Letní dovolená s 9 měsíčním dítětem

28.1.20 22:30

Letní dovolená s 9 měsíčním dítětem

Ahoj holky, radi bychom naplanovali letni dovolenou. V tu dobu bude nasemu prckovi 9 mesicu. Prosim vas o radu, jak takovou dovolenou pojmout? Radi bychom neco v Cechach a pripadne tip na lokalitu, hotel, apartman kde to je vhodne pro rodinu s takto malym ditetem… dekuju :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.1.20 22:34
@Mysticlipstick píše:
Ahoj holky, radi bychom naplanovali letni dovolenou. V tu dobu bude nasemu prckovi 9 mesicu. Prosim vas o radu, jak takovou dovolenou pojmout? Radi bychom neco v Cechach a pripadne tip na lokalitu, hotel, apartman kde to je vhodne pro rodinu s takto malym ditetem… dekuju :mavam:

Co něco jako Lipno? Nebo západ lázeňská města. K dispozici stezky na procházky s kočárem, můžou být vedra.. Zajímavé i pro vás kolonády nebo příroda. My jezdili na kratší čtyřdenní dovolené, Třeboň, Poděbrady, Liberec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
29.1.20 08:48

A proč jen po Čechách? Dítě do 2 let věku lítá zdarma, proč toho nevyužít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 09:19
@aknadar píše:
A proč jen po Čechách? Dítě do 2 let věku lítá zdarma, proč toho nevyužít?

Ptz jsme se nedavno vydali docela z penez. Porizovali jsme novy byt, auto a do toho zarizovali vybavicku pro prcka, takze jsou finance momentalne docela omezene :) krom toho levnejsi destinace jako Egypt, Tunis, Turecko nas moc neberou a chceme aby z more prcek neco mel, takze az na pres rok a po Cechach cestujeme radi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 09:21
@Bubla Bůčková píše:
Co něco jako Lipno? Nebo západ lázeňská města. K dispozici stezky na procházky s kočárem, můžou být vedra.. Zajímavé i pro vás kolonády nebo příroda. My jezdili na kratší čtyřdenní dovolené, Třeboň, Poděbrady, Liberec…

Na Lipno jsme koukali :) a dost ho zvazujeme :) nemas nejaky konretni tip rodinneho hotelu? Nechceme na blind…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 10:07
@Mysticlipstick píše:
Na Lipno jsme koukali :) a dost ho zvazujeme :) nemas nejaky konretni tip rodinneho hotelu? Nechceme na blind…

Vůbec, já všechno hledám přes booking…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 10:16
@Bubla Bůčková píše:
Vůbec, já všechno hledám přes booking…
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
29.1.20 11:32

Když měl můj syn jeden rok, byla jsem s ním v rekreačním středisku u Vranovské přehrady. Jmenovalo se to „Pohoda“ bylo to tam super pro děti a takové rodinné. Byla jsem tam s kamarádkou a vyrážely jsme odtud vždycky na nějaké výlety. Krásné okolí, no ale je to Morava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 13:25
@aknadar píše:
Když měl můj syn jeden rok, byla jsem s ním v rekreačním středisku u Vranovské přehrady. Jmenovalo se to „Pohoda“ bylo to tam super pro děti a takové rodinné. Byla jsem tam s kamarádkou a vyrážely jsme odtud vždycky na nějaké výlety. Krásné okolí, no ale je to Morava

Diky za tip :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama