Reklama

Létání s půlročním miminkem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lylynka
Povídálka 30 příspěvků 23.03.18 17:39
Létání s půlročním miminkem

Ahoj holky, chci se zeptat zda jste některá letěla s půlročním miminkem do Anglie (2h letu)?
Můj přítel (tatínek miminka) tam pracuje a já bych tam v létě chtěla aspoň na měsíc letět.
Kdyžtak jak to miminka snášeli a jaké to bylo?
Děkuji. :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 23.03.18 17:44

Neletěli jsme sice do Anglie, ale let trval něco málo přes 2 hodiny a malá byla úplně v pohodě. Když začínala být nevrla, tak jsem ji nakojila, jinak asi půlku letu prospala, zbytek koukala :)

Lylynka
Povídálka 30 příspěvků 23.03.18 17:50

@dickys Já se právě bojím toho že bude plakat kvůli změně tlaku, nerada bych aby mu tím obtěžovala ostatní a hlavně malého :nevim:

KalamityJohn
Kelišová 6078 příspěvků 23.03.18 17:52

Kup si lístek včas, aby vám dali přepážku. Na ní se pak zavésí postýlka a bude spát. My letěli s půlroční DC - Praha a zpět, přes Zurych a jak měla postel tak byl klid.

Lylynka
Povídálka 30 příspěvků 23.03.18 17:55

@KalamityJohn a o to si musím nějak požádat nebo mi to nabídnou? 8o slyším to poprvé že něco takového jde :dance:

dickys
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 23.03.18 17:56

@Lylynka
Já jsem někde četla, že děti na to tolik netrpí, jak mají stredousi víc otevřené, tak jim ouška nezalehaji jako nám :) A asi to tak opravdu je, v tom půl roce při cestě tam prospala start, při cestě zpět přistání… Letos jsme letěli ve 13 měsících a taky naprosto v klidu, byla hodnější než v autě :D

KalamityJohn
Kelišová 6078 příspěvků 23.03.18 17:59
@Lylynka píše:
@KalamityJohn a o to si musím nějak požádat nebo mi to nabídnou? 8o slyším to poprvé že něco takového jde :dance:

Na přepážce mezi economy a first class, ale zjisti si jestli to dělají i na kratší cesty. Oni ti poradí, ale musí se to zajistit předem a je o to zájem samozřejmě.

KalamityJohn
Kelišová 6078 příspěvků 23.03.18 18:01

Navíc to jde jen ve vzduchu, takže naše nejmaldší řvala na letišti v Zurychu 4 hodiny ale jak jsme se vznesli a dostala postel tak to zařízla a byl klid.

petrunka159
Povídálka 18 příspěvků 23.03.18 18:23

Upřímně bych ty uřvaný děti za letu vyhodila, když Vám celou cestu do španělska dítě prořve let, tak ani finská nepomůže

KalamityJohn
Kelišová 6078 příspěvků 23.03.18 18:49
@petrunka159 píše:
Upřímně bych ty uřvaný děti za letu vyhodila, když Vám celou cestu do španělska dítě prořve let, tak ani finská nepomůže

A já tě taky myluju, husičko jednoduchá.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 23.03.18 18:58
@KalamityJohn píše:
Navíc to jde jen ve vzduchu, takže naše nejmaldší řvala na letišti v Zurychu 4 hodiny ale jak jsme se vznesli a dostala postel tak to zařízla a byl klid.

ta fotka je bomba :lol: :srdce: jako já bych měla strach, že náš cestovatel odtama vyleze, ale takhle to vypadá fakt pěkně

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 23.03.18 18:59
@petrunka159 píše:
:lol: jéé, další okres má prázdniny :mrgreen:

KalamityJohn
Kelišová 6078 příspěvků 23.03.18 19:02
@martina.se píše:
ta fotka je bomba :lol: :srdce: jako já bych měla strach, že náš cestovatel odtama vyleze, ale takhle to vypadá fakt pěkně

Máš ho přímo před nohama a mám dojem že tam jsou i kšíry, líp prcka přivázat i kvůli vzdušným děrám abys ho nelovila někde pod nohama.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 23.03.18 19:07
@KalamityJohn píše:
Máš ho přímo před nohama a mám dojem že tam jsou i kšíry, líp prcka přivázat i kvůli vzdušným děrám abys ho nelovila někde pod nohama.

jo tak.. nemám zkušenost, ale je to skvělá fotka :palec: našeho fakt leda přivázat.. a ideálně několika popruhama.. on se za noc na posteli otočí cca 30× tam a zpět, kolikrát ho najdem na zemi (má přistávací dráhu z polštářů)..

KalamityJohn
Kelišová 6078 příspěvků 23.03.18 19:12

@martina.se

Je po tobě, ne? Tys přece mívala profilovku na motorce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama