Reklama

Lesklá bílá kuchyňská linka - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bajuska
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 26.04.11 20:03
Lesklá bílá kuchyňská linka - zkušenosti

Dobrý večer,
budeme zařizovat novou kuchyň a líbí se mi bílá linka ve vysokém lesku (pracovní deska z masívu). Jen nevím, jestli to není moc nepraktické nejen s ohledem na mé dva malé raubíře (4 a 2 roky). Prosím tedy o vaše zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Hannah84
Závislačka 3358 příspěvků 26.04.11 20:07

My máme bílou vysoký lesk a každý mě varoval a vůbec, úplně v pohodě, máme ji už rok a jestli jsem ji myla dvakrát (jakože celou plochu), jinak na ní není nic vidět. horší je jakákoli jiná barva ve vysokém lesku - červená, černá, šedá apod. na nich jdou vidět i otisky prstů. Takže bílé bych se nebála, hurá do toho :-)

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 26.04.11 20:10

Jee to jsme měli doma lesklou bílou kuchyň. Když se to vyleštilo, vypadalo to krásně a návštěvy byly nadšené jak máme krásnou kuchyň :lol: . Já bych to teda už nechtěla. Jsou tam vidět třeba otisky prstů, úplně všechna špína, třeba jako na ledničce :wink: . Jinak je to velmi efektní a hezké. Když koupíš kvalitní povrch, dobře se to leští. Ale mně by se to už leštit nechtělo :mrgreen:

jakkoli
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 26.04.11 20:14

No, ja osobne si myslim, ze s deckama to bude min neprakticke, nez bez nich - co mam deti, tak uklizim a otiram vse porad dokolecka, mnohem mnohem casteji nez driv :mrgreen:
Pamatuju si, jak sem v jednom podnajmu „nadavala“ na architekta, ze v kuchyni udelal bilou podlahu a ze aby to nejak vypadalo, musim porad vytirat - ted bydlime jinde, bilou podlahu sice nemam, ale vytiram trikrat casteji… bilou linku nemam ja, al kamaradka, dokud byla na materske, ani ji to nevadilo, ale jak zacla choit do prace, tak uz ji kazda vec v domacnosti navic vadi - na bile s vysokym leskem je videt i otisk ciste ruky, proste vse, tak bych asi jeste tochu rozmyslela…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62925 příspěvků 3 inzeráty 26.04.11 20:46

My máme vysoký lesk, ne tedy bílou, ale vanilku a přijde mi praktická, dobře se z toho upatlaniny otírají ;-)

lilianalila
Stálice 91 příspěvků 26.04.11 20:48

Ahoj, mě se bílá linka taky moc líbí třeba v kombinaci s pracovní deskou tmavou nebo i ten masiv může byt zajímavý. Já myslím, že když máš prcky tak bys umývala i hnědou často, na tom jde taky vidět kdeco. Zkus vybrat materiál něco mezi leskem a matem… Já zatím děti nemám ale chci a až bdueme zařizovat novou kuchyn tak určitě jdu taky do bíle děti neděti :palec:

Bin
Kecalka 465 příspěvků 26.04.11 20:58

máme takovou 4 roky a jsem spokojená…já jídokonce chtěla, protože vařím a peču dost a před tím jsem měla dřevěný dekor a nebyla na tom špína vidět, až třeba proti slunci a to jsem se vždycky styděla a modlila se, aby si někdo nevšimnul, jaký jsem prasátko :mrgreen: tady vidím každej cákanec, tak to hned setřu a je furt čisto :palec:

Fidak
Závislačka 2900 příspěvků 26.04.11 21:07

máme z Ikei, v kombinaci s černou pracovní deskou, podle mě je to to nejpraktičtější co může být, otisky na ní nejsou téměř vidět a navíc, pokud je špinavá, pouze přetřu vlhkým hadříkem, nemusím nic leštit, používat žádné čistící prostředky, máme ji rok a půl a kdybych se měla rozhodovat znova, beru ji zase

luca13
Kecalka 173 příspěvků 26.04.11 21:42

tak já mám doma bíločernou lesklou kuchyň a s bílou je to úplně v pohodě, akorát ta černá se musí častejc čistit, ale jinak sem teda spokojená…

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 27.04.11 08:35

Hojky, tak my máme spodek lesklou bílou, desku černý kámen a horní skříňky lesklou šedou, na bílé žádné ťápance vidět nejdou :-)a na údržbu supr, já dávám do vody trochu octa a přetru hadříkem a hotovka :-)

IvanaLvice 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.12 12:24
Kuchyn

Ahoj, premyslim o bile kuchyni a černe desce kamen - je to prakticke? je na cerném kamenu vidět hodně?

Janušee
Stálice 64 příspěvků 24.08.12 13:33

Mě se to moc líbí a myslím, že to je určitě víc praktické než třeba černá nebo červená ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >