2.11.19 08:38

Ty na předpis, co tady shanis bez receptu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
2.11.19 08:39

@Sl.Kockova to není pro mně a mohu otom vědět více

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1534
2.11.19 08:43

Léky na stimulaci ordinuje lékař na míru pacientce. Co je dobré pro 25letou, není dobré pro 38letou a podobně. Tohle je dotaz úplně mimo mísu. Stimulace se ordinuje podle mnoha faktorů, takže které jsou „dobré“ ti tady těžko někdo napíše. Pro každého jsou dobré jiné. Ten někdo, kdo je údajně potřebuje, nebo chce, si musí dojít k doktorovi, který po různých vyšetřeních určí, jaké léky jsou OK :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
2.11.19 08:58

@Andílek strážný a nahodou resis v x diskuzich IVF a snahu otěhotnět? nebud hloupá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
2.11.19 09:02

Je se ptám na stimulaci vajíček ještě jsem to nezažila tak nevím jaké to je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1534
2.11.19 09:12
@Andílek strážný píše:
Je se ptám na stimulaci vajíček ještě jsem to nezažila tak nevím jaké to je

To ano, ale léky ti napíše doktor, tobě na tělo. Takže, jaké jsou dobré se tady nedozvíš. Ty dobré PRO TEBE podle tvého hormonálního profilu ti postě určí doktor. Co budeš dělat s tou informací? když ti napíšu, že já měla kombinaci Gonal-Cetrotid-Luveris, IVF nevyšlo, ale asi ne kvůli lékům. Někdo jiný ti napíše, že s Gonalem měl úspěch. To samé u dalších léků. Komu vyšla minimálka, pochválíí ti Clostilbegyt, pak se ozvou ty, kterým nepomohl. Komu vyšla klasická stimulace s Menopurem, doporučí Menopur, pak se ozve někdo, komu nevyhovoval. Ptáš se na věc, na kterou se NEDÁ odpovědět. Holky ti můžou odepsat jen, které léky u nich vedly k úspěšnému těhu, ale které jsou dobré je prostě nesmysl se ptát! Pak jako si tu přečteš ty zkušenosti a s tím půjdeš říct doktorovi, jaké ti má napsat? to bude mít radost… :D Řeš to s odborníkem! ne na diskuzi na netu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
2.11.19 09:27

@Mutlice to ano každá to snáší léky jinak já žádné ještě neužívala tak nevím jaké radši kdyby šlo přirozenou cestou ale nejde to právě my jsme a budem pokračovat v FN Olomouc Car tak nevím jaké léky mají tam nebo není něco na podporu vajíček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1534
2.11.19 09:40
@Andílek strážný píše:
@Mutlice to ano každá to snáší léky jinak já žádné ještě neužívala tak nevím jaké radši kdyby šlo přirozenou cestou ale nejde to právě my jsme a budem pokračovat v FN Olomouc Car tak nevím jaké léky mají tam nebo není něco na podporu vajíček

Mají celou škálu léků (jako každý CAR) z kterých vybírají, jaké napíšou zrovna tobě. Přeci si nemyslíš, že CAR používá jeden typ, značku léku… Používají se různé, podle toho, co uzná doktor za vhodné. Hlavně je nesháněj tady - viz. jiná diskuze, nebo si akorát ublížíš… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat