Léky pro mimi na dovču-pro jistotu???

978
3.8.06 14:52

Léky pro mimi na dovču-pro jistotu???

Ahoj holky,
mám dotaz, co si tak berete na dovču s mimčama, ať už k moři či kamkoliv jinam, zkrátka abychom si vypomohli s případnou zvýšenou teplotkou bez doktora a podobně, napadá mě:

Panadol Baby (sirup nebo čípky???
Kulišek
Betadine
náplast
(teploměr)
případně Smecta

Je ještě něco dalšího, co se hodí? Klárce bude 9 měsíců.
Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1200
3.8.06 14:56

Já sice ještě mimčo nemám, ale nedávno jsem tady měla na prázdninách neteřinku a naprosto úžasně jí na horečku pomohlo homeopatikum Beladona9. Jsou to malinké kuličky, které by se měly cucat, takže nejsou pro ty nejmenší, ale jinak skvěle fungují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.06 15:18

já běžně všude vozím i opthalmoseptonex mast do očiček, framykoin mast i zásyp,odsávačku do nosu, nosní kapičky, nosní spray s mořskou vodou, radši i něco na kašel, samozřejěm krém na opalování.laura

• Citovat
  • Upravit
Radina
3.8.06 15:23

My jsme letos na dovolené měli proti průjmu Kulíšek, Fenistil na štípance, pantenol na popáleniny, obvaz, rychloobvaz(lepítka), zásyp a novikov(zelená vodička na odřeniny, kluk bez toho nedá ani ránu)a peroxid. Samozřejmě že jsme si nevzali nic proti horečce a Bětka dostala čtyřicítky a osypala se. Léčili jsme ji v Bulharsku koupeným Nurofenem-sirupem. Vám určitě neuškodí vzít i něco proti prdíkům. Pokud nebudete někdo mimo civilizaci, můžu říct, že dokoupit se dá úplně všechno, ale věci na „první pomoc“ je dobré mít u sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
958
3.8.06 17:32

Ahojky,
tak přikládám „malinkatej“ seznámek toho co jsme měla já pro roční cácorku. Naštěstí jsme nic nepotřebovala…přeju hlavně, abys taky nic neupotřebila!!!
Fluor+Vigantol…užívá dlouhodobě

kapky nosní
Paralen čípky
Ibalgin sirup
fialka
Imazol
teploměr
olejíček
opal.krémy
Fenistil gel+gtt.
Smecta
Kulíšek
kaše nemléčná rýžová
Desinfekce
náplasti a lepenky
Panthenol - spray pěna
Calcium mast

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
3.8.06 19:12

My jsme meli jeste cipky Rectodelt nebo jak se to pise a antibiotika pro rocniho prcka u more. Zavolej si doktorce nam dala cely seznam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
4.8.06 22:26

Holky so to je Kulíšek? Díky nám nevzdělancům,K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
4.8.06 22:46

Ahoj,

Kulíšek ( balení 10 sáčků) je směs na přípravu rehydratačního roztoku vhodný při průjmových onemocněních ( nebo při dehydrataci) na doplnění vody a iontů. Přesné dávkování je uvedeno v příbalovém letáku. Chuťově to připomíná kyselku bez bublin.Dětem údajně chutná, ale nám při léčbě salmonely příliš nepomohl, malá odmítala jakékoliv tekutiny, dostala jsem do ní jen trochu čaje.Mějte se Z

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
5.8.06 10:46

Ahojky,

určitě fenistil gel a také Ophtalmo Septonex - kapky do očí.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
5.8.06 17:15

holky díky moc, fenistil zapomínám pravidelně :-)Kulíšek mě nechutná, i když komu jo, a ségře 7let taky ne, Klárka zatím nemusela ťuk ťuk ťuk.
Všem moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama