Letecká dovolená se 4 detmi

24.1.20 07:29

Letecká dovolená se 4 detmi

Zdravím poradíte levnou a kvalitní leteckou dovolenou? :D Manžel chtěl Egypt ale vyšlo by nás to na 80tisic což mu přijde dost…nechala jsem si z cestovky poslat i nabídku Tunisu pevniny a to je cenově super ale málo tobogánu :mrgreen: Manzel chce pro děti nějaké vyžití…mame děti 8 měsíců, 6 let, 10let a 14let…dekuju za každé navrhy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13202
24.1.20 07:32

Ty jo, mě ta cena za Egypt přijde super na to, kolik vás je. Hlavně v těchto oblastech (Egypt, Tunis, Turecko) je nutné brát kategorii hotelu minimálně 4 hvězdičkový. A nezkoušeli jste koukat na Turecko? To cenově vychází také slušně a služby výborné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 07:37
@nozu píše:
Ty jo, mě ta cena za Egypt přijde super na to, kolik vás je. Hlavně v těchto oblastech (Egypt, Tunis, Turecko) je nutné brát kategorii hotelu minimálně 4 hvězdičkový. A nezkoušeli jste koukat na Turecko? To cenově vychází také slušně a služby výborné.

Manžel se do Turecka boji a já popravdě raky :lol: Tunis by nás vyšel okolo 55ti to už je rozdíl… Tak nevím…no ten egypt je bez tax a poplatků ve finále by to bylo vic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2653
24.1.20 07:41

Hotel Houda Golf & Beach Club
krásný hotel a super tobogány ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3690
24.1.20 07:45

@Pavlusa 84
Predpokladam, ze chcete jet pres letni prazdniny - je sever Afriky dobry napad? Budou tam strasna horka, plus riziko faraona… :think: Obzvlast s tak malym ditetem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5153
24.1.20 07:46

@Pavlusa 84 Tak 80000 loni platila kamarádka za Bulharsko a to letěli jenom 3 :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3690
24.1.20 07:48

@Pavlusa 84
Pokud chcete sever Afriky, a nedela vam problem vzit deti ze skoly, radila bych vam duben, maximalne kveten. Na prelomu brezna a dubna jsme byli v Marsa Alam, a teploty byly idealni.
A jako bonus - ceny jsou take priznivejsi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 07:52
@J_Doe píše:
@Pavlusa 84
Predpokladam, ze chcete jet pres letni prazdniny - je sever Afriky dobry napad? Budou tam strasna horka, plus riziko faraona… :think: Obzvlast s tak malym ditetem…

V květnu nebo začátkem června

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3690
24.1.20 07:54
@Pavlusa 84
@Pavlusa 84 píše:
V květnu nebo začátkem června

Tak to jo, cim driv tim lip :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2986
24.1.20 07:55

Tak já bych se bála letět do egypta i do tuniska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9418
24.1.20 08:03
@Lamátko píše:
Tak já bych se bála letět do egypta i do tuniska

Já taky, zvlášť s ani ne ročním dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9794
24.1.20 08:06

@Pavlusa 84 Levna a kvalitni moc nejde dohromady. Za kvalitni ubytovani, jidlo a sluzby se musi zaplatit :nevim: A hotely s vlastnim aquaparkem byvaji drazsi.

Oslovili jste nejakou agenturu, ktera zprostredkovava prodeje ruznym cestovkam? Ti budou mit prehled, kdo nabizi hotely treba az se tremi detmi zdarma. Takze vy s manzelem + mladsi 3 deti (nejmladsi je infant, ten by mel byt zdarma) a 14lete ditko jednoluzkovy pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10115
24.1.20 08:10

S dítětem 8 měsíců do Egypta nebo Tuniska?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2986
24.1.20 08:13

Jako fakt bych neletěla na mě působí blbě už jen to že u hotelu je stráž… a hlídají to, další věc bála bych se průjmů. Kor s dětma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
24.1.20 08:28

Byli jsme loni v Turecku (2+4) u Side a perfektní. 5* hotel, all inclusive, tobogány. Vyšlo nás to na 60 tis. Děti chtějí letos znovu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama