Léky na uvolnění svalů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 09:54
Léky na uvolnění svalů

Ahoj, byla jsem v nemocnici s krční páteří a dávali mi mimo jiné i léky na uvolnění svalů asi 14 dní. Teď mám pocit že mi hlava váží metrák a vůbec ji nemůžu udržet. Jakmile si sednu mám hrozný tlak za krkem a dělá se mi špatně. Chodit nemůžu vůbec hrozně se motám a mám slabé nohy. Je možné že to udělaly ty léky? Nacpali jich do mě opravdu dost. Potřebuji se z tohohle stavu dostat, musím fungovat v práci. Má někdo podobnou zkušenost nebo nějakou radu? Předem děkuji.

Reakce:
jessikka
Extra třída :D 10880 příspěvků 02.02.19 10:01

Ano, je to možné. Já je brala a myslela jsem, že usnu ve stoje, takovou únavu jsem nezažila nikdy v životě. Prostě je neber, jestli už je nepotřebujes, pak to přejde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 11:07

Léky už neberu ale ten stav se nelepší.

luci5
Závislačka 4051 příspěvků 3 inzeráty 02.02.19 11:43

Je možné, že se ti díky lékům svaly tak rozvolnily, že bude chtít čas, než se srovná. Kolik dní je neberes?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 13:28

Asi týden je neberu.

Ou
Kelišová 6306 příspěvků 02.02.19 13:58

fyzioterapie a pak především pečlivá nápravné cvičení a protahování a uvolňování doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 14:13

Nemáte nějaký tip na dobré video s cvičením než se dostanu k fyzioterapeutce?

luci5
Závislačka 4051 příspěvků 3 inzeráty 02.02.19 16:23

Určitě doma necvicte, pokud jsou svaly rozvolněné můžete si ublížit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 17:26

@luci5 ani cviky na posílení? Ty svaly se časem zase zpevní ? Opravdu nevím co dělat.

luci5
Závislačka 4051 příspěvků 3 inzeráty 02.02.19 17:46

Posilování se nedoporučuje vůbec bez dohledu. Pokud jste měla problémy, musíte za odborníkem pod dohled.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >