Častá stolice u 14 měsíčního dítěte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 13:12
Lepek nebo rychlejší metabolismus u 14 měsíčního dítěte ?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat. Máme 14 měsíční miminko, které poslední měsíc kaká klidně i 5× denně. Není to konzistence průjmu, i když dneska ho tedy ráno měla a navíc to strašně zapáchalo. Před 2 týdny jsem volala k doktorovi a 3 dny jsme vysadili mléko, ale žádnou změnu jsem nepozorovala..

Jinak malá jí fakt velké porce a spíš mně přijde, že je jak průtokáč, že co sní, tak je hned v plíně. Nevypadá, že hubne, ale pořád se drží na spodním percentilu a ten cm - 2 za měsíc taky dá. Je čilá, pořád je v pohybu. Ale říkám si, že na to kolik toho sní moc nepřibere. Dneska mě už napadla nějaká intolerance nebo alergie na lepek, ale fakt nvm?? Nebo jestli to jsou zuby?? Zatím jich má jen pár. Fakt už si nevím rady, jak jí to zahustit nebo pomoc, protože je chudinka pořád opruzená. A to po každé potřebě sprchuju, mažu, koupu v šalvěji. Nemáte prosím nějakou radu??

Reakce:
vedma007
Kecalka 421 příspěvků 27.08.19 13:20

Prvně bych u dětské nechala udělat stěry, jestli nemá nějakou bakterii nebo parazita ve střevech. Dál bych řešila, jak píšeš, testy na intoleranci mléka a lepku. Jestli je to dlouhodobější, tak to nejspíš „jen“ zuby nebudou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 13:22
@vedma007 píše:
Prvně bych u dětské nechala udělat stěry, jestli nemá nějakou bakterii nebo parazita ve střevech. Dál bych řešila, jak píšeš, testy na intoleranci mléka a lepku. Jestli je to dlouhodobější, tak to nejspíš „jen“ zuby nebudou.

Děkuju, právě doktor má teď ještě dovolenou a před ní mně poradili tu dietu. Ale příští týden se tam stavím a domluvíme se. Párvě se mně to moc nezdá, i když mně některé kamarádky říkají, že jejich děti taky takhle kadily. Ale určitě budu klidnější, když udělají ty stěry a i třeba test. Lepší to vyšetřit než nějaký problém. Ale opravdu nevím :nevim:

Váš příspěvek
Reklama