Léky na zklidnění a oblbnutí bez předpisu

Anonymní
30.5.16 10:32

Léky na zklidnění a oblbnutí bez předpisu

Ahoj,
poradily byste mi nějaké volně dostupné léky, po kterých bych byla vyklidněná, neřešila blbosti a nerozčilovala se? Jsem ve stresu a pořád se nechávám vytočit a rozčílit. Křičím pak na děti, za to se následně nesnáším, přepadne mě úzkost a deprese, jaká jsem příšerná máma… A je to takový kolotoč. Než toto, tak se raději budu cpát léky. Raději si zničím játra než abych se rozčilovala na děti. Meduňka nepomáhá.
Děkuji za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3298
30.5.16 10:36

V lékarně ti určitě poradí. Například Persen nebo Magne B6 jsou volně dostupné léky na nervy. Ale všechno je založené na bylinkách nebo přírodních produktech. Většinou to má spíš účinek placeba. Nic pořádného bez předpisu nekoupíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13122
30.5.16 10:36

Účinnější než meduňka mi vždycky připadala třezalka, buď čaj, nebo tablety, ale mohou ovlivnit funkci hormonální antikoncepce. Jinak je bez předpisu na uklidnění a uvolnění Guajacuran, stojí pár korun, ale účinek Neurolu od něj opravdu nečekej :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72107
30.5.16 10:44

A co se spíše snažit odstranit příčinu než následek? Nebo, pokud je to vážné, to řešit s lékařem? Ale tak troch mi přijde, že to vlastně ani řešit nechceš, že chceš, aby se to vyřešilo mávnutím kouzelného proutku, pardon, zobnutím kouzelné pilulky… ale tak to fakt nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6786
30.5.16 10:51

Nemám zkušenost, ale doporučuji marihuanu. Nabízel mi ji tuhle takový snědý týpek u Kotvy v Praze.
Je to bez předpisu. Není to drahé. Podle stavu, do kterého uvádí huliče to přesně vystihuje tvou potřebu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27717
30.5.16 10:54
@Anonymní píše:
Ahoj,
poradily byste mi nějaké volně dostupné léky, po kterých bych byla vyklidněná, neřešila blbosti a nerozčilovala se? Jsem ve stresu a pořád se nechávám vytočit a rozčílit. Křičím pak na děti, za to se následně nesnáším, přepadne mě úzkost a deprese, jaká jsem příšerná máma… A je to takový kolotoč. Než toto, tak se raději budu cpát léky. Raději si zničím játra než abych se rozčilovala na děti. Meduňka nepomáhá.
Děkuji za pomoc

Chlast. Ale musí se to umět :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 10:59
@j.a.n.i1 píše:
A co se spíše snažit odstranit příčinu než následek? Nebo, pokud je to vážné, to řešit s lékařem? Ale tak troch mi přijde, že to vlastně ani řešit nechceš, že chceš, aby se to vyřešilo mávnutím kouzelného proutku, pardon, zobnutím kouzelné pilulky… ale tak to fakt nefunguje.

Myslím si, že se to jen tak nevyřeší. Problém je asi v mém né moc šťastném dětství. Už jako dítě jsem dlouhodobě chodila k několika psycholožkám a nepomohly mi, tak nevěřím, že tentokrát by to bylo jiné. A i kdyby, já nemám čas někde vysedávat a platit velké peníze s nejasným výsledkem. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.16 11:01
@Anonymní píše:
Myslím si, že se to jen tak nevyřeší. Problém je asi v mém né moc šťastném dětství. Už jako dítě jsem dlouhodobě chodila k několika psycholožkám a nepomohly mi, tak nevěřím, že tentokrát by to bylo jiné. A i kdyby, já nemám čas někde vysedávat a platit velké peníze s nejasným výsledkem. :(

Alkohol mě napadl už tolikrát, ale bojím se, že by to sklouzlo někam, kam nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
5413
30.5.16 11:04

Na nervy doporučuju tuny hořčíku a béčka. My se tím cpem celá rodina :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6786
30.5.16 11:05

Anonymní, zkus si prostě najít něco, co ti navozuje dobré pocity a každý den se tomu trochu věnovat. Ať už je to procházka, jóga, meditace, dát si každý den zmrzlinu, dlouhou sprchu… Prostě cokoliv, co ti udělá líp. Udělej si prostě z něčeho svůj rituál. A rozhodni se s tím bojovat, než se tomu poddávat. Řeki si, že navzdory blbýmu dětství si teď svůj život zařídíš tak, aby byl spokojený a bavil tě. Když se pro takovou změnu opravdu rozhodneš, tak ji zvládneš. Věř mi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26890
30.5.16 11:13

Magne B6. Na me funguje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SáraW
30.5.16 11:33

Zkus z lekarny pripravek Novo-passit 3 krat denne 10 ml.Je to prirodni s obsahem bylinek-kozlik lekarsky, trezalka, medunka atd a fakt to pomaha ;)

• Citovat
  • Upravit
10365
30.5.16 11:43

Tak jsi asi narazila na blby psychology, to neznamena, ze ti jiny nedokaze pomoc. Protoze jestli tam nepujdes ty, pujdou tam brzo tve deti, az nebudou mit stastne detstvi. A kruh se uzavre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama