Lepší když sní něco?

1666
7.6.15 20:21

Lepší když sní něco?

Ahojky maminky prosím o radu od čtvrtka je malá necelých osm měsíců nemocná měla hrozné horečky, dnes už jen okolo 37-37,8.Problém je ten, že od soboty nechce jíst což i chápu, ale nepije vůbec mlíko, ani příkrm, semtam nějaký ovocný, ale jen kapku, jediné co jí jsou takové ty dezertíky od nestlé, já vím, že asi složení nic moc, ale já jsem ráda i zato takže dneska ho měla třikrát. Přítel mě nadává ať jí to nedávám, ale já si myslím, že lepší něco než nic, co Vy nato? A jinak pití do ní taky dostanu, jeto boj, ale dostanu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22630
7.6.15 20:25

Když jsou děti nemocné je mi úplně jedno co jí a pijou, hlavně, že do nich něco dostanu. Takže jim klidně dávám džusy, šťávy atd. jen aby něco vypili. Totéž jídlo. Chtějí piškoty, dostanou piškoty, chtějí ochucený jogurt dostanou ochucený jogurt. Takže za mě lepší něco než nic. Až jí bude dobře, zase se vrátíte k normální stravě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
7.6.15 20:25

Hlavně tekutiny, jídlo dožene. Dcera také nejí při nemoci a potom vyjí lednici ;) A navíc v těch vedrech nejí nikdo moc, takže v pohodě. Počkej zítra, to už bude baštit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
7.6.15 20:28

@Lucie66 Ahoj, tak hlavne ze pije, to je dulezite a kdyz ji jen to tak to vubec nevadi.Az horecka ustoupi urcite si neco da, ted bych to nehrotila. Vzdyt kdyz si nemocna ty taky nemas chut k jidlu.at jste brzy zdrave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47707
7.6.15 20:31

@Lucie66 zdravé to neni, navíc plné cukru takže logicky nic jiného nechce. jsou vedra, má navíc teplotu tak hlavně aby pila :? Ted jsem na to koukla a složení teda nic moc :jazyk: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
7.6.15 20:35

@Markéta80 takže myslíš jí radši nedat nic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
7.6.15 20:37

@Lucie66

@Aspera píše:
Když jsou děti nemocné je mi úplně jedno co jí a pijou, hlavně, že do nich něco dostanu. Takže jim klidně dávám džusy, šťávy atd. jen aby něco vypili. Totéž jídlo. Chtějí piškoty, dostanou piškoty, chtějí ochucený jogurt dostanou ochucený jogurt. Takže za mě lepší něco než nic. Až jí bude dobře, zase se vrátíte k normální stravě.

Máme to stejně. Náš mladší mívá semtam „nežrací období“, a to jsem pak ráda, když si dá k snídani přesnídávku, k obědu misku piškotů a k večeři kakao :roll:. Odvázaná z toho nejsem, ale vím, že se to zase vrátí k normálu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
7.6.15 20:38

@Lucie66 Při nemoci bych byla rozhodně ráda, že aspoň něco sní, takže klidně dezertíky. Za těch pár dní jí to nezabije, důležitý jsou pravidelný návyky a ne na co má chuť když je nemocná :nevim:. Tělo si žádá při nemoci nejjednodušší zdroj energie, proto ty cukry, je to logický.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
7.6.15 20:41
@Ostružka píše:
@Lucie66 Při nemoci bych byla rozhodně ráda, že aspoň něco sní, takže klidně dezertíky. Za těch pár dní jí to nezabije, důležitý jsou pravidelný návyky a ne na co má chuť když je nemocná :nevim:. Tělo si žádá při nemoci nejjednodušší zdroj energie, proto ty cukry, je to logický.

Já nedávno na tohle téma slyšela mluvit jednu pediatričku. Říkala prakticky to samé s tím, že je důležitý, jaké návyky má to dítě ve zdravém stavu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
7.6.15 20:42

A není to spíš tím, že je to studené? Já bych to svému dítěti ani nezkusila dát, nic takového nekupujeme, nabízela bych jogurty, přesnídávky apod., ale tohle ne, jsem toho názoru, že to oslabené tělo po nemoci ještě víc zatěžuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
7.6.15 20:46

@zuzkasim jogurt je taky studený a nechce ho ani přesnídávku, já to taky nedávala, ale teď jsem to koupila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.15 21:14

Tak zkuste udělat silny vývar když pevnou stravu nechce nebo udělejte ovocné smoothie. Je to sladké, ale lepší jak ta draha srajda od nestle. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
7.6.15 21:17
@Lucie66 píše:
@Markéta80 takže myslíš jí radši nedat nic?

Jestli to jí s chutí, dala bych jí to i když to není zrovna zdravá výživa, může jí to pomoct, získá energii a žaludek nebude prázdný.
Hlavně že pije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47707
7.6.15 21:17

@Lucie66 mě vadí to složení, to mě moc kvalitně nezní no. Co pije?? Banán by nesnědla? Ono je to i tim vedrem to nikdo moc na nic chut nemá :? a když má teploty tak jí je ještě hůř. Tak klidně jen to pití, dala bych i ředěný džus, ovoce taky nechce? Děti milovali meloun ten i dost zavodní. Mě t dezerty přijdou strašně chemické no. Nebo bych rozmixovala jogurt s ovocem ;). Cukr by mě nevadil ale ty umělotiny v tom ano :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
7.6.15 21:25

@Markéta80 to jsem vsecko zkousela nic proste nechce…Pije ovocnou stavu naredenou pul s vodou a to jen strikackou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama