Lepší vztah z rozumu v hrsti než ten pravý na střeše

Anonymní
29.9.21 14:38

Lepší vztah z rozumu v hrsti než ten pravý na střeše

Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše…

Asi takto příští rok mě bude 35 let. Jsem svobodná, bezdětná, mám stálou práci, slušný nájem. Po dětech neprahnu. Jestli by se někdy dítě „stalo“ tak asi OK, ale vyloženě cíleně ho nechci. Co ale chci je konečně nějakého stáleho partnera, který bude spolehlivý, v posteli to klapat a i celkově to bude to „ ono“.

Ikdyž občas někdo projeví zájem, tak to není ono. Bud je ten člověk pěkný (postava, obličej), ale zase pak třeba nemá práci, má dluhy, bydlí na ubytovně atd prostě pro dlouhodobýž vztah nepoužitelný - tedy bez urážky alespon pro mě.
A když je normální = má práci, kde bydlet, pokud má s ex děti tak platí alimenty atd, je s ním sranda, tak se mě zase nelíbí fyzicky a není tam jakákoliv chemie.

Sama za sebe si uvědomuji, že je to u mě vzhledem. Mám kila navíc a obličej nic extra. Nepodcenuji se, ale vidím to trošku realisticky. Vzhled u vztahu hraje velkou roli - já sama taky ošklivého nechci. Takže mě je jasný, že to funguje i opačně. Úplně malé sebevědomí nemám, ale nejsem prostě nějaká sexbomba s pořádným sex appealem a charismatem atd.

Nejsem ani nějaká tlustoška to ne, ale prostě nikdy nebudu taková ta s umělýma rtma, řasama, nehtama s kabelkou a na jehlách. Bohužel takový typy ty mladší chlapy přitahují nejvíce.

Spíš tedka přemýšlím o tom, zda je lepší být sama - dlouhodobě a (marně) doufat, že se třeba zázrak stane a nebo být s někým, do koho už od počátku nejste zamilovaní…

→ a na tohle téma bych chtěla véstr diskuzi s těmi, které jsou na tom třeba podobně…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20804
29.9.21 14:45

Myslím, že máš příliš vysoké požadavky, což je s ohledem na to, jak se popisuješ, celkem úsměvné. Opravdu jen malá hrstka mužů je zároveň krásná vizuálně, nenamyšlená, použitelná pro život, skvělá v sexu, vtipná a spolehlivá :mrgreen: A ti, co jsou, pravděpodobně budou mít v tomto věku i skvělou partnerku, čímž se tě nechci dotknout, ale tvůj způsob rozebírání každého detailu na muži je dost odpudivý.. Možný jsi jen dosud nebyla zamilovaná, ale když TO tam naskočí, tak fakt neřešíš, jestli je chlap víc podobnej Johny Deppovi nebo Karlovi z řeznictví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18579
29.9.21 14:49

Závidím lidem, jejichž životní problémy jsou řešitelné jednoduchým způsobem, který POUZE vyžaduje sebekázeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1764
29.9.21 14:51

No už jenom ten názor, že mladým chlapům se přeci líbí hlavně umělé ženy :D tady je vidět, jaký máš komplex. Určitě se může i normální žena s pár kily navíc líbit super chlapovi, ale pokud na něm bude hledat každou chybu, tak ji prostě chtít nebude. Snažila bych se trávit čas s člověkem, který mi sedí a rozumím si s ním bez ohledu na vzhled. Když se člověk zamiluje pak nemůže z hlavy pustit ani tu tvář, i když není třeba dokonalá. Určitým způsobem by tě ale měl přitahovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21260
29.9.21 14:52

S tvými požadavky budeš sama. Chtělo by to slevit.

A s tvými požadavky jsem očekávala, že jsi nějaká modelka, která si muže vybírat. Ale přitom jsi úplně obyčejná žena.

Blízko tebe může být nějaký super muž a nemusí to být vyloženě nějaký Adonis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
29.9.21 14:53

Ve 35 nula, ale problém je v chlapech. Jistě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 14:55
@Zumpa píše:

ale to vyšlo z tvojí pusy :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 14:55
@pohledzdruhestrany píše:
Závidím lidem, jejichž životní problémy jsou řešitelné jednoduchým způsobem, který POUZE vyžaduje sebekázeň.

jestli tím narážíš na to, že sem tlustá a žeru, tak bohužel :)

ale chápu, že máš potřebu komentovat vše za každou cenu

• Citovat
  • Nahlásit
18579
29.9.21 14:56
@Zumpa píše:

To mi připomíná toho cyklistu, co taky pořád marně na cca 150 stránkách hledal, ale už mi vypadl nick.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 14:56
@topazio píše:
S tvými požadavky budeš sama. Chtělo by to slevit.

A s tvými požadavky jsem očekávala, že jsi nějaká modelka, která si muže vybírat. Ale přitom jsi úplně obyčejná žena.

Blízko tebe může být nějaký super muž a nemusí to být vyloženě nějaký Adonis.

škoda, že jsi nepochopila na co se ptám a že tebe se vlastně neptám :)

• Citovat
  • Nahlásit
58
29.9.21 14:57

Nechtěla bych zůstat v tak vysokém věku sama a ještě bezdětná. Takže bych raději slevila z požadavků, zvlášť, když sama nejsem také žádná sexbomba. Nekoukala bych tak na vzhled, ale spíš na povahu, charakter, spolehlivost, pracovitost a výdělek dotyčného. Ale i tak se ti bude dost těžko hledat. Většina solidních chlapů je ve věku kolem čtyřiceti let již zadaná. Měla jsi začít hledat dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18579
@Anonymní píše:
jestli tím narážíš na to, že sem tlustá a žeru, tak bohužel :)ale chápu, že máš potřebu komentovat vše za každou cenu

ale to není nějaký povinně zafixovaný a neměnný stav, nebo ano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20804
@Anonymní píše:
jestli tím narážíš na to, že sem tlustá a žeru, tak bohužel :)ale chápu, že máš potřebu komentovat vše za každou cenu
Řešení tvého problému ale není zhubnout nebo zkrásnět. Tam jsi právě totálně mimo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Barbucha3 píše:
No už jenom ten názor, že mladým chlapům se přeci líbí hlavně umělé ženy :D tady je vidět, jaký máš komplex. Určitě se může i normální žena s pár kily navíc líbit super chlapovi, ale pokud na něm bude hledat každou chybu, tak ji prostě chtít nebude. Snažila bych se trávit čas s člověkem, který mi sedí a rozumím si s ním bez ohledu na vzhled. Když se člověk zamiluje pak nemůže z hlavy pustit ani tu tvář, i když není třeba dokonalá. Určitým způsobem by tě ale měl přitahovat.

nemám komplex :) to je moje zkušenost z okolí a většinová a nejenom moje…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 14:58
@unuděná píše: Řešení tvého problému ale není zhubnout nebo zkrásnět. Tam jsi právě totálně mimo.

ale já nic takového nepíšu :)

mimo jsi ty :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat