Let helikopterou po odberu plodove vody

Anonymní
29.11.19 01:50

Let helikopterou po odberu plodove vody

Holky, v prosinci jdu na odber plodove vody. Konkretne ve ctvrtek odpo a v sobotu odpoledne me ceka let helikopterou. A ja vaham, jestli jit. Manzel v tom nevidi problem, ale ja hodne vaham, jestli jit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
29.11.19 03:21
@Anonymní píše:
Holky, v prosinci jdu na odber plodove vody. Konkretne ve ctvrtek odpo a v sobotu odpoledne me ceka let helikopterou. A ja vaham, jestli jit. Manzel v tom nevidi problem, ale ja hodne vaham, jestli jit

Já bych asi neletela a dodržovala klidovej režim…ono se nic stát nemusí ale taky může. Nemůžete ten let odložit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
29.11.19 03:22

Ja bych nesla. Cokoliv, co jsem v tehotenstvi vnimala jako risk pro miminko, jako fyzicky narocne a potencialne nebezpecne a slo to eliminovat jsem proste eliminovala. Hlavne proto, ze kdyby se pak opravdu neco stalo, jak se s tim vyrovnas? Zes mela pochyby, zes mela spatny pocit - a stejne jsi do toho sla. Stoji ti to za to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
29.11.19 04:25

Asi bych se taky priklonila k tomu klidu. Nehlede na to, ze s Helikopterou pujde o zmenu v tlaku (nevim jak vysoko poletite) a ty budes mit malou ranku v plodovych obalech…ale treba to taky vadit nemusi, nejsem MUDr. Prave proto bych to probrala i s doktorem. Tady ti daji zeny spis jen neodborne rady co by asi udelaly na tvem miste. Ale pro erudovanou radu musis jit za svym gynekologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
29.11.19 06:33

Určitě bych neletěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21784
29.11.19 06:49

Taky nejsem odborník, ale určitě ne, vždyť po odběru se musí dodržovat minimálně 2 dny klidový režim, helikoptérou bych asi v těhotenství neletěla ani bez odběru pl. vody

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1379
29.11.19 06:52
@stinga píše:
Taky nejsem odborník, ale určitě ne, vždyť po odběru se musí dodržovat minimálně 2 dny klidový režim, helikoptérou bych asi v těhotenství neletěla ani bez odběru pl. vody

No přesně tak, ani bez odběru bych neletěla…úplně zbytečný risk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13457
29.11.19 07:25

Určitě se poradit s gynekologem, ale já bych neletěla takto brzo po odběru. Nepřijde mi to rozumné a hlavně zbytečné riskování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
29.11.19 07:34
@Anonymní píše:
Holky, v prosinci jdu na odber plodove vody. Konkretne ve ctvrtek odpo a v sobotu odpoledne me ceka let helikopterou. A ja vaham, jestli jit. Manzel v tom nevidi problem, ale ja hodne vaham, jestli jit

Já jsem měla nařízeno 2 dny jen odpočívat a dodržela jsem to. Za to by mi helikoptéra fakt nestála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10598
29.11.19 08:03

Riziko potratu či úmrtí plodu je prý 100:1. Ten jeden případ jsou ženy, u kterých buď pochybil lékař a nebo nedodržely doporučený klidový režim a přecenily to. Toť slova mého gynekologa. Nešla bych do toho ani bez odběru plodové vody, nestálo by mi to za ten strach. Život je dlouhý a 9 měsíců z něj dokážu pro zdraví dítěte obětovat, takže jsem se šetřila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
29.11.19 08:08

Ja bych nesla, to by mi za to fakt nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12297
29.11.19 08:14

Nezlob se, ale šílený nesmysl. Po odběru plodovka jsem ležela dva tydny, na doporučení lékaře. Skutečně mi kladl na srdce, že je nutné dodržovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10822
29.11.19 08:34
@Anonymní píše:

No, záleží na tobě jak se rozhodneš, já bych neletěla ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
29.11.19 08:41
@g.sandova píše:
Nezlob se, ale šílený nesmysl. Po odběru plodovka jsem ležela dva tydny, na doporučení lékaře. Skutečně mi kladl na srdce, že je nutné dodržovat.

Presne tak, to je neuvěřitelné, jak jsou nekteri lide debilni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
29.11.19 08:44

@Klara178 tak debilni asi nebude, spis nepoucena od lekare. Nejspis tyhle doporuceni davaji v den odberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat