Reklama

Let balonem, zvolit menší nebo větší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 15:51
Let balonem, zvolit menší nebo větší?

Chystám se koupit jako dárek let balonem, ale sama s tím nemám žádné zkušenosti. Mám na výběr lety od více poskytovatelů a nemůžu se rozhodnout, zda zvolit menší koš pro 5-7 lidí, nebo výhodnější větší kož pro 7-9 lidí. Letěla jste některá/někdo blízký? Jaké máte zkušenosti s velikostí košů? Je v tom velký rozdíl? Je z některého z nich lépe vidět? Menší cena by se samozřejmě hodila, ale pokud by to mělo ten zážitek zhoršit, klidně připlatím. Budu ráda za jakékoliv informace a prosím o anonym, aby dárek nebyl odtajněn. Děkuji

Reklama

Reakce:

mamoch
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 02.01.17 15:59

Mám celkem 3× zkušenost s letem/já, manžel, dcera- pokaždé samostatný let - jako dárek/ Vždy jsme měli menší koš -5 lidí / 4+„pilot“/ a bylo to super, v každém rohu koše jeden člověk, nádhera. Vedle „startoval“ ten větší koš a určitě to nebylo" ono", těch lidí je tam prostě moc a nešel moc do výšky, zřejmě kvůli tíze a nemohl ho „dotopit“ Za mne ten menší koš!!

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 16:49

Pokud obdarovaný poletí poprvé, myslím že budou tak vyjukaný že to bude asi jedno :) To byl můj případ, bylo nás 8 + pilot a bylo mě uplně jedno i kdyby mi stál ještě někdo na hlavě :D :D Až po přistání jsem si to pak začla všechno uvědomovat :) To že nejde do výšky kvůli tíze je ale chyba společnosti, nás se ptali i na kilogramy a kvůli tomu jsme startovali o hodinu déle - aby nebylo takové teplo a mohli jsme v pohodě vzletět. Takže to si musí všechno ošéfovat ta společnost/pilot.
Takže také možná volit podle poskytovatele a recenzí. My jsme startovali dva koše různé společnosti a ten druhý stále letěl hodně nízko a náš pilot z toho byl furt mimo že je to zakázané že toto dělat nesmí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama