Letadlem 1dospělák + 2 menší děti

sasas
12.4.10 22:01

Letadlem 1dospělák + 2 menší děti

Ahoj maminy, nemáte zkušenosti jak nás posadí v letadle, když poletím sama s dětmi ve věku 3 a 5 let letadlem (let ČSA)? Slyšela jsem, že nás asi nenechají sedět u sebe - prý není možné, aby na jedné 3sedačce seděly 2 děti. Takže mám z toho docela strach, protože 5letého syna prostě nemůžu nechat sedět někde jinde!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13315
12.4.10 22:07

nesmí letět 2 „infants“, tj. děti do 2 let věku bez nároku na sedačku. jinak nejlepší odpověď ti dají na infolince příslušných aerolinií ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8312
12.4.10 22:09

Proč by vás nenachali sedět u sebe?Máte 3 letenky,takže každý svojí sedačku.A dává se vždy skupina,která dá pasy a letenky najednou k odbavení pohromadě.My to tak praktikujeme vždy se známými,abychom byli všichni pohromadě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
13.4.10 00:43

samozrejme taky zalezi na konfiguraci letadla .. tzn., kdyz boudou 3 sedacky vedle sebe, tak bych si hodne dopredu zarezervovala mista vedle sebe ..

pokud ovsem konfigurace je napr. 2 sedacky vedle sebe, tak bude treba jeden pres ulicku, ale myslim, ze to snad ani neexistuje, aby byly jen 2 sedacky po celem letadle ;-)

i kdyz tam ty 2 u okna jsou, tak treba uprostred jsou 3-4 ;-) , takze byste vedle sebe sedet meli. ja litam s klukama taky sama z usa a nikdy nebyl problem. chce to ale fakt vcas zadat, pac se muze stat, ze sedacky vedle sebe jsou zamluvene nebo si lidi preji misto u okna a zbyvaji uz jen ty jednotlive …

sice se pak muze sezeni menit na checkinu, ale delaji to neradi a je to o nervy, to uz se mi taky stalo ;-)

jedine misto, kde nesmi sedet deti je rada u nouzoveho vychodu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7369
13.4.10 06:44

Určitě tě na 3 místech nechají sedět se dvěma dětmi. Jak psaly holky nenechají sedět 2 infanty, protoře je jenom jedna kyslíková maska navíc nad těmi příslušnými místy. A taky nám nenechali sedět 3 děti vadle sebe a my přes uličku. Kdyby se něco stalo, tak tam musí být jeden dospělý. Ale buď si nějak zarezejvuj a nebo včas k odbavení, aby měli ještě 3 místa vedle sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama