Lesby/bi- seznamování

Anonymní
17.9.19 07:39

Lesby/bi- seznamování

Ahoj,
chci se zeptat vas zkusenejsich, jak se s holkama seznamujete a jak vubec zjistite, jestli jsou taky na holky. Je mi 19 a ikdyz o svy orientaci uz vim dyl, nejak jsem zatim nesebrala odvahu cokoliv podniknout. Problem je v tom, ze jsem spis introvertni, takze nejaky kluby me moc nelakaj :think: a seznamka me taky celkem desi :zed: Jsou v Praze i jine moznosti, treba nejake lgbt kavarny nebo cokoliv jineho?
Budu rada za jakekoliv tipy :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.9.19 08:19

Jestli je něco takového v Praze nevím 🤷‍♂️ Mě je 22, o svojí orientaci jsem pochybovala tak od mých 14-15. Ale našla si partnera. Až když jsem otěhotněla, začlo to mezi mnou a přítelem hodně skřípat a rozešli jsme se. Dlouho mi trvalo než jsem si uvědomila, že mě víc přitahují holky. Žádnou jsem ale ještě neměla :D do klubu nechodim, jediný kam se s dcerou dostanu je dětský hřiště :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 20:12

Taky by mě zajímalo, jestli jsou v Praze nějaký LGBT kluby, nebo kavárny. Nevím vůbec kde se mám seznamovat. Je mi 18.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 20:18

Jsem bi, vdaná a dětná. Ženy nekontaktuji, i když se ráda podívám. Manžel mi dovolil, abych si někoho našla na nějaké občasné schůzky, ale nemám odvahu

• Citovat
  • Nahlásit
3781
23.10.19 21:18
@Anonymní píše:
Ahoj,
chci se zeptat vas zkusenejsich, jak se s holkama seznamujete a jak vubec zjistite, jestli jsou taky na holky. Je mi 19 a ikdyz o svy orientaci uz vim dyl, nejak jsem zatim nesebrala odvahu cokoliv podniknout. Problem je v tom, ze jsem spis introvertni, takze nejaky kluby me moc nelakaj :think: a seznamka me taky celkem desi :zed: Jsou v Praze i jine moznosti, treba nejake lgbt kavarny nebo cokoliv jineho?
Budu rada za jakekoliv tipy :kytka:

Prazske teplarny prej delaji exkurze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.8.20 17:18
@Anonymní píše:
Jestli je něco takového v Praze nevím 🤷‍♂️ Mě je 22, o svojí orientaci jsem pochybovala tak od mých 14-15. Ale našla si partnera. Až když jsem otěhotněla, začlo to mezi mnou a přítelem hodně skřípat a rozešli jsme se. Dlouho mi trvalo než jsem si uvědomila, že mě víc přitahují holky. Žádnou jsem ale ještě neměla :D do klubu nechodim, jediný kam se s dcerou dostanu je dětský hřiště :D

Ahoj pokud by sis chtěla promluvit dej vědět mám podobnou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 14:20

Ahoj, začnu takhle, mám rodinu, je mi 27, jsem šťastná a spokojená. Už dýl se mi líběj holky, ale i kluci. Jen jsem nikdy s holkou nebyla a posledni dobou po tom toužím vic a vic, nevim co s tím mám dělat. Nehledám žádnou lásku, jen prostě bych si hrozně přála vyzkoušet ženu na jednu noc. Máte to taky některá? Kdyby tady byl někdo kdo to má stejný přání, ozvěte se

• Citovat
  • Nahlásit
607
2.12.20 14:44
@Anonymní píše:
Ahoj, začnu takhle, mám rodinu, je mi 27, jsem šťastná a spokojená. Už dýl se mi líběj holky, ale i kluci. Jen jsem nikdy s holkou nebyla a posledni dobou po tom toužím vic a vic, nevim co s tím mám dělat. Nehledám žádnou lásku, jen prostě bych si hrozně přála vyzkoušet ženu na jednu noc. Máte to taky některá? Kdyby tady byl někdo kdo to má stejný přání, ozvěte se

Odkryj anonym. :lol: Takhle se ti nikdo bohužel neozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 14:54

„@meduzka23“ dobre :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3
2.12.20 15:03

Odkryto :palec: :mrgreen:

• Citovat