Lesbická rodina na vesnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminy
Povídálka 28 příspěvků 04.04.18 08:36
Lesbická rodina na vesnici

Dobrý den, jsem tady nováčkem a hned po ránu začínám nové téma..
Jsem schopná čelit kritice, ale raději bych ocenila věcný názor, než rozpoutání bouřlivé debaty mimo téma - lesbičky s dítětem na vesnici - Jsme pár, bok po boku 8 let a nyní má přítelkyně čeká mimčo :srdce: Rozhodly jsme se pro koupi bytu, kousek za Prahou v menší vesnici, není nutné podotýkat, ale i tam stojí byt 3 mil. ale my chceme pro,,naši duhovou rodinu,, krásné zázemí, dostatek prostoru a soukromí.. Nyní stojím před otázkou - Jak nás tam lidi ne/vezmou..?
Prosím o Vaše smysluplné názory..

Příspěvek upraven 04.04.18 v 09:06

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8173 příspěvků 04.04.18 08:40

Upřímně - někdo vás vezme v pohodě, někdo ne. Jako všude jinde. Taky bydlíme za Prahou a teď se stehujeme do male vesnice rovněž kousek od Prahy - a je mi srdečně jedno, s kým naši sousedé tráví noci a vychovávají děti. Pokud nebudete na návsi pořádat duhové průvody za osvobození sexuálních menšin, tak bych zadnou negativní reakci nečekala

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 60942 příspěvků 3 inzeráty 04.04.18 08:40

@maminy Zcela upřímně - na to ti nikdo neodpoví… Záleží na tom, zda je to fakt vesnice nebo satelit, jaká je tam skladba obyvatel, jaké vztahy… klidně mohou být 2 vesnice od sebe 2-3km a v jedné to může být naprosto v pohodě a ve druhé zásadní problém.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 04.04.18 08:41

Asi záleží na typu vesnice. Ale vesnice u Prahy s takovými byty, bych řekla, že tam budou spíše mladí lidé, než starousedlíci jako někde v Horní Dolní, kteří chodí do kostela a mají hodně vyhraněné názory nebo ne? Pokud ano, tak to může být problém a budete spíše terčem vesnických pomluv, ale to je asi každý, a nemusí být homosexuálové. Určitě tam budou i mladí lidé, kteří jsou tolerantní, na zbytek se povznes.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 04.04.18 08:41

Naprosto upřímně záleží na ostatních, jsou vesnice relativně pokrokové a jsou takové, kde se na vás budou dívat skrz prsty. Byt je v bytovce? Jak staří jsou okolní obyvatelé bytů? My jsme bydleli v takovém malém městečku a během pár let se tam teď obyvatelé dost vyměnili, přibylo hodně mladých.

Spousta lidí ti řekne, že jim to nevadí (ale pak za zády tě buď pomlouvají nebo řeknou, že jim to nevadí, pokud to nedáváte okatě najevo) - taková je celá česká společnost - naoko tolerantní a pak pod slupkou stále ještě uzavřená novinkám.

Makca87
Kelišová 6952 příspěvků 04.04.18 08:41

Za Prahou to řešit už vůbec nikdo nebude ;). My tady na vesnici máme lesbičky, gaye, dokonce muže, který byl dříve žena a všichni to ví, ale normálně se spolu baví ;). Nikomu nevadí, ani starším generacím.

Anonymní  04.04.18 08:42

Jsme taky duhová rodina, dvě batolata, žijeme na malém městě v paneláku a problém jsme nikdy neměly. Ani bez dětí ani s dětmi. Nikdo nám naší orientaci nedává „sežrat“.Chráníme si soukromí, ale lidi se na nic zásadního nevyptávají.
Prosím o zachování anonymu - soukromá věc.

terien
Kelišová 6441 příspěvků 04.04.18 08:44

Nebála bych se toho. Já pocházím z malé vsi a takový pár tam taky bydlí, nikdo s tím problém neměl. A znám víc homosexuálních párů a opravdu jsem nikdy neslyšela, že by měly s někým potíže. Max. si nějaký natroubený Lojza v hospodě rýpne, ale to je všechno.

elen-ka
Extra třída :D 11170 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 08:44

@maminy jsem vyloženě městský člověk, který bydlí na dědině hned za Prahou (Prahu máme cca 200 m). Ono hodně záleží, zda budete bydlet uprostřed dědiny či v bytové zástavbě, kde většinou bydlí mladé rodiny s dítětem.
Osobně kdyby se mě do baráku přistěhovala rodina, jakou tvoříte vy, ze začátku budu mít „problém“ jak s vámi mluvit, bude to pro mě nezvyklé (než vás třeba poznám malinko blíže), ale nejvíce budu řešit jak se budete chovat. Pokud slušně, není problém, pokud budete dělat borčus, problém mít budu.

Sofie92
Závislačka 3121 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 08:47

My jsme menší městečko spíš vesnice a máme tady lesbiček a gayů fůru a je mi to úplně jedno. Jedny lesbičky jsou mi nesympatické, ne protože jsou lesbičky, ale protože čumí jak vrány a neumí odpovědět ani na pozdrav asj mají pocit, že Pražské lesbičky se nebaví s heterakama z maloměsta. Tudíž je už taky nezdravim, ale jejich orientace je mi úplně putna.

terien
Kelišová 6441 příspěvků 04.04.18 08:50
@Sofie92 píše:
My jsme menší městečko spíš vesnice a máme tady lesbiček a gayů fůru a je mi to úplně jedno. Jedny lesbičky jsou mi nesympatické, ne protože jsou lesbičky, ale protože čumí jak vrány a neumí odpovědět ani na pozdrav asj mají pocit, že Pražské lesbičky se nebaví s heterakama z maloměsta. Tudíž je už taky nezdravim, ale jejich orientace je mi úplně putna.

Přesně, naprosto zásadně záleží na tom, jak se ti lidé chovají, ne s kým žijí. To už je dneska každému jedno.

maminy
Povídálka 28 příspěvků 04.04.18 08:50
@maminy píše:
Dobrý den, jsem tady nováčkem a hned po ránu začínám nové téma, ukamenujte mne.. :cert:
Jsem schopná čelit kritice, ale raději bych ocenila věcný názor, než rozpoutání bouřlivé debaty mimo téma - lesbičky s dítětem na vesnici - Jsme pár, bok po boku 8 let a nyní má přítelkyně čeká mimčo :srdce: Rozhodly jsme se pro koupi bytu, kousek za Prahou v menší vesnici, není nutné podotýkat, ale i tam stojí byt 3 mil. ale my chceme pro,,naši duhovou rodinu,, krásné zázemí, dostatek prostoru a soukromí.. Nyní stojím před otázkou - Jak nás tam lidi ne/vezmou..?
Prosím o Vaše smysluplné názory..

To vážně nemáme v plánu :lol:

Aries6
Generální žvanilka 21634 příspěvků 2 inzeráty 04.04.18 08:51

@maminy Tak vesnice hned u Prahy, to není asi klasická vesnice nebo jo? Kolik to má obyvatel?
Já bych s tím problém neměla, ale úplně slyším řeči některých místních drben, byť mi ty paní jinak nevadí, je mi jasné, jak by to probíraly.
Je to fakt otázka lidí. Ale celá vesnice proti vám nebude a zbytek se musíte naučit neřešit.

maminy
Povídálka 28 příspěvků 04.04.18 08:52

Ježiši, já hci do takové vesnice :lol:

maminy
Povídálka 28 příspěvků 04.04.18 08:54
@Aries6 píše:
@maminy Tak vesnice hned u Prahy, to není asi klasická vesnice nebo jo? Kolik to má obyvatel?
Já bych s tím problém neměla, ale úplně slyším řeči některých místních drben, byť mi ty paní jinak nevadí, je mi jasné, jak by to probíraly.
Je to fakt otázka lidí. Ale celá vesnice proti vám nebude a zbytek se musíte naučit neřešit.

1000 obyvatel, jsou na sebe nalepené další vesničky a města.. kousek od Phy, bytovka, novostavba, takže neznáme složení obyvatel v bytovce, ale předpokládám, že to budou mladí lidé. Jsme naprosto normální usměvavé ženské.. máme spíše jen obavy..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Fóru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama