Lenost manželky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 13:23
lenost manželky

Ahoj, 5-letý vztah a rok ženatí…manželka má zkrácenou prac.dobu a dělá většinou 5-6hodin denně, někdy je i před obědem už doma. Vadí mi, že když přijde, tak tráví okolo 3-4hod denně na internetu, přitom doma máme dle mého nepořádek - věčně plná kuch. linka od špinavých hrnků, talířu apod.Kam se člověk podívá tam najde naušnice, řetízky rtěnky, klíče, prášky atd. Koupelna je plná chlupů od kočky atd. Když jí to řeknu tak se naštve, častokrát to jdu udělat sám, když přijdu večer/v noci utahanej, protože se nechci hádat. Jen dodám, že ráno v 6 vstanu a v 16:00 přijedu z práce, pak jdu dělat do večera/noci na barák, docela se děsím až se bude muset starat o dům se zahradou, teď máme 2+1. Ještě víc se děsím až přijdou děti…Dřív taková nebyla, teď je to čím dál horší. Navíc kromě internetu už nemá ani žádné jiné koníčky - s kamarádkama nikam nejde a je celý den doma. Připadá vám že mám velký nároky na úklid? Jak to máte u vás?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 46 Další »

Reklama

Reakce:

Adrasteia
Závislačka 2595 příspěvků 18.04.18 13:27

Pokud tráví na internetu tři až čtyři hodiny denně, tak je závislá. Doporučuju otevřený rozhovor a v nejhorším případě kudlu na krk, fakt si nedovedu představit, že taková ženská má na starosti děti a barák. :roll:

káťa
Extra třída :D 12496 příspěvků 18.04.18 13:28

Absolutně se k sobě nehodíte. Já navrhuji společně se do baráku nestěhovat, jít si každý svou cestou ještě před sestěhováním do domu a dětmi ;).
Třeba mně osobně by partner bordelář nevadil, ale partner, který nemá přátele a jediný jeho koníček je sezení u PC by mi vadil neskutečně a ani nechápu proč jste se brali. Přece jsi tohle všechno už věděl dřív, ne??? Ale ještě není pozdě vycouvat, nejste v domě a nemáte děti…

-Sára
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 18.04.18 13:30

Tak já mám 3 děti. takze denně vařím peru uklízím. manzel chodí domů ve 4 a taky jde makat na barák. Proto nechci v domácnosti aby nějak extra pomáhal. vecer od těch 7 do devíti je s dětma. To já chodím na cvičení a plavání.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 18.04.18 13:31

Nemá lehčí depku (myslím tu pravou), prý to provází „lenost“, člověka nic netěší, je unavený, že nemá ani chuť jít ven s kamarády, práce stojí, nemá nic moc náladu. Co myslíš?

ka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 13:32

Hmm otázka je jestli je to fakt takový a nebo jsi z toho jen unavený a vidíš to horší než to je

zoidberg
Extra třída :D 11308 příspěvků 18.04.18 13:32
@Anonymní píše:
Ahoj, 5-letý vztah a rok ženatí…manželka má zkrácenou prac.dobu a dělá většinou 5-6hodin denně, někdy je i před obědem už doma. Vadí mi, že když přijde, tak tráví okolo 3-4hod denně na internetu, přitom doma máme dle mého nepořádek - věčně plná kuch. linka od špinavých hrnků, talířu apod.Kam se člověk podívá tam najde naušnice, řetízky rtěnky, klíče, prášky atd. Koupelna je plná chlupů od kočky atd. Když jí to řeknu tak se naštve, častokrát to jdu udělat sám, když přijdu večer/v noci utahanej, protože se nechci hádat. Jen dodám, že ráno v 6 vstanu a v 16:00 přijedu z práce, pak jdu dělat do večera/noci na barák, docela se děsím až se bude muset starat o dům se zahradou, teď máme 2+1. Ještě víc se děsím až přijdou děti…Dřív taková nebyla, teď je to čím dál horší. Navíc kromě internetu už nemá ani žádné jiné koníčky - s kamarádkama nikam nejde a je celý den doma. Připadá vám že mám velký nároky na úklid? Jak to máte u vás?
Tipnu si: dřív jako před svatbou?

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 18.04.18 13:33

@káťa
Píše že dřív taková nebyla, tak to asi z něčeho má :nevim:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 18.04.18 13:33
@Anonymní píše:
Ahoj, 5-letý vztah a rok ženatí…manželka má zkrácenou prac.dobu a dělá většinou 5-6hodin denně, někdy je i před obědem už doma. Vadí mi, že když přijde, tak tráví okolo 3-4hod denně na internetu, přitom doma máme dle mého nepořádek - věčně plná kuch. linka od špinavých hrnků, talířu apod.Kam se člověk podívá tam najde naušnice, řetízky rtěnky, klíče, prášky atd. Koupelna je plná chlupů od kočky atd. Když jí to řeknu tak se naštve, častokrát to jdu udělat sám, když přijdu večer/v noci utahanej, protože se nechci hádat. Jen dodám, že ráno v 6 vstanu a v 16:00 přijedu z práce, pak jdu dělat do večera/noci na barák, docela se děsím až se bude muset starat o dům se zahradou, teď máme 2+1. Ještě víc se děsím až přijdou děti...Dřív taková nebyla, teď je to čím dál horší. Navíc kromě internetu už nemá ani žádné jiné koníčky - s kamarádkama nikam nejde a je celý den doma. Připadá vám že mám velký nároky na úklid? Jak to máte u vás?

Nemá nějakou depku nebo nějaký jiný problém? Má spoustu času, ale nemá žádné kamarády ani koníčky, ale nemá ani chuť cokoliv dělat, a tak prostě přežívá v bordelu a u internetu. Celý den trávit doma, kleplo by mě. Kdy se její chování začalo měnit?

Delta
Kecalka 157 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 13:34

Manželka je už těhotná?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 13:35

K nám kdyby jsi ted přišel tak se taky lekneš, myčka umyla nádobí a už je na lince hromada dalšího, sporák musím umýt protože mi vytekli brambory a je napálený, na chodbě překáží sušák s prádlem, umyvadlo zamantlaný manžel ignoruje že by to měl otřít, záchod smrdí protože starší dítě se opět netrefilo po xté za den, já nevím co dřív protože mladší je nenaložené a rostou mu zuby a řve

a víš co kašlu na všechno protože když něco uklidím za deset minut je to to samé

prosím anonym nebo smazat nemusí každý vědět jaký máme doma bordel

růžový achát
Závislačka 3584 příspěvků 18.04.18 13:39

Nebaví ji uklízet, mně to taky nebaví, ale musim. Ona je tvrďák a ne měkota jako já. Ví co chce a nechce a rozhodně nechce uklízet prostě :P Ja ji fandim :pankac:

Kosopemi
Kecalka 161 příspěvků 29 inzerátů 18.04.18 13:39
@Anonymní píše:
K nám kdyby jsi ted přišel tak se taky lekneš, myčka umyla nádobí a už je na lince hromada dalšího, sporák musím umýt protože mi vytekli brambory a je napálený, na chodbě překáží sušák s prádlem, umyvadlo zamantlaný manžel ignoruje že by to měl otřít, záchod smrdí protože starší dítě se opět netrefilo po xté za den, já nevím co dřív protože mladší je nenaložené a rostou mu zuby a řve

a víš co kašlu na všechno protože když něco uklidím za deset minut je to to samé

prosím anonym nebo smazat nemusí každý vědět jaký máme doma bordel

Ale nesedis u pocitace :) Mam to podobne. Snazim se to vsechno stihat, aby bylo poklizeno, ale nez dojdu na konec, muzu zacit od zacatku a tak porad dokola.

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 18.04.18 13:39
@Anonymní píše:

A co její celkový přístup k životu, podnikáte něco společně, nějaké koníčky, výlety?

růžový achát
Závislačka 3584 příspěvků 18.04.18 13:39
@Anonymní píše:

prosím anonym nebo smazat nemusí každý vědět jaký máme doma bordel
:palec: :mavam:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 46 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama