Letite pripaleniny na sklokeramicke desce

2964
16.9.07 21:02

Letite pripaleniny na sklokeramicke desce

Ahoj holky,

stehujeme se do noveho bytu, kde je zarizena kuchynska linka a v ni i vestavena sklokeramicka deska, na niz jsou napecena kola po vyvarenych jidlech. Dneska jsme to s manzelem drhli oba a pokrok byl jen mizivy. Nevite nektera, cim by se to nechalo naplacat, nechat zapusobit a pak setrit s mensim usilim nez je hodinove drhnuti? Predem dik za vsechny tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1027
16.9.07 21:08

Doporučuji žiletku a seškrábat..... Tak to aspoň dělám já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
16.9.07 21:15

Já na to používám takovou škrabku na sklo, něco jako žiletka s držátkem, dokonce jsme ji ke sporáku i dostali. A jinak se mi osvědčil krémový Cif. Nic lepšího mě zatím nenapadlo.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
16.9.07 21:36

jsou speciální škrabky na sklokeramickou desku a spec. čističe, my máme např. Vitroclean. Ideální je to setřít několikrát houbičkou, pak dát vrstvu čističe na noc a ráno pořádně seškrabat tou škrabkou a doleštit. Nemá na to přijít jar a podobné věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
17.9.07 08:45

Ke skrabce rozhodne doporucuji specialni cistic na keramicke desky, stoji sice kolem 100, ale me vydrzel 2 roky. Nejlepsi je ten, kterym to vycistis a rovnou i vylestis, tzn. ze to pak nemusis smyvat vodou. On tam zustane takovy film, ze pak ty pripalene veci jsou lepe sundat. Tusim, ze na trhu byl jeden jediny a myslim, ze je to Mr. Propper, jestli se nemylim.
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
17.9.07 11:03

Jen zopakuji, co už psaly holky. Škrabku jsme dostali přímo k desce a používám čistič na sklokeramické desky od Linnu, stojí okolo 70,– a vydržel mi hroooozně dlouho :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alfie
11.11.07 12:51

Ahoj,
myslím, že není dobré škrábat, poškrábeš si horní vsrtvu a pak už nevyčistíš ničím. Vyzkoušej od Amway Oven Cleaner, je to sice čistič na trouby, ale já s ním, když jsem líná drhnout, čistím, i povrch. Napatláš to kam potřebuješ, necháš 20 minut působit a pak jen vlhkým hadrem setřeš. Ono to během té doby jakoby zeželativělo a proto to jde skvěle dolů.
papa

• Citovat
  • Upravit
234
11.11.07 14:50

neměla jsem sice zas tak staré skvrny,ale po nákupu několika přípravků přímo na sklokeramiku používám jedině bílý real jemný.ten jediný mi vyčistí vše, nic nepoškrábe .A že jsem toho vyzkoušela dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
25.11.09 17:04

soda bikarbona sundá všechno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu